Skocz do zawartości

NBA All-Star Game / Weekend 2016


double.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poqwiedziałbym ,ze byłaś jakaś spina. Kolesie zaczeli grać koszykówkę na jakieś 50 sekund do końca. Chyba ze coś przeoczyłem. 

 

Szkoda, ze ta gra tak wygląda jak wygląda, ale być może mają w tym zabawę więc jest okay. Chociaż wg mnie poważniejsze podejscie do meczu i małe zagrywki 'jestem lepszy' jakieś szturchańce i pokazanie sportowej wyższosci 'na luzie' byłoby ciekawsze.

 

A takie bangowanie za trzy jak w pobliżu nie ma nikogo to nie moja bajka. 

 

Pytanie czy ta formuła się sprawdza, ale to pytanie chcyba do młodych fanów NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem obejrzeć dziś powtórkę, po dokładnie 5 minutach wyłączyłem, nawet nie wiem kto MVP...

Serio musieliby mi dopłacić żebym chcial to obejrzeć, lnie rozumiem tych tepych Amerykanów, przecież bilety na to badziewie są droższe niż na mecze PO

 

No ale przecież w PO kibice z Kanady nigdy nie zobaczą zespołu z Zachodu, więc nie ma się co dziwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie obejrzałem cały mecz bez 12minut 34 sekund i 68setnych i również cięzko było się zachwycić jakąś akcją ofensywną nawet przy braku przeszkód. Tym bardziej przy ich braku.

Dodatkowo nie było wyrazistych postaci w tym meczu bo niby okay LaVine ze swoim skillem dunkierskim czy Wiggins czy hype'owany Porzyngis, ale ogólnie to blado i nijako.

Taka sobie ta przyszłość NBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem obejrzeć dziś powtórkę, po dokładnie 5 minutach wyłączyłem, nawet nie wiem kto MVP...

Ja nie wiem, czy nawet te 5 minut wytrzymałem. 

 

Tragicznie się to oglądało, nawet dwóch Lakersów nie zachęciło mnie do dalszego śledzenia tego... meczu(?) i przełączyłem sobie na Nat Geo Wild. 

 

W temacie must see games można ostrzec przed włączaniem tego, żeby ludzie raka nie dostali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James Harden jednak jest topowym snajperem.

a tam, natlukl tych punktow teraz glownei ze specjalnych pilek : )

 

sie pytam gdzie jest wiecej graji z 1szego seeda na wschodzie leeeeee. zal.us

 

 

ps

 

aaa juz widze, Kevin w nowej odslonie reklamy state farm...darn....

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.