Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Przegrywamy po raz kolejny obroną, brak IQ po bronionej stronie boiska. Tym razem Melo dał dupy. Przy decydującej trójce Shroddra, nie potrzebnie podwaja Hardawaya, Hampris mu ucieka pod kosz, Hardawaya kryje dobry obrońca, jakim jest Holiday... Do nie krytego Hamprisa "puszczonego" Przez Melo doskakuje Noah, zostawiając Milsapa, Darek to widząc doskakuje do Milsapa, Humpris widzi nie pilnowanego Shroodera, nie krytego przez Rosa, podaje mu 3 bang, Rose spóźniony już... I tak się przegrywa mecze z niskim IQ w obronie, bo w ataku jako tako to wygląda jeszcze... W meczu z Bucks w ostatniej akcji nie podwajali Gianisa, a mogli , to Melo zapragnął podwoić Hardawaya w drużynie, która ma jeden z najlepszych ruchów piły w lidzę... Nie wiadomo, czy to spontanicznie zadecydował, czy Hornacek mu to rozpisał, ale moim zdaniem spontan poszedł... Tak to wygląda i "tankowiec" nadciąga powoli, choć jeszcze nikt tego tak nie nazwał, co w perspektywie przyniesie Knicks więcej korzyści niż walka o 8 miejsce i skończenie na 9/10 ... P.S. Wydumany Offense Rosa i brak faulu w ostatniej akcji na nim, kiedy dostał po głowie po prostu, to kolejny kamyczek do sędziowania w tym roku.

Ale u nas nie działa nawet to przysłowie "że gospodarzom nawet ściany pomagają"

 

 

Tymczasem Chasson Randle 10 pts, 2rebs i asysta w 16 minut meczu z Bucks... Dzięki Phil :(

 

 

Kolega wyżej wrzucił pomysł z wykupieniem kontraktu przez Melo.

 

I generalnie jakby się nad tym zastanowić, to może być jedyne rozwiązanie w przyszłości, tak zwanej Melo Dramy 2 jaka się nam szykuje.

 

Dołączenie Melo jako UFA do Cavs za grosze jako pierwszego wchodzącego z ławki za Lova / za Lebrona, miało by sens, to samo w LAC, tylko w Cavs miałby większe szanse na majstra niż w Clips.

Na wymianę się nie zanosi i Melo to wie, i wg. mnie podświadomie obawia się tego, że jeśli uzgodni w końcu z Philem wspólne stanowisko : "ok otwierajmy ten stragan" to mogą nie znaleźć się chętni, kasa / straty zawodników / raczej marne gwarancje na znaczący upgrade w walce o wysokie miejsce w PO / tytuł, wiedząc wśród potencjalnych chętnych, co nasz Melus gra, a w zasadzie nie gra w obronie...

Ale dołączenie bez straty picku i jakiegokolwiek gracza to już inna bajka.

 

Niestety jedną z gorszych stron tego medalu w wykupieniu przez niego kontraktu są Knicks i jedyną korzyścią po czymś takim było by dla nas oczyszczone sallary i dobre zakupy kilku graczy do Pozrizngisa. Gorszą dlatego, że za Melo trochę oddaliśmy w tej wymianie z Denver i teraz nagle zostalibyśmy tylko z większą kasą w Sallary i lepszymi perspektywami rozwoju Kristapsa i organizacji.

Idąc w stronę "wóz albo przewóz" czemu nie.

 

Nie wiem jak jest w przepisach, ale czy klub może zablokować pomysł z wykupieniem kontraktu przez zawodnika ?

 

Na koniec, na miejscu Carmelo, który chyba zdaje sobie sprawę , że nie zdobędzie pierścienia z Knicks przez następne 3 lata swojego kontraktu, pogadałbym z Philem poważnie o wymianie / wykupieniu kontraktu już teraz, kiedy jest jeszcze w wieku i formie, gdzie może pomóc takim Cavs w zdobyciu majstra, bo z 35 na karku, może nie być już chętnych nawet na dołączenie za grosze z UFA, piszę o kontenderach.

 

I z całym szacunkiem, jak tu niektórzy pisali, nie sądzę żeby bardzo dobry kreator nagle zmienił grę Carmelo w to co widzieliśmy na Olimpiadzie. Żeby zachciało się starać w obronie, do tego nie potrzebny jest dobry rozgrywający.

Ale wychodząc z ławki Cavs lub Clips teraz lub za rok, mógłby dać jeszcze dobre minuty, a jego braki w obronie zostały by przykryte przez innych dobrych obrońców w okół niego.

 

 

Nasram jeszcze ostatniego posta dziś...

 

Ogólnie to mi strasznie smutno, bo liczyłem na PO z udziałem Melusa i Kristapsa, na jego game wiiny w PO w tym roku, na jego radość z wygranych meczy dla Knicks w play-off's, jakieś 4/6 miejsce i walkę na śmierć i życie w 1 rundzie.

 

A tu się szykuję jakieś pożegnanie, wcześniej czy później... :(

 

Mimo że rozum podpowiada co innego, mam nadzieję że zobaczę jeszcze Melo i Kristapsa chociaż w 1 rundzie PO, w najbliższych dwóch latach, bo w tym musiałby się zdarzyć mały cud, niby jesteśmy tylko kilka meczy za ósemką, ale patrząc na 3-14 z drużynami 500+ gdzie szukać tego play-off's :(

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasram jeszcze ostatniego posta dziś... 

 

Ogólnie to mi strasznie smutno, bo liczyłem na PO z udziałem Melusa i Kristapsa, na jego game wiiny w PO w tym roku, na jego radość z wygranych meczy dla Knicks w play-off's, jakieś 4/6 miejsce i walkę na śmierć i życie w 1 rundzie. 

 

A tu się szykuję jakieś pożegnanie, wcześniej czy później... :(

 

Mimo że rozum podpowiada co innego, mam nadzieję że zobaczę jeszcze Melo i Kristapsa chociaż w 1 rundzie PO, w najbliższych dwóch latach, bo w tym musiałby się zdarzyć mały cud, niby jesteśmy tylko kilka meczy za ósemką, ale patrząc na 3-14 z drużynami 500+ gdzie szukać tego play-off's :(

Za 15 lat w studiu, tylko nie wiem, kto będzie "color" komentatorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe . 

 

A za rok ? Jeśli nie podpiszą Rosa, wydraftują jakiegoś Foxa / Nikite i wzmocnią ławkę za resztę kasy ? To samo bedzie ? 

Mam syndrom odrzucenia. im większy hajp na draft tym mocniej mnie odrzuca. Kompletnie nie wiem nic o przyszłorocznych debiutantach, szukał będę underdogów na początku lutego

 

Poza Lee na przyszły sezon nie macie podpisanego żadnego obrońcy. Jennings krzyknie fchuy kasy. Rose pewnie też. Klasa pg na przyszły rok to stabilizacja (Lowry,Kura,Paul), nędza (Rondo,Deron) i te Twoje bolki. Będziecie mieć 8 powaznych zakontraktowanych typów, ok 20-25 baniek do wydania na debiuty i wypełniacze + startującego pg

 

Będzie lepiej. Nie wierzę, by Phil w tym wieku rok po roku popełnił ten sam błąd i poutykał w składzie zbyt wielu "wanna be alfa dog"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na koniec, na miejscu Carmelo, który chyba zdaje sobie sprawę , że nie zdobędzie pierścienia z Knicks przez następne 3 lata swojego kontraktu, pogadałbym z Philem poważnie o wymianie / wykupieniu kontraktu już teraz, kiedy jest jeszcze w wieku i formie

 

Nie jest ani w wieku ani w formie, Carmelo nie nadaje się na pierwszą opcję, bo zapomniał co to regularność. Transfer do Cavs byłby jakimś wyjściem, ale w mojej opinii Cleveland byliby debilami, gdyby wymienili zawsze przydatnego Love na zwłoki niby superstara, który od kilku lat nie jest nawet blisko tego miana i ma 32 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ani w wieku ani w formie, Carmelo nie nadaje się na pierwszą opcję, bo zapomniał co to regularność. Transfer do Cavs byłby jakimś wyjściem, ale w mojej opinii Cleveland byliby debilami, gdyby wymienili zawsze przydatnego Love na zwłoki niby superstara, który od kilku lat nie jest nawet blisko tego miana i ma 32 lata.

