Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Oj SLD, SLD Ty jesteś jak taki szczeniaczek jamnika. Niby kopnąć go nie można, bo to szczeniak i nic nie rozumie i to nie jego wina, że nic o życiu jeszcze nie wie, a z drugiej strony wyglądasz jak parówka do hot-doga z łapami, uszami i chyba z ogonem. 

 

Jak napiszę, że Knicks wygrają, to te c***e przegrywają. Dlatego za każdym razem będę pisać żeby wygrali = oni przegrają i cyk Lonzo Ball w Nowym Jorku. How simple is that? 

 

Cytując wklejony przez Ciebie genialny film: "Musimy się ratować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dziś te Słoneczka jak Trump z emigrantami.

 

Królowa jest tylko jedna: Wyborowa!!!!

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot w loterii

Powinniście to wygrać trzecią kwartą i obroną pomalowanego czwartej, ale w druga stronę Róża zajebał 2 razy o kant obręczy, nie wykorzystaliście obrony Warrena (nie podnosi rąk przy obronie, nie zauważyli?)

 

brawo Wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tak nastawiłem się na pick, że mnie nawet ECF by nie uradowało, także takie porażki niezmiernie cieszą :smile: 

Co się dzieje Pany z KP, bo przyznaje, że od paru spotkań oglądam tylko te 10-minutowe skróty?
Wolę sobie strzelić UCLA-Arizona. Tam to jest grane... Pociąg Ball'a już odjeżdżał, ale zdążyłem załapać się do ostatniego wagonu.

Jednakże Isaaca również warto mieć na oku. Od paru spotkań robi rzeź. Na jego wagon zapraszam, choć pierwsze miejsce do mnie należy  :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz z Pacers podobnie jak czwartkowy z Wizards będzie televised.,Coraz więcej Knicks w telewizji.,Dodatkowo TNT szykuje kolejną miłą niespodziankę dla fanów Knicks.,Pod koniec lutego poniedziałkowy doubleheader NBA w TNT pokazywany będzie w nowej formule Players Only, a wśród nowych komentatorów ulubieniec nowojorskich kibiców  Derek Fisher   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pokonają Dallas i zmuszą ich do smutnej refleksji o konieczności tankowania! 

 

Zaczynasz być moim natchnieniem do odnowienia konta u buka. Tylko prośba abyś przed każdym meczem NYK wrzucał prognozy.

 

 

knicks mają picki?  :pride:

 

 

Majo swój a z II rundowców:

 

Second and third most favorable of NYK (via TOR), DET, GOS and UTH to UTH then others to PHL (via UTH); HOU; CHI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.