Skocz do zawartości

NBA All-Star Game / Weekend 2016


double.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał zobaczyć mecz gwiazd na serio. Ale nie ostatnie 3 minuty, a całość. Jednak to się nie zdarzy. A pamiętam jak wielu fachowców narzekało na festynowy charakter tego meczu i były propozycje jak to zmienić. Dla mnie najciekawszą propozycją był HCA w finale NBA dla zwycięskiej konferencji. Jednak nie ma opcji by to przeszło. Gawiedź woli wygłupy i odpalanie masy trójek niż walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie od czapy pomysł, ten badziew w jakiekolwiek formie miałby decydować o hca? To po co grać regulara?

Kiedyś ideą ASG było utrzymanie ligi, bo popularność kosza spadła, teraz jest inaczej

Teraz trzeba pozyskiwać nowego kibica, tego najglubszego, więc obecna formuła jest odpowiednia

Mamy znaczące obniżenie jakości programów w TV, amerykańce w tym rankingu biją rekordy żenady i głupoty więc "święto" kosza się wpisuje

 

Też bym chętnie zobaczył taki mecz jak w 2000 czy 2001,roku np, ale niestety nie mamy już takich gwiazd i takiej mentalności

Teraz glupkowaty Howard z uśmiechem Forresta Gumpa się nie wyróżnia

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do meczu gwiazd nie mam już większych wymagań bo zbyt wiele razy mnie zawiódł. Ale chciałbym zobaczyć porządny slam dunk contest. Wiadomo, że najlepsi gracze ligi nie wezną w nim udziału ale dobrych dunkerów jest tylu, że powinno być to coś lepszego miż Mason Plumlee czy Antek Alfabet rok temu. LaVine zrobił show z jakimś pomysłem w poprzednich latach też były pojedyncze fajne występy. To nie musi być znowu zabawa dla 1 lub 2 roczniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do meczu gwiazd nie mam już większych wymagań bo zbyt wiele razy mnie zawiódł. Ale chciałbym zobaczyć porządny slam dunk contest. Wiadomo, że najlepsi gracze ligi nie wezną w nim udziału ale dobrych dunkerów jest tylu, że powinno być to coś lepszego miż Mason Plumlee czy Antek Alfabet rok temu. LaVine zrobił show z jakimś pomysłem w poprzednich latach też były pojedyncze fajne występy. To nie musi być znowu zabawa dla 1 lub 2 roczniaków.

Nikt ze znaczących nie chce iść, bo się prawie nic wymyślić nie da i nie chcę potem słyszeć fali hejty jak to są wtórni/nic nie pokazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ze znaczących nie chce iść, bo się prawie nic wymyślić nie da i nie chcę potem słyszeć fali hejty jak to są wtórni/nic nie pokazali.

Mi tu nie chodzi o graczy pokroju LBja czy też Paula George tylko o solidnych graczy z okolic miejsca sixthmana/gracza startowego w swojej drużynie. Myślę, że dałoby się to zrobić. Taki np. Terrence Rose dobrze mi się kojarzy dla przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu nie chodzi o graczy pokroju LBja czy też Paula George tylko o solidnych graczy z okolic miejsca sixthmana/gracza startowego w swojej drużynie. Myślę, że dałoby się to zrobić. Taki np. Terrence Rose dobrze mi się kojarzy dla przykładu.

Ale co z tego mogą mieć? Nie ma pomysłów na dunki po prostu, jedyne co to można jakieś szopki walić. Slam dunk się zestarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co - nie będziesz się starał już mieć HCA w konferencji? 

 

Jasne, że będę. W takiej formie jednak potrzebne byłoby więcej zmian i trochę ruszenia głową. Bo załóżmy, że w tym roku obok Kobasa kibice z Gruzji przepchnęliby Zazę. Akurat w tym momencie to na zachodzie znajdują się ludzie w prime, którzy dyktują warunki w lidze. Ale co by było, gdyby właśnie efekt takiej zabawy widzów miał stanąć naprzeciw Shaqa? A poskładany emeryt Kobe miałby uganiać się za Butlerem czy jakimś swoim alter ego na wschodzie. Wpierdol murowany i HCA papa, bo lud tak chciał. Trzeba by zmienić głosowanie przez ludzi.