Nie jest przydatny w najważniejszym momencie sezonu, więc użycie słowa "zawsze" jest sporym nadużyciem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ani w wieku ani w formie, Carmelo nie nadaje się na pierwszą opcję, bo zapomniał co to regularność. Transfer do Cavs byłby jakimś wyjściem, ale w mojej opinii Cleveland byliby debilami, gdyby wymienili zawsze przydatnego Love na zwłoki niby superstara, który od kilku lat nie jest nawet blisko tego miana i ma 32 lata.

 

Pisałem tutaj że propozycja wymiany z Cavs to kosmos... 

 

W ataku w formie jako takiej jest, w obronie nie istnieje. 

 

Analizowałem tylko tą wymianę z Espn , z udziałem Bostonu, Lac i Knicks i również stwierdziłem, że największym wygranym tej wymiany byli by Knicks, a przegranymi Boston i Clips. 

 

Podtrzymuję, że najbardziej realną opcją dla Knicks i Melo , jest wykupienie przez niego kontraktu w to lato i dołączenie na 6th Mena do Cavs / Lac (jeśli Paul podpisze z nimi) w przyszłym roku za grosze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na treningu. To też jest ważne.

James Jones aproves

 

Jak Cię lubię tak paszoł won od wartości Kevina na parkiecie. Już mi wystarczy, że jest biały, wolny, nie doskakuje do obręczy, ma wychudzony ryj i nie ma najnormalniej siły na backdown z lżejszym o 10 kg obwodowym na plecach

 

Jest idealny na tę chwilę dla LBJ i wymiana go za Melo to zabójstwo marketingowe/legacy/statystyczne/chemiczne w zespole/posiadaniowe piłki dla Cavs

 

Zostawić Melo w Knix, wyjebac Derricka, łowić w drafcie + dobierać Teague/Derona/cokolwiek za 7-8 mln na ławkę i patrzeć, jak chemia wraca do zespołu

 

ja zas wracam do zdjęć zatytułowanych "witam", relax pełnym ryjem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Nie. Dla Clippers to jest ruch all-in. Lakers mogą spylać Randla korzystnie i grać jeszcze dobrych parę lat, jeśli rudy murzyn się nie rozpadnie na kawałki. Poza tym, bez Griffina nie maja tego ball movement, a fit wcale nie jest wiele lepszy ( o ile w ogóle) bo Blake z high postu jest równie groźnie co Melon. A Reddick umiera śmiercią naturalną

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dla Clippers to jest ruch all-in. Lakers mogą spylać Randla korzystnie i grać jeszcze dobrych parę lat, jeśli rudy murzyn się nie rozpadnie na kawałki. Poza tym, bez Griffina nie maja tego ball movement, a fit wcale nie jest wiele lepszy ( o ile w ogóle) bo Blake z high postu jest równie groźnie co Melon. A Reddick umiera śmiercią naturalną

 

Blake w dwóch ostatnich sezonach licząc obecny opuści min +/- 70 spotkań minimum, od dwóch lat statystyki rzutowe mu spadają na łeb na szyję, traci atletyzm, co ułatwia bronienie go + co najważniejsze dubluje się z Randlem, którego lepiej próbować za małe pieniądze rozwijać niż spychać na koniec rotacji za gościa, który z na 80% nie zostanie w drużynie niegwarantującej PO. Oddawanie 2jki w drafcie +dwóch bardzo młodych i perspektywicznych grajków za Griffina, to jest dawanie się wydymać i to bez gumy. Jedyny plus to fakt, że Lakers mogliby jeszcze powalczyć o PO, ale w long runie to im nic nie daje, bo Rudy tam nie zostanie i lepiej być jak najwyżej w loterii.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.