Skocz do zawartości

NBA All-Star Game / Weekend 2016


double.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za siebie mogę powiedzieć, że odkąd głosuję na ASG(kilkanaście lat) to na Kobiego zagłosowałem po raz pierwszy.

 

Nigdy go nie lubiłem ale jak kończy karierę to coś we mnie pękło i chętnie go zobaczę ten ostatni raz.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za siebie mogę powiedzieć, że odkąd głosuję na ASG(kilkanaście lat) to na Kobiego zagłosowałem po raz pierwszy.

 

Nigdy go nie lubiłem ale jak kończy karierę to coś we mnie pękło i chętnie go zobaczę ten ostatni raz.

Moja stara to samo powiedziała mojemu staremu 33 lata temu. Że Dunlop nieszczelny czy coś..

 

Isaiah Thomas over Pau Gasol??????????

Easy call. 1 opcja Bostonu vs 2,5 opcja Bulls. + kto z niskich na wschodzie jeśli nie IT?

 

Szkoda ze Kobe nie dostal szansy w konkursie trojek, ostatnio jak mial brac udzial to sie niestety polamal

nono

pij dalej te denaturaty niedestylowane

szkoda, że w konkursie wsadów ponownie nie dostał szansy

albo Horse, by był pierwszy pięciogodzinny konkurs w historii ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już są wytypowani gracze do konkursów? Jeśli tak, to wrzuć, zamiast pisać, że Kobe nie ma.

Nie ma, ale skoro juz slychac ze bedzie Bosh to juz raczej dawno by bylo info ze Kobe bedzie, w konkursie sa zazwyczaj najlepsi procentowo takze mogles sie sam domyslic ze Kobego raczej nie bedzie mistrzu

 

nono

pij dalej te denaturaty niedestylowane

szkoda, że w konkursie wsadów ponownie nie dostał szansy

albo Horse, by był pierwszy pięciogodzinny konkurs w historii ligi

na sile starasz sie byc smieszny w kazdym poscie i w kazdym ci nie wychodzi, moze kiedys cos powazniejszego napiszesz albo cos po prostu wniesiesz do tematu?

 

Moja stara to samo powiedziała mojemu staremu 33 lata temu. Że Dunlop nieszczelny czy coś..

:rolleyes-new:

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sile starasz sie byc smieszny w kazdym poscie i w kazdym ci nie wychodzi, moze kiedys cos powazniejszego napiszesz albo cos po prostu wniesiesz do tematu?

 

Wniosłem pisząc o 25% skuteczności trójek oraz 200 lepszych zawodnikach. Kolejne wrzuty proszę na PW co by tematu nie rozwalać. 

 

http://sports.yahoo.com/blogs/nba-ball-dont-lie/nba-eyes--fresh-look--at-all-star-fan-voting-via-social-media-203208400.html

 

W zeszłym roku trójkowiczów do konkursu ogłoszono 5 lutego. Kawhi, Dudley, Redick, Kura, Olunyk, Omri, klay i Kent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku muszę zadać to pytanie... naprawdę zarywacie nocki żeby oglądać to marne show ? Od kiedy już All-Star Game przestał być świętem koszykówki, a jest festynem próżności i mało spektakularnej gry ? 2004 ? 2005 ?

 

ASG to nieeeee. Ale meczyk młodych w piątek to tak. Sobotnie konkursy to już mój taki zwyczaj, że butelka dobrego trunku i później walka by do konkursu wsadów dotrwać. Samo ASG można zorać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.