Skocz do zawartości

NBA All-Star Game / Weekend 2016


double.

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz ogólnie fajny. Spodziewałem się jakiś 150 rzutów za 3, ale nie dali rady. Nie ma co narzekać. Nastawili się na bieganie i dosyć sporo akcji kończyli i sporo zespołowych zamiast siłowania na indywidualne zagrania. jak na mecz gwizad to gitara no i ten rzut z 15-16 metrów Stepha. Cooooooool

 

Anyway polecam practice przed meczem gwiazd. Szczególbnie ekipy Zachodu i Popovicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz ogólnie fajny. Spodziewałem się jakiś 150 rzutów za 3, ale nie dali rady. Nie ma co narzekać. Nastawili się na bieganie i dosyć sporo akcji kończyli i sporo zespołowych zamiast siłowania na indywidualne zagrania. jak na mecz gwizad to gitara no i ten rzut z 15-16 metrów Stepha. Cooooooool

 

Anyway polecam practice przed meczem gwiazd. Szczególbnie ekipy Zachodu i Popovicha.

jakie bieganie, jakie akcje zespołowe? przecież oni głównie rzucali piłke od kosza na polowe przeciwnika, szybka trójka i to samo. coś jak murzyni na zasiłku którym nie chce się nic robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię all star game. Dla mnie to jak jakiś trening + zabawa. Nie ma prawdziwiej walki.  W tym roku nawet nie chce mi się ściągać torrenta żeby popatrzeć najlepsze akcje. Wdziałem 2 min skrót na stronie nba i wystarczy. Czekam z niecierpliwością aż ruszy dalej RS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię all star game. Dla mnie to jak jakiś trening + zabawa. Nie ma prawdziwiej walki.  W tym roku nawet nie chce mi się ściągać torrenta żeby popatrzeć najlepsze akcje. Wdziałem 2 min skrót na stronie nba i wystarczy. Czekam z niecierpliwością aż ruszy dalej RS. 

 

To ja tak mam z Los Angeles lakers w tym sezonie. Też mi się nie chce ściągać i tylko ewentualnie hi-litesy pocisnę

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze - to w tym meczu ktokolwiek grał? to nie był trening przed igrzyskami śmierci? w guantanamo jak będą talibów torturować to to im puszczą.

dostałem raka w pakiecie z białaczką oglądając to gufffno

wolę już te rumory z westbro w Knix, durantem w gsw i kieffem w piaście gliwitze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo osób jest zaskoczona, że Mecz Gwiazd wygladał jak Mecz Gwiazd. Obejrzeli bądź też tylko urywki i biadolą, że to nie wyglądało jak mecz playoff.

 

 

Nooo prooooooooooszę

 

 

 

Jeśli mają z tego radochę i się tym bawią to niech się bawią. Raz w roku mogą.

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.