Skocz do zawartości

[West 2nd Round] San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder


Przem

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kogo wygrzmoci i w jakim stosunku?

    • Spurs w 4
      0
    • Spurs w 5
      12
    • Spurs w 6
      31
    • Spurs w 7
      5
    • Thunder w 4
      0
    • Thunder w 5
      0
    • Thunder w 6
      10
    • Thunder w 7
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę, że ktoś pisze o tym jak wspaniały zestaw podkoszowy mają OKC, jaką skalę talentu i możliwości to mówię - to wszystko prawda! Ale jednak cały sezon temu zaprzecza - czemu? I tutaj dochodzimy do największego problemu OKC, czyli osoby Donovana. Po Brooksie spodziewałem się kogoś, kto lepiej będzie kontrolował Westbrooka, ograniczy hero ball, zwiększy użycie wysokich w ataku, poprawi intensywność w obronie. I jakoś tego wszystkiego nie widziałem. A niektórzy twierdzą, że nagle to zacznie funkcjonować? Jakim cudem? Nieraz coś najlepszego zostawia się na PO. Ale tutaj za dużo jest luk w pracy trenera, by to się wydawało możliwe. Dlatego ja stawiam Spurs w 6, ewentualnie w 5. Jednak szans nie odbieram OKC. Ale to musiałby być cud, aby im się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat hero ball w tym sezonie to bardziej durant niz westbrook.

Co do donovana to zgoda, szkoda ze monty willams nie usiadzie juz w tym sezonie na lawie jakos pomagal mu ogarniac lepiej temat.

Ale jest jak jest. Co do defensa to dziury sa na obwodzie i glownie przez 2 superstarow (albo 1 superstara i 1 all-stara jak kto woli).

Mam nadzieje ze sie zepna na sas i nie bedzie pierdzielenia. Durant powinien siedziec na leorardzie, roberson na pg sprursow a russ jak juz musi gamblowac to niech gambluje na podwojeniach do LMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Spursi odwdzięczają mi się ładnie za to, że oglądam pierwszy ich poważny mecz od dawna. Wszystko gra. Aldridge chyba pozadzrośił byłym kolegom z Portland bycia kozakami i sam chciał pokazać atuty. 15 punktów, masakracja w post i pickach. Leonard pieknie, zadaniowcy też każdy coś dodaje dobrego łącznie 6 czap na Thunder. A Durex nie chciał być wiecznienumerem dwa, jak się nie weźmie do roboty to będzie numerem 3 albo 4..

Liderzy Thunder bezbłędnie kryci więc często oddają, mam wrażenie że w rotacji OKC są gracze, którzy grę na tym pooziomie powinni oglądać z ławki albo sprzed tv

Edytowane przez kondzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niewiarygodne co grają Spurs, trafiają WSZYSTKO, dosłownie. Weszli na taki poziom, że nikt dzisiaj by sobie przy nich nie pograł. Jedyną nadzieją jest to, że tak dobrze nie będą grać cały czas, 80% za 2 i 3 to anomalia.

 

A Donovan ma porażkę wypisaną na twarzy, jak kiedyś Brian Hill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green 4/4 ogólnie to tak ostrzyłem sobie zęby na ten mecz a jego połowa  to garbage time. Jest pół meczu a 3 graczy s5 Spurs przekroczyło już swoje średnie punktowe. A podkoszowych OKC pewnie jeszcze swędzą kukle po spotkaniu z ,,tym który robi różnicę". Cóż dobranoc forumowicze idę spać ze świadomością, że przegapię Bobka w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno słowo na to co się właśnie wydarzyło - chłosta! Naprawdę chciałem wierzyć, że OKC jest w stanie się przeciwstawić SAS, że weszli na wyższy poziom. Niestety, lekcja pokory była bardzo bolesna... Okla wyglądała na bardziej bezradną od Memphis, taki poziom Houston albo i gorzej. Durant i Russ komedia pomyłek dzisiaj, Robertson to chyba bottom 10 w lidze, ciężko znaleźć gorszego SG.

Spurs za to zagrali niepokojąco dobrze, wręcz perfekcyjnie. 39 asyst, co??? Czy można zagrać lepiej? No nie sądzę, to jest ta iskierka nadziei dla reszty ligi. Tak, nawet GSW tutaj mogliby zostać ładnie przeczołgani. LMA, Kawhi, Green - bezbłędnie, reszta bardzo dobrze. Boban minusowy, ale wygląda jak Guliwer wśród liliputów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnych symptomów świadczących o tym, że Thunder weszli na wyższy poziom. Ani w rs ani tym bardziej w serii z Mavs niczym specjalnym nie zaskoczyli.

 

Wszyscy Ci co typowali tutaj niespodzionkę - niezłe z Was Januszki.

 

Spurs in 5

Wypowiedź pouczająca i typ po pierwszym meczu serii zawsze w cenie.

 

Tego się nie spodziewał nikt, zobaczymy czy w drugim meczu Thunder nawiążą walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno słowo na to co się właśnie wydarzyło - chłosta! Naprawdę chciałem wierzyć, że OKC jest w stanie się przeciwstawić SAS, że weszli na wyższy poziom. Niestety, lekcja pokory była bardzo bolesna... Okla wyglądała na bardziej bezradną od Memphis, taki poziom Houston albo i gorzej. Durant i Russ komedia pomyłek dzisiaj, Robertson to chyba bottom 10 w lidze, ciężko znaleźć gorszego SG.

Spurs za to zagrali niepokojąco dobrze, wręcz perfekcyjnie. 39 asyst, co??? Czy można zagrać lepiej? No nie sądzę, to jest ta iskierka nadziei dla reszty ligi. Tak, nawet GSW tutaj mogliby zostać ładnie przeczołgani. LMA, Kawhi, Green - bezbłędnie, reszta bardzo dobrze. Boban minusowy, ale wygląda jak Guliwer wśród liliputów.

Weź pod uwage, że GSW jednak by coś pobronili... To, co się odjebalo po broni onej stronie w OKC to... Prosty pick i ktoś ma practice shot. Chyba mentalnie nie wytrzymali. Ale trzeba trzeba przyznac, że Spurs i tak wszystko wpadało i komukolwiek ciężko byłoby wygrać tego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam obstawilem 4:2 dla OKC, ale to juz ze wzgledu na to ze jakies niespodzianki trzeba bylo obstawiac zeby dogonic czolowke. Patrzac na trzezwo to Spurs chocby z powodu HCA byli/sa zdecydowanymi faworytami tej serii, no ale takiej jazdy w 1 meczu chyba nikt sie nie spodziewał.

Niestety dziwiły mnie glosy jak to OKC dawala sobie rade w ostatnich latach ze SPurs, ze wzgledu na to ze przeciez akcenty w spurs sie pozmieniały i jest to juz zupelnie inna/inaczej grajaca druzyna niz w 2012. OKC musi sie pozbierac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.