Skocz do zawartości

NBA All-Star Game / Weekend 2016


double.

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie wcale nie, ale to pewnie zależne od tego, jak wysoko cenisz to, czy sukces drużyny idzie za grą danego zawodnika.

Więc uważasz, że Davis over Lillard to kpina, ale już np. LMA over Lillard nie? Aldridge nie zasłużył w tym roku swoją indywidualną grą, a taka powinna być brana uwagę przy dobieraniu ławki w tym cyrku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc uważasz, że Davis over Lillard to kpina, ale już np. LMA over Lillard nie? Aldridge nie zasłużył w tym roku swoją indywidualną grą, a taka powinna być brana uwagę przy dobieraniu ławki w tym cyrku. 

 

Nie muszę wybierać między Lillardem a LMA, bo wg mnie z tej trójki Davis najmniej zasłużył w tym sezonie.

 

Lillard robi lepszy bilans od Davisa, mając wg mnie gorszy skład. Dodatkowo Lillard poprawił swoją grę, a Davis się pogorszył i jeszcze co chwila ma uraz.

 

LMA robi ze Spurs kosmiczny bilans, poświęca swoje statystyki indywidualne dla drużyny, ale jego pozytywny wpływ na grę San Antonio jest niemały i nawet mimo wpadki z Warriors wg mnie bardziej zasłużył na grę w ASG, niