Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to trzeba wziąć na wstrzymanie ;) 

 

Łotysz już maił w Europie siedzieć i mieć foacha do rozpoczęcia obozu przygotowawczego. Tymczasem chodzi po parku w NY i robi sobie zdjęcia z fanami.

 

Frank Ntilikina jest na kwadracie u Melo i ćwiczy w jego sali treningowej. 

 

Czekamy na dalsze doniesienia. 

 

I nie pisz "żarty na bok" i później nie proponuj Randla + coś za #ŁotyszaMVP bo to jest trochę niesmaczne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wątpię bym zmienił opinię w stosunku do Jaxa ;)

 

2. Tak już żarty na bok - ciekawe (nie tylko od LAL) co by Phil zechciał zaakceptować,

Pipe dream, ale Randle + #3 (i niech sobie do triangle dobierze z wysokimi pickami pakiet) za Porziego ;>

 

Boston by pewnie przebił z marszu jednak.

 

 

Ogólnie współczuję, konferencja Jaxa + Łotysza zachowanie to jak przeczytanie o 64/4 dla Mozgova.

Taki plaskacz w ryj, na zwalenie humoru ;)

Już byłoby o zesłaniu do d-league i wymianie za Jenningsa ;)

Ale tego Randla to dodajesz nam za karę?

 

Bo dla mnie to on ma wartość co najwyżej Rambisa, trzymając żarty na boku.

 

 

 

Some people in the Knicks organization are fans of draft prospect Frank Ntilikina.

 

Wysłane z Xiaomi Mi5

Pisałem o tym w styczniu, także nie jestem zaskocozny. 

 

 

 

Ntilikina to zawodnik spełniający wszystkie kryteria, by odnaleźć się w trójkątach. Te niby po przyjściu Hornacka odeszły u nas do lamusa, ale postrzeganie zawodników przez pryzmat tego systemu mogło pozostać. Jax będzie zainteresowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jax by przyjął, przecież triangle = kultura, co ten białas będzie mu się stawiał ;) [od samego początku pisałem pipe dream, ale Porzingis aż tak wiele więcej niż top3 draftu wart nie jest, by rzucać słuchawką, to nie Giannis czy Towns]

 

2. Co do Melo - fani Knicks zazwyczaj lecą z ofertą Randle+Deng <-> Melo jako propozycją. Fani Lakers zazwyczaj odrzucają ;P

 

1. Uściślijmy (oczywiście żarty trzymamy na boku)

 

Dajesz mi poors man Anthony'ego Randolpha + pick w drafcie, który nie wiadomo czy będzie, z którym mogę wybrać nowego Kidda albo Jonny'ego Flynna za PorzinGODa i jeszcze jesteś zdziwiony, że śmiejąc się odkładam słuchawkę? :) 

 

2. jacy fani? Nazwiska i adresy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć się nie chce co za bagno. Kiedyś ( ze 2-3 lata temu ) jednym tchem jako 3 najbardziej poyebane ekipy w zarządzaniu wymieniało się SAC, PHI i CLE. Teraz w tej grupie pozostało SAC a miejsce PHI i CLE zajęli LAL no i oczywiście NYK. Gdzie oczywiście NYK ma bardzo duże szanse na #1 seed w tej kategorii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć się nie chce co za bagno. Kiedyś ( ze 2-3 lata temu ) jednym tchem jako 3 najbardziej poyebane ekipy w zarządzaniu wymieniało się SAC, PHI i CLE. Teraz w tej grupie pozostało SAC a miejsce PHI i CLE zajęli LAL no i oczywiście NYK. Gdzie oczywiście NYK ma bardzo duże szanse na #1 seed w tej kategorii...

Zapomniałeś o przeszłości MInnesoty chyba :nevreness: Ale Knicks są w czołówce od dawna.

 

Knicks rzeczywiście idą łeb w łeb z Sacramento. Atmosfera bardzo się zagęściła, a frustracja rośnie. Oby Porzingis nie rozładowywał jej tak, jak Amare :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wypowiedź "some GM from the league" (uwielbiam te określenia ☺), że NYK mogą mieć problem w znalezieniu poważnych ofert za Karmelo. Niby jest przekonanie, że Melo nie będzie nikim więcej niż 2-3 opcją w ataku (dosyć logiczne) a mało kto chce płacić 25 mln 2-3 opcji w ataku która jest średnia w obronie. Melo wyląduje w BKN . Ale serio to nie zdziwię się jak Carmelo wyląduje np. w Charlotte lub LAC. Oby nie w Bulls.

 

https://www.hoopsrumors.com/2017/04/nba-execs-talk-carmelo-anthony-situation.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

 

To jeszcze tylko dwa lata kontraktu i jak ktoś znajdzie miejsce w salary to może się skusi? Oferty raczej za wysokie nie będą. Clipper jak podpiszą Paula i Griffina to nie bardzo to widzę. Może Spurs się skuszą? Może Lakers poszaleją? Trudno mi sobie wyobrazić, że Anthony mają klauzulę chce trafić do Charlotte. Poza tym Melo też nie będzie miał interesu w osłabianiu swojej przyszłej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.