Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz sam sobie status wyedytować na Rose Star

 

Derrick sfochował zasłaniając się chorą rodzicielką

Dzika już nie piszczy nt swej pozycji poza top 15 ligi

Gdzie jest Quinn i co z geniuszem hornego, który zajechał Litwina czyniąc z niego 3 opcję?

Oraz gdzie jest krzyż?

 

No dzięki Królu Sedesów, dla mnie i tak za te 2245 postów jesteś Hall Of Fame i nic tego nie zmieni. 

 

Dziwka Rose --  ? :) mocne... 

 

Quinn ? A gdzie chciałbyś żeby był ? W pierwszej piątce zamiast podstawowego centra, który zarabia 17 milionów za ten sezon i zaczyna "coś" tam grać , center za 17 baniek na ławę ? Tak wiem, Kuzyn pisał o zmianie w starting 5 KOQ>JO, co innego życzenia fanboya Carmelo :D , a co innego realia Knicks :/  

Będzie jeszcze o Hornim, ale wg, mnie on ma słaby harakter, czego o Woodsonie na przykład nie napiszę (co nie znaczy, że Horni jest złym trenerem)

Ale zmiany w s5 zacznie robić dopiero jak Jackson wywiesi białą flagę moim zdaniem. 

 

Przykład :  

Uważam, że u wielu innych trenerów Derrick za taki wybryk usiadł by na ławce przynajmniej na mecz, albo zostałby odstawiony na 2/3 mecze, Rondo i Bulls - można...

Dalej o Zbuju. 

Ma zabrać Hiszpanowi minuty, który jako jedyny oprócz KP ma przebłyski w ataku, ok KOQ tez ciśnie z 5 metrów, ale Hernio potrafi zagrać przodem i tyłem do kosza, a z graniem tyłem Zbój ma już problem. W każdym razie za całokształt dla mnie : KOQ > HERNIO i KOQ > NOAH 

 

Wiesz gdzie jest Zbój ? W czarnej dupie która nazywa się Knicks :(  

Między przepłaconym Noah a przebłyskującym Hernangomezem, jest jeszcze jedną z niewielu kart przetargowych w ewentualnej wymianie, tylko po co mają wymieniać kogokolwiek w tym sezonie.

W zeszłym roku był również w podobnej dupie, miedzy Lopezem a Seraphinem, można napisać, że wpadł w tym sezonie  z "deszczu pod rynnę", jak dodamy do tego minuty Łotysza na 5tce, to można dodać że "wpadł jak gówno w wentylator"

I to za tak małe pieniądze... 

Szkoda mi Quinna w Knicks w kolejnym sezonie i jego smutnej miny na ławce,  serio... :(   

Bardzo lubię tą Morde. 

 

Geniusz Horniego ???  

Kuzyn coś tam pisał o Hornim kiedyś i o jego dziwnej sytuacji, w której się znalazł (Rose/Melo/Kp i "do kogo piła w 4 kwarcie" ), ale nikt za bardzo nie chciał się Hornim przejmować na tym forum, albo tym postem, Horni nie jest tak popularny jak Darek. 

 

Nasz trener się wkurwił, przeczytał posta Kuzyna i posadził Darka w 4 kwarcie meczu z Bucks na ławę, dając szansę Bakerowi, za tą decyzję, Derrick spier..... do Chicago. Horni chciał dobrze, a wyszło jak wyszło...

No i taki "geniusz" ...  

 

Czy Horni zajeździł Łotysza ? Hmm, to ile minut powinien grać 21 latek w swoim drugim sezonie, po tak obiecującym pierwszym ?  

Karl Anthony Towns gra 35. minut  

Kristaps 34 

 

Thibs też zajeździł Townsa już ? 

