Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno żona przyczyniała się do chęci pozostania Melo w NY, a tymczasem są w separacji.

 

Będzie bardzo ciężko gdzieś gościa posadzić z taką kasą. Z perspektywy czasu to ta klauzula no trade ani jemu, ani NYK niczego dobrego nie przyniosła.

 

Melo wyląduje w BKN .

Gdzieś już to czytałem całkiem na poważnie, że sam Melo (z konieczności) wyzbywając się mistrzowskich aspiracji i nade wszystko chcąc zostać w NY mógłby wskazać na Brooklyn. Tylko obecnie Nets mają rozsądnego GM, do którego wizji Karmel nijak nie pasuje. Ten deal zresztą jest bardzo niekorzystny, bo NYK pięknie czyszczą budżet, a Nets go zapychają i zyskują niespełnioną, sfrustrowaną gwiazdę. Słaby deal. I taki ogólnie jest problem z Melo. Wielki kontrakt i jednak niespecjalny sportowy postęp. Tym bardziej, że bez szans na pierścień mógłby się totalnie zapuścić.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wy go chcecie zmieścić w Hornets? Bez oddania Batuma nie ma w ogóle takiego tematu, a Knicks przejmując kontrakt Francuza wchodzą w podobne bagno tyle, że na dłużej.

Akurat to, że Knicks wzięliby za Carmelo gracza, który nadaje się do trójkątów z kontraktem typu takie same bagno tylko na jeszcze dłużej, nie jest wcale nieprawdopodobne. Nie za bardzo widzę, jak Melo miałby się zgodzić na trade do Charlotte i nie wiem, czemu Charlotte miałoby go chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knickszone marzy się wymiana z Thunder. Kanter i Oladipo za Melo :nevreness:

 

 

Nasłuchali się Simmonsa, który ostatnio na tt wrzucił propozycję wymiany:

 

- Rudy Blejk do OKC

- Melo do Clippers 

- Kanter + coś do Knicks. 

 

Melo podobno puknął jakaś babkę i ma mieć z nią bękarta na boku. Przez to LaLa się wyprowadziła. 

 

Więcej doniesień z Pudelka MSG wkrótce...

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bronić PJ'a bo poza wybraniem KP raczej sieje tylko ferment. Phil robi dziwne rzeczy i to jest jasna sprawa, ale z drugiej strony gdyby Melo był takim super liderem jakim miał być (to dlatego dostał przecież nieszczęsną klauzulę) to pewnie też byłoby inaczej. Zaczyna się trochę jeżdżenie po PJ dla zasady, np. zdanie z wiekiem Noah wyrwane z kontekstu. Prawda taka, że jak na człowieka to facet jest jeszcze relatywnie młody. Jackson mocno zaryzykował z zatrudnieniem go i ryzyko ma to do siebie, że czasami nie popłaca. On to raczej wie :tongue: Dla NYK nie ma łatwych recept na wyjście z dołka.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wypowiedzi Jacksona są wyrwane z kontekstu, dlatego nawet nie komentowałem wpisu na "Zaspanym". 

 

Jackson zrobił dobrą rzecz w czasie tej konferencji: dał do zrozumienia bardzo dosadnie, że chce aby Melo poszedł w cholerę. Bez gierek na tt, bez podchodów. Zrobił to w brudnych już rękawiczkach co dało pożywkę prasie. Dziennikarz chcący wbić szpilkę zapytał później o to czy chce aby Melo opuścił zespół i Jax powiedział, że nic takiego nie powiedział i nigdy go nie krytykował. Powiedział, że to tylko stwierdzenie faktu, że Karmel nie dzieli się piłką i jeżeli chce myśleć o mistrzostwie, to powinien poszukać gdzieś indziej szczęścia, bo Knicks będą kontynuować przebudowę.

 

Nosze się z nagraniem Vloga/Podcastu/Monologu o Knicks, tak jak to zrobił Elwood. Jednak cały czas coś nowego wyskakuje i nie mam kiedy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosze się z nagraniem Vloga/Podcastu/Monologu o Knicks, tak jak to zrobił Elwood. Jednak cały czas coś nowego wyskakuje i nie mam kiedy :grin:

Koniec wymówek! Rób to teraz bo po ślubie (chyba jakoś planujesz niedługo,nie?) będize jeszcze mniej czasu :tongue:

Ja chętnie posłucham.

 

Wszystko fajnie tylko ta przebudowa to takie magiczne słowo ale co on chce zrobić?

wyciągnac prospecta z draftu i będzie miał powiedzmy jego i KP, może z czasem Hernangomez będzie grał na C na poziomie NBA więc będzie miał 3 z s5 i może coś tam na ławkę

za ile lat on chce grać o cokolwiek? nawet nie wspominam o jakiś finałąch tylko o PO

poza tym Dolan jest mega cierpliwy coś ostatnio, ciekawe ile jeszcze mu starczy tej cierpliwości

bo fajnie że Jax "sprząta" tylko teraz "sprząta brud" który sam zrobił mianoiwcie dał klauzule i kontkrakt Melo

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poza tym Dolan jest mega cierpliwy coś ostatnio, ciekawe ile jeszcze mu starczy tej cierpliwości

 

Dlaczego nie ma być? Wyniki finansowe są rewelacyjne, miejsca w MSG zajęte, merch się sprzedaje, hajs się zgadza, a prezydentem jest mr 11 pierścieni więc ciężko o kogoś z lepszą teczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, o ciągłości dowodzenia świadczy zmienność decyzji

nie wierze że Jax wypełni kontrakt a pewnie by przypomnieć wszystkim kto tutaj rządzi Dolan go wyrzuci by wziąć kogolwiek kto pod pasuje, np. jakiś inny pseudo-celebryta lub emerytowany koszykarz który uważa że bycie gm to nic trudnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.