Skocz do zawartości

[West 2nd Round] San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder


Przem

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kogo wygrzmoci i w jakim stosunku?

    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      12
    • Spurs w 6
      31
    • Spurs w 7
      5
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
      10
    • Thunder w 7
      10


Rekomendowane odpowiedzi

o k****

 

wyłączyłem po 1st Q, tzn szybki ffwd żeby sprawdzić wynik w dalszej części meczu i tyle

 

tak czy inaczej, ta 1 kwarta w wykonaniu Spurs - majstersztyk

 

18/23? this is sick. Rockets 2014 mode on.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze formula duo liderow i reszta sie wyczerpala i za rok Russ z KD razem gdzies odejda by miec lepsxy support i coacha. Po cichu nadal licze na ruch w kierunku LAL choc Lakers chyba daleko sa na ich liscie, no ale czas pokaze...

 

Deut LMA i Kawhi to najlepsze co moglovsie przytrafic Spurs po erze big3 z SAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze formula duo liderow i reszta sie wyczerpala i za rok Russ z KD razem gdzies odejda by miec lepsxy support i coacha. Po cichu nadal licze na ruch w kierunku LAL choc Lakers chyba daleko sa na ich liscie, no ale czas pokaze...

W przypadku każdego zespołu, nie tylko LAL, do którego chcieliby przejść w duecie, musiałby być spełniony podstawowy warunek - dużo miejsca w salary. W takiej sytuacji szanse wszystkich się wyrównują w jakiś sposób, ze wskazaniem na zespoły z utalentowaną młodzieżą na rookie contracts. 

 

Ludzie, zejdźcie na ziemię z pomysłami o ich odchodzeniu gdzieś jako duet... po co, jak grają razem? To byłaby czysta głupota w tej chwili. Jeśli któryś z nich zdecyduje się na opuszczenie OKC, to nie po to, żeby nadal grać z drugim. Odejście gdzieś razem, to byłoby zmarnowanie przynajmniej kolejnego sezonu lub dwóch. Nie mówiąc już o tym, że KD musiałby dodatkowo poczekać na koniec umowy Russa za rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze formula duo liderow i reszta sie wyczerpala i za rok Russ z KD razem gdzies odejda by miec lepsxy support i coacha. Po cichu nadal licze na ruch w kierunku LAL choc Lakers chyba daleko sa na ich liscie, no ale czas pokaze...

 

Deut LMA i Kawhi to najlepsze co moglovsie przytrafic Spurs po erze big3 z SAS

 

jezeli taka formuła sie wyczerpała to czemu mieliby grać to samo w innej organizacji? Trudno im bedzie znaleźć lepszy support.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs już tak wybitnie zapewne nie zagrają, ale czy OKC zagrają lepiej to nie mam pojęcia. Nie tylko wyglądali bez życia, ale i bez pomysłu. W obronie dziurawi jak Rockets przeciwko GSW. W ataku nieporadni i bez ruchu. Jest tak jak pisałem przed meczem - OKC skład personalny mają może zbliżony nawet do Cavs czy GSW, ale jako zespół to nie funkcjonuje. Zwłaszcza w obronie. I można mówić, że drugi taki mecz się Spurs nie zdarzy, ale nie musi. Mieli tyle open looków i ścieżek pod kosz, że nawet w przypadku słabszego dnia to dzisiaj byłby to blowout. A LMA na poście masakrował i to nie trudnymi rzutami a'la Bryant, a swoją techniką i siłą, a to nawet w przypadku słabszego dnia będzie mu wychodziło jeżeli nie straci głowy.

 

OKC ma wiele od poprawy i zapewne to zrobią, ale czy na tyle, by nawiązać walkę to bardzo wątpię. Tym bardziej, że Spurs też mogą się jeszcze poprawić. Donovan jest za krótki, zwłaszcza w porównaniu z Popem, mimo posiadania większej ilości talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem obejrzeć ten mecz ale nie wiem czy to był mecz czy coś z serii mocny anal rape.

Obejrzyj sobie 1 kwartę i to wystarczy na obraz meczu

kuwa jeszcze wczoraj czytaliśmy jaki to Ibaka jest matchup nightmare dla Spurs a dzisiaj już zastanawiamy się dokąd pójdą Brook i Durant, i czy razem czy osobno

 

LOL

Jaki Nightmare. Kto w to wierzył? Nie przy Aldridgu i Wescie siekajacyi półdystans jak nawiedzeni.