 

To ciężki temat, może jest tak jak mówił ZNYKU w Palmie, że Łotysz jest trochę mutantem i może mieć spore problemy ze zdrowiem w przyszłości, choć to mega czarna wizja jak dla mnie, ale idąc tym torem, to każdy gracz o wzroście 2.16 i powyżej, powinien tylko "chodzić do sklepu i jeździć samochodem" 

 

Można było Łotyszem grać mniej minut, ok, ale pierwszy zmiennik Łotysza Hernio, jest powietrzem w obronie, a KOQ z Noah na parkiecie, to połączenie które chyba jeszcze w ogóle nie miało miejsca, albo jakieś krótkie epizody, do tego dochodzi jeszcze gra small-ballem z Łotyszem na 5tce i masz powód 34 minut Kristapsa, jak dodamy do tego, że jest najlepszym obrońcą w paint, to w zasadzie jakby grał po 40, to można by to było jeszcze jakoś obronić :

 

1. Najwyższy na boisku :) 

2. Druga "strzelba" twu twu ... wróć :D , druga opcja w ataku :P, czasem trzecia (najczęściej w crunch time z Darkiem i Melo koło siebie)

3. Mimo braków na obwodzie, chyba najlepszy obrońcą Knicks.

4. Jedyny prospect ;) , Trochę Gwiazda Knicks już, Przyszły MVP ;), Jednorożec, Nasza Nadzieja

5. ZNYKU powiedział "mutant" a ja napisze Fenomen Genetyczny

6. Kuzyn krzyczy spod Celi - że nie jest ważniejszy od Rosa dla niego ;]

 

To ile ma grać do cholery taki KOT, 20 minut ?!?! ;)  

    

 

Myślę, że jeśli Styczeń będzie mocno w dupę, to Łotysz będzie więcej odpoczywał. 

 

Krzyż jest w San Escobar...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

undersized elite scorer z potencjałem na bycie 2nd ballhandlerem w contenderze. Atak oparty na trio Melo-KP-Monk byłby bardzo mocny. (ofk mówię to w kontekście zastanawiania się nad trio Fox-Frank-Monk, bo Fultz, Lonzo i Smith są poza dyskusją).

po pierwsze, zanim Monk dostanie szansę, żeby stać się elite sccorerem, to Melo będzie miał jakieś 36-37 lat, przecież ich dzieli całe 14 lat różnicy. ;)

 

po drugie, z tym potencjałem na bycie drugim ballhandlerem, to różnie może być, tzn. on faktycznie ma do tego potencjał (no...), ale na ten moment Monk w Kentucky robi za typowego spot up shootera, a ballhandlerami są Briscoe i Fox, a Monk naprawdę mało gra z piłką. 

 

dodać jeszcze do tego problematyczną obronę, to naprawdę ciężko go uznać za dobry fit do Knicks i Melo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki Królu Sedesów, dla mnie i tak za te 2245 postów jesteś Hall Of Fame i nic tego nie zmieni. 

 

Dziwka Rose --  ? :smile: mocne... 

 

Quinn ? A gdzie chciałbyś żeby był ? W pierwszej piątce zamiast podstawowego centra, który zarabia 17 milionów za ten sezon i zaczyna "coś" tam grać , center za 17 baniek na ławę ? Tak wiem, Kuzyn pisał o zmianie w starting 5 KOQ>JO, co innego życzenia fanboya Carmelo :grin: , a co innego realia Knicks :/  

Będzie jeszcze o Hornim, ale wg, mnie on ma słaby harakter, czego o Woodsonie na przykład nie napiszę (co nie znaczy, że Horni jest złym trenerem)

Ale zmiany w s5 zacznie robić dopiero jak Jackson wywiesi białą flagę moim zdaniem. 

 

Przykład :  

Uważam, że u wielu innych trenerów Derrick za taki wybryk usiadł by na ławce przynajmniej na mecz, albo zostałby odstawiony na 2/3 mecze, Rondo i Bulls - można...

Dalej o Zbuju. 

Ma zabrać Hiszpanowi minuty, który jako jedyny oprócz KP ma przebłyski w ataku, ok KOQ tez ciśnie z 5 metrów, ale Hernio potrafi zagrać przodem i tyłem do kosza, a z graniem tyłem Zbój ma już problem. W każdym razie za całokształt dla mnie : KOQ > HERNIO i KOQ > NOAH 

 

Wiesz gdzie jest Zbój ? W czarnej dupie która nazywa się Knicks :(  

Między przepłaconym Noah a przebłyskującym Hernangomezem, jest jeszcze jedną z niewielu kart przetargowych w ewentualnej wymianie, tylko po co mają wymieniać kogokolwiek w tym sezonie.