 

Dwa, co taki Antek Davis albo Lowry mają do HCA? Co po takim HCA Melo? Jak wtedy wybierać? Tylko samych zainteresowanych? W tym roku można by zrobić mix SAS-GSW dorzucić im Duranta i wysłać do walki ze wschodem. A tam głównie Cavs i tak + np. Drummond (który i tak finały obejrzy w TV), Bosh, Butler (on może nawet walczyć, ale o 8 seed, jak źle pójdzie).

 

Też bym chciał obejrzeć taki mecz gwiazd na poważnie, żeby aż się chciało poczekać i nie spać, jasne. Tylko uważam, że wymaga to większych zmian i dobrego przemyślenia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo chciałem podjąć, o 5 dych że jeśli Kobe wystartuje i będzie miał +20 minut w meczu to ma MVP

 

nie po to zabierali zbiórkę Mutombo dla statystyk Jordana by teraz nie ukręcić statuetki dla steka

Z Lo taki zakład przyjąłem. Na tych samych warunkach wchodzisz Joe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie na takich, bo 20+ minut w przypadku przegranej i tak nie robi różnicy.

Mi chodzi raczej o to, że West będzie kreowal KB na MVP tak jak robił to East z Jordanem w 2003, choć to Iverson grał wówczas najlepiej, ale ostatnie rzuty należały do Jordana

Zresztą 20 minut może być jednym z kryteriów, bo jeśli zavra poniżej wówczas z automatu nie powinien się liczyć

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca ja się nie założę bo może nie dostać

Mogą mu ułatwiać życie, pomagać kreować ale kb może najzwyczajniej chybiac rzuty

Wówczas faktycznie nie dostanie, podobnie będzie kiedy wschód wygra (lebron może chcieć pokazać kto tu rządzi), albo jeśli kb nie zagra tych magicznych 20 minut.

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak (chyba) się z Tobą zakładałem o te 50zeta że będą próbowali kreować KB?

Aktualne?

 

Jakieś zasady trzeba ewentualnie ustalic i "bezstronne" jury

 

aktualne o ile ustalisz jakieś jasne kryteria. np. skoro powołujesz się na ten mecz Jordana z 2003 to oddanie co najmniej 20 rzutów? ale jeśli ma to być oceniane przez czyjeś widzimisię, to ja podziękuję ;]

 

natomiast z Elwoodem wszystko jasne: jeśli Kobe zagra więcej niż 20 minut i dostanie MVP to on wygrywa zakład, jeśli nie - to ja. 20 lub mniej minut, to zakład nierozstrzygnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie bardzo wiedziałem jak to ugryźć, liczyłem trochę na Twoją pomoc

No ale słowo się rzekło

 

Może tak

Jeśli będzie wyrównana końcówka i będą grać na KB wówczas uznajemy że kreowali go, jeśli będzie inaczej ty masz 50 zł (niezależnie od wyniku końcowego)

 

Jeśli mecz będzie przypominał to co ostatnich kilka lat wówczas zasady zakładu Twojego i elwooda (dodałbym jeszcze oczywiste, choć nie napisane- West musi wygrać)

 

Pasuje? A może masz jakiś inny pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak utrudniasz

Chyba największy laik zauważy że zespół gra na jednego w końcówce?

Jordan rzucał gamewinnera zablokowanego przez Mariona, rzucał później jeszcze raz w dogrywce chyba na wyrównanie

Widać było gołym okiem że East gra pod niego i wiem to po 13 latach bez patrzenia na staty

 

No ale jak chcesz to teraz ty zaproponuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.