 

Jeśli chodzi o połówke to chyba jakis rekord był jesli chodzi o II runde. Czy w II lub wyżej jakaś druzyna dostała do przerwy taki wpierdol?

Do przerwy 4 faule OKC na rzucajacych trójki. Tez chyba rekord ligii :smile:.

Aldridge i Leonard zmiazdzyli. Jedynego czego sie teraz obawiam to nadmierne rozluźnienie i przekonanie ze tak jak z Memphis można na luzie spacerkiem to wygrac. No i reszta skladu poza tymi dwoma moze dojsc do przekonania ze nie musza sie za bardzo starac bo samo sie wygra.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donovan jest za krótki, zwłaszcza w porównaniu z Popem, mimo posiadania większej ilości talentu.

Jaka większa ilość talentu? W tej drużynie starterem jest Andre Roberson, a pierwszymi zmiennikami są Kyle Singler i Dion Waiters. To ma być ten talent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrala koszykowka i system , nie ma szans zeby cos wygrac w tej lidze z impotentami koszykarskimi pokroju rw czy rose , jedyny ich skill to ciag na kosz , westbrook zagral w pierwszej polowie 2 akcje pnr!!!!! kwintesencja jego bball iq byla akcja gdy ibaka byl broniony przez greena a russel i tak wolal cisnac long j przez lapy ,jesi przeanalizujecie jego decyzje (nie tylko ze spurs ) okazuje sie ze najczesciej mozna wybrac lepsza opcje kozystniejsza dla zespolu , w po wazne est kazde possesion , mecze sa na styku . Ile possesions marnuje swoimi lednymi decyzjami rw????  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisałem przed meczem - OKC skład personalny mają może zbliżony nawet do Cavs czy GSW, ale jako zespół to nie funkcjonuje.

To jest najśmieszniejsza rzecz, jaką przeczytałem w 2016. Z wielkim spokojem biorę Bobana Marjanovica czy Brandona Rusha, którzy są na samym końcu ławek swoich zespołów przez Robersonem czy Waitersem, którzy są starterem i 6th manem w OKC. Ale nawet się nie zastanawiam, tylko robię wymianę i czym prędzej biegnę powiedzieć dziewczynie, jaki numer wyciąłem kolegom z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKC przegrali ten sezon w lutym/marcu. Westbrook i Durant powinni pojechać ze skrzynką wódki i whiskey do Joe Johnsona. Dodatkowo jeszcze zrzuta w drużynie i 2-3 mln dolarów w walizce dla JJ'a, aby nakłonić go do przejścia do Thunder. Tak mieliby chociaż konkretne S5 i lidera na końcówki.

 

Durant to Melo Anthony. Po raz kolejny daje dupy i tylko dzięki temu, że ma Westbrooka wygrywał serię PO, bo sam jako lider jest słaby i dzisiaj po raz kolejny zagrał słabe zawody w ważnym meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiąże z Lma sporo nadziei i mi się dziś bardzo ładnie opłacił

 

Choć pierwszy raz widzę coś takiego ze przeciwnik widzi ze ktoś jest w gazie....

 

 

I dalej kryje na radar.

 

Z pozytywów okc Ibaka rzutowo.

Dobrze wygląda.

 

Duncan coś zrobił z kolanem czy jestem przeerazliwiony?

Obrona singlera na Leo to był pomysł jak z ławki wyszedł kryć wybicie z autu. Najłatwiejsze punkty w meczu.

 

Szkoda ze Mills nie trafiał bo by było 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Durant to Melo Anthony. Po raz kolejny daje dupy i tylko dzięki temu, że ma Westbrooka wygrywał serię PO, bo sam jako lider jest słaby i dzisiaj po raz kolejny zagrał słabe zawody w ważnym meczu.

Większych farmazonów dawno nie czytałem. RW jest cienki jak sik koguta. RW może sobie być best ever PG w RS ;] Nie mam pojęcia co ludzie w nim widzą. Durant byłby ostatnim frajerem gdyby chciał brać ze sobą tego drugiego Marburego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.