W zeszłym roku był również w podobnej dupie, miedzy Lopezem a Seraphinem, można napisać, że wpadł w tym sezonie  z "deszczu pod rynnę", jak dodamy do tego minuty Łotysza na 5tce, to można dodać że "wpadł jak gówno w wentylator"

I to za tak małe pieniądze... 

Szkoda mi Quinna w Knicks w kolejnym sezonie i jego smutnej miny na ławce,  serio... :(   

Bardzo lubię tą Morde. 

 

Geniusz Horniego ???  

Kuzyn coś tam pisał o Hornim kiedyś i o jego dziwnej sytuacji, w której się znalazł (Rose/Melo/Kp i "do kogo piła w 4 kwarcie" ), ale nikt za bardzo nie chciał się Hornim przejmować na tym forum, albo tym postem, Horni nie jest tak popularny jak Darek. 

 

Nasz trener się wkurwił, przeczytał posta Kuzyna i posadził Darka w 4 kwarcie meczu z Bucks na ławę, dając szansę Bakerowi, za tą decyzję, Derrick spier..... do Chicago. Horni chciał dobrze, a wyszło jak wyszło...

No i taki "geniusz" ...  

 

Czy Horni zajeździł Łotysza ? Hmm, to ile minut powinien grać 21 latek w swoim drugim sezonie, po tak obiecującym pierwszym ?  

Karl Anthony Towns gra 35. minut  

Kristaps 34 

 

Thibs też zajeździł Townsa już ? 

 

To ciężki temat, może jest tak jak mówił ZNYKU w Palmie, że Łotysz jest trochę mutantem i może mieć spore problemy ze zdrowiem w przyszłości, choć to mega czarna wizja jak dla mnie, ale idąc tym torem, to każdy gracz o wzroście 2.16 i powyżej, powinien tylko "chodzić do sklepu i jeździć samochodem" 

 

Można było Łotyszem grać mniej minut, ok, ale pierwszy zmiennik Łotysza Hernio, jest powietrzem w obronie, a KOQ z Noah na parkiecie, to połączenie które chyba jeszcze w ogóle nie miało miejsca, albo jakieś krótkie epizody, do tego dochodzi jeszcze gra small-ballem z Łotyszem na 5tce i masz powód 34 minut Kristapsa, jak dodamy do tego, że jest najlepszym obrońcą w paint, to w zasadzie jakby grał po 40, to można by to było jeszcze jakoś obronić :

 

1. Najwyższy na boisku :smile: 

2. Druga "strzelba" twu twu ... wróć :grin: , druga opcja w ataku :tongue:, czasem trzecia (najczęściej w crunch time z Darkiem i Melo koło siebie)

3. Mimo braków na obwodzie, chyba najlepszy obrońcą Knicks.

4. Jedyny prospect ;) , Trochę Gwiazda Knicks już, Przyszły MVP ;), Jednorożec, Nasza Nadzieja

5. ZNYKU powiedział "mutant" a ja napisze Fenomen Genetyczny

6. Kuzyn krzyczy spod Celi - że nie jest ważniejszy od Rosa dla niego ;]

 

To ile ma grać do cholery taki KOT, 20 minut ?!?! ;)  

    

 

Myślę, że jeśli Styczeń będzie mocno w dupę, to Łotysz będzie więcej odpoczywał. 

 

Krzyż jest w San Escobar...   

Tej, ja o dziffkach nic nie pisałem. O dzikach a i owszem, wszak bobrują w kniei nowojorskiej odbyty wiernych kibiców. Chyba czas odkurzyć pewne sławetne torby z linii Zienia, Ku Klux 17 - styl i szyk.

