Skocz do zawartości

[West 2nd Round] San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder


Przem

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kogo wygrzmoci i w jakim stosunku?

    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      12
    • Spurs w 6
      31
    • Spurs w 7
      5
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
      10
    • Thunder w 7
      10


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

OKC i SAS byli na bonusie, czyli faul = FT.

 

Serio?

Section VII--Offensive Fouls

A personal foul assessed against an offensive player which is neither an elbow, punching or flagrant foul shall be penalized in the following manner:

(1) No points can be scored by the offensive team

(2) The offending player is charged with a personal foul

(3) The offending team is not charged with a team foul

EXCEPTION: Rule 3--Section I--a. No penalty free throws are awarded.

(4) The ball is awarded to the offended team out-of-bounds on the sideline at the nearest spot where play was interrupted but no nearer the baseline than the free throw line extended
Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams cala ta akcje spursow sam wybronil i jako jedyny mial dzialajacy mozg w okc.

Ze 3 contesty w 10 sekund. Najpierw 3 na 1 sprurs i lejap millsa potem drive ginobliego i jeszcze polecial w trybuny na contescie 3pt.

Mills cisnal raibowa pod sufit hali widzac lecaca na niego lape adamsa. Jak ktos ma LP obejrzyjta ostatnie 10 sek na slow-mo. Mistrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Spurs nie powinni miec pretensji o ostatnią akcję do sędziów tylko do własnego zespołu. Wpadli w taką panikę że grali mniej więcej tak jak moja klasa na wuefie.

To że Manu nadepnął linie to pryszcz. Z tego co się orientuję dopóki nie nastąpi wznowienie żadna część ciała obrońcy nie ma prawa być nad linią, a ręce argentyńczyk miał chyba z pół metra za linią i nimi wymachiwał. więc pretensje do sędziów może miec tylko OKC za tą ostatnia akcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams cala ta akcje spursow sam wybronil i jako jedyny mial dzialajacy mozg w okc.

Ze 3 contesty w 10 sekund. Najpierw 3 na 1 sprurs i lejap millsa potem drive ginobliego i jeszcze polecial w trybuny na contescie 3pt.

Mills cisnal raibowa pod sufit hali widzac lecaca na niego lape adamsa. Jak ktos ma LP obejrzyjta ostatnie 10 sek na slow-mo. Mistrz.

Fakt Adams to bestia, 3 zawodników wybronił. Niezły dzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webber mocno poleciał w końcówce. Wyszedł z niego jakiś psychofan fan Spurs. Niefajnie z jego strony.

ogolnie nie lubie goscia, komentatorem tez jest slaby, ego ma przy suficie uwaza sie za hall of famera a takich pfow jak on bylo wiele, poziom millsapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jestem zażenowany. Obejrzałem kawałek Inside the NBA i myślałem, że tam chociaż doświadczę krzty obiektywizmu, a ci chcą protestować na miejscu Spurs. 

A już nie widzą tego, jak Gino przekracza linię przy wyrzucaniu piłki, jest za blisko Waitersa (sam Marv Albert mówił o przepisowych 3 stopach miejsca dla inboundera, no chyba, że miał na myśli 3 centymetry), a potem faulu na Durancie, o tym przetrzymywaniu Adamsa (technical?) nie wspominając.

 

Tak jak Ignazz powiedział, szalona końcówka, gwizdki mogły pójść w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze jestvremis, jedyna teraz ciekawa para

 

Ale jak widzę Pana zero tanczacego z tym gnomem to mi się meczu odechciewa

Ten pajac z życiu nic nie wygra (mowa o "0")

 

Durex niech stamtąd spierdziela czym prędzej, już dość czasu stracił u boku tego klauna

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donovan to skonczony baran, jak mozna dac ostatni inbound do rozegrania przez waitersa.

Obejrzalem najpierw tylko powtorke tej szalonej ostatniej akcji (bez fonii Bo pozno juz bylo), I tez siezastanawialem wtf zrobil Ginobli, ze to nie gwizdniete? Ewidentnie za blisko diona.

Druga sprawa, jak sie konczy ostatnia akcje przy minus 1, wypluciem na arc, to sorry, taki ma spurs klimat starych ludzi (musialem to napisac)

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mielibyśmy brać pod uwagę tylko ten mecz, to ze swoją mentalnością i cipowatością to prędzej Durant nic nie wygra, niż Westbrook.

no właśnie. nie wiem jak można się czepiać Westbrooka po takim meczu. to przecież jego nastawienie od pierwszych sekund ustawiło to spotkanie. (pierwsza kwarta była jedyną wygraną przez thunder...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. nie wiem jak można się czepiać Westbrooka po takim meczu. to przecież jego nastawienie od pierwszych sekund ustawiło to spotkanie. (pierwsza kwarta była jedyną wygraną przez thunder...)

Dokładnie.

 

Gdyby nie nastawienie Westbrooka na początku meczu, to Durant dalej by sobie patrzył z boku grzecznie jak Spurs im odjeżdżają na +20.Wisi mu dobrą flaszkę.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webber mocno poleciał w końcówce. Wyszedł z niego jakiś psychofan fan Spurs. Niefajnie z jego strony.

 

Heh, jakby miał rację (tzn. Ginobili nie przekroczył przepisów jako pierwszy) to jego reakcja akurat byłaby spoko, bo jak dla mnie ludzie w tiwi są w 99% przypadków zbyt pobłażliwi dla ewidentnych błędów sędziów, czasem nawet decydujących o wyniku meczu (nie mówię tu oczywiście o homerach z regionalnych stacji). No ale że nie miał racji, to trochę wyszedł na debila.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.