Oh wait, wysłaliście je do Arizony

Szkoda, a takie ładne były, amerykańskie

 

anyway

 

z tym łotyszem to mi chodziło o to, że on chwilami rękawami oddycha w 3 kwartach

zwyczajnie łapie zadyszkę, co jak na 21 lat życia i fit posturę wydaje się być dziwnym

tym bardziej mrocznym, bo z układu perfekcyjnego z zeszłego roku "żona/kochanka" i flirt z byciem 1 opcją w zespole Porzi został pasierbem, którego stary zamiast pielęgnować wysyła na kolonie dla trudnej młodzieży

 

Poprawił się i to znaczenie w stosunku do ubiegłego roku(obrona do 4 metra, bo im bliżej kosza, tym mi go bardziej szkoda/szkodziej), wygląda zmyślnie i tylko można dumać, co by gdyby róży nie przedłużyć a Melo wypchnąć (cytując klasykę szakiry - wheneva whateva) i dać lejce dwójce KP/BlowJob, bo akurat BJ ma jakiś głupi renesans gry i piłkę z rąk szybciej oddaje niźli ballhogi.

 

generalnie Jax przed ostatnim sezonem mistrzowskim w Bulls musiał z Krauzem podpisać cyrograf (prawie napisałem krucyfiks...), w którym było info, że w ciągu 20 lat od ostatniego mistrza Jax ma uratować dupę bykom w możliwie najbardziej karkołomny sposób na świecie

 

i tak oto Noe na różanej tratwie wpłynął do MSG z tą swoją zjebaną mechaniką rzutu

Bo Outlaw eats your heart out

 

na przyszły rok życzę Wam trzonu królowa/litwin/cokolwiek/bruce lee/blowjob

bo na ten macie dostawać wpierdol, wszak flaszkę muszę wygrać z garbatym i niewidomym, więc korespondencyjnie ślę pozdrowienia środkowym palcem w kierunku rocky mountain high

 

btw, jak pisałem "cokolwiek" na sf, to tak mi się urodziło

Chandler jest w Nuggs

Melo jest w Knicks

a zrobić wymianę między nimi, na linii "przyjaźni prawie sąsiedzkiej", powroty na stare śmieci, dopakować chandlera podpisanym od nowa kimkolwiek, z nix puścić pick z 2 rundy

tak, wiem, Melo ma klauzulę "no shit" oraz kobietę, która nie lubi mrozów

ale marzyć można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakies rozdwojenie jazni na forum? Jedna osoba jest zarowno soba jak i kuzynem... I z tego co pamiętam to "Twoj kuzyn" mial nick Kalodzero a na pewno nie Kalondzelo

 

 

He he 

 

Stevie poczytaj sobie z 3 strony wstecz i posłuchaj przed ostatniej Palmy z szóstego o Knicks, a odkryjesz całą prawdę o Kuzynie... ;) 

 

P.S. Pisałem że będzie ciężko ? I przejebali... 

 

styczeń 1-11 - - - Tankowcu Nakurwiaj ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat porażki z Sixers się spodziewałem. Myślę jednak, że mamy spore szanse na wygraną dzisiaj z Bulls. Wiem ile meczów wygraliśmy w tym sezonie w 2. meczach b2b, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz, a dodatkowo Bulls mają być bez Butlera.

 

Swoją drogą, gdyby Dareczek tak się zawsze prezentował, to miałbym o nim inne zdanie. Na szczęście dziś z pomocą przyszedł Łotysz i machnął wstydliwego wide open corner three airballa i jakoś udało się przegrać pomimo napierdalającego Derricka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedną z możliwych (i tańszych) opcji (bardziej pasującą do Łotysza i Melo) na podpisanie w lato zamiast DR, a nie zbawcę organizacji. Nieładnie Ely, nieładnie...

No właśnie sęk w tym , że Sergio to anty Harden - słabo pod obręczą i słabo za 3 . W tych kategoriach od początku sezonu chyba tylko Rondo jest w tym obszarze. On nie pomógł by Knicksom w żadnym aspekcie no chyba że chciałbyś ćwiczyć jak KP sobie radzi z podwojeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sęk w tym , że Sergio to anty Harden - słabo pod obręczą i słabo za 3 . W tych kategoriach od początku sezonu chyba tylko Rondo jest w tym obszarze. On nie pomógł by Knicksom w żadnym aspekcie no chyba że chciałbyś ćwiczyć jak KP sobie radzi z podwojeniami.

Prawie 37% za 3 to jest słabo? Dla porównania Harden trafia niecałe 35%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sęk w tym , że Sergio to anty Harden - słabo pod obręczą i słabo za 3 . W tych kategoriach od początku sezonu chyba tylko Rondo jest w tym obszarze. On nie pomógł by Knicksom w żadnym aspekcie no chyba że chciałbyś ćwiczyć jak KP sobie radzi z podwojeniami.

 

Pytanie było skierowane tylko o jego formę i o to jak wygląda na parkiecie w czasie zadawania owego pytania. Ktoś (nie pamiętam kto, ale dzięki!) mi odpisał jak się sprawy mają i na tym temat się zakończył.

 

Skąd Ci się wziął zbawca organizacji i teraz jeszcze anty Harden to ja nie wiem, ale nie twórz nieprawdziwych faktów na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dodając takiego Sergio, Rubio lub CP3 jeżeli będzie chciał popatrzeć w stronę NY masz kreatora, który czyni grę innych lepszym. Jednak u Rodrigueza kuleje obrona, u Rubio atak, a CP3 nie wiadomo jak wjedzie w ostatni etap kariery. I przyjście takiego gracza który szuka partnerów w pewnym stopniu powinno zmienić ISO Melo na spot up shotera który był chwalony w Reprezentacji.  

 

A stąd - moze słowo zbawca to nadużycie ale zasadniczo pisałeś o nim jak o kimś kto sprawi że Knicksi będą wyglądać lepiej

Łącznie z tym że powinien zmienić Melo w innego gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie jak do składu wchodzi kreator to z miejsca czyni zespół lepszym chociażby w ataku. O ile nie masz w składzie LBJ. I dzięki takiemu zabiegowi Melo może grać tak, jak w kadrze. A zamiast tego przyszedł "niekreatorowy" Rose i harmonia w kwestii podziału ról została zaburzona.

 

Btw ciekawe, czy przed sezonem głowa narodu przyszła do obu liderów klubu i zadała magiczne pytanie "co myślicie o Rose w barwach Knix? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadużycie i dziękuję, że się do tego przyznałeś. 

 

Jeżeli zabierzesz Rose'a i dodasz kreatora, który podaje i dzieli się piłką, to uważasz, że Knicks będą grać gorzej niż teraz?  

Jeśli kreator myślisz - Sergio to tak. Jeśli myślisz Rubio to nie

 

Z Jenningsem w s5 Melo nie zamienia sie w tego kim był w reprze i Knicks naprawdę nie wyglądają znacząco lepiej ( choćby porażka z Phoenix czy Denver)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kreator myślisz - Sergio to tak. Jeśli myślisz Rubio to nie

 

Z Jenningsem w s5 Melo nie zamienia sie w tego kim był w reprze i Knicks naprawdę nie wyglądają znacząco lepiej ( choćby porażka z Phoenix czy Denver)

 

Kreatorem w sensie kogoś, kto widząc las rąk na obwodzie na niekrytej pozycji odda tą piłkę, a nie wiedzie w 3 obrońców i rzuci przez ręce.

 

Jennings nigdy nie był kreatorem. Drugi skład wygląda z nim lepiej, bo może sobie pobiegać dookoła innych zawodników i oddać piłkę do kogoś na wolnej pozycji, ale w s5 już to wygląda gorzej, gdyż obrońca zostaje przy Melo/Lee/Łotyszu i ten zwyczajnie rzuca jak ma miejsce bez piruetów.  

 

I co się stało, że Rubio tak upadł w twoich oczach? Bo chyba więcej oglądasz Soty niż ja w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I co się stało, że Rubio tak upadł w twoich oczach? Bo chyba więcej oglądasz Soty niż ja w tym sezonie.

A czemu tak uważasz? Bo ja akurat wysoko cenię Rubio , jego kreatywność . I nie przypominam sobie bym go nisko gdzieś wyceniał

Wręcz go bronię jak widzę wpisy Dunn plus Rubio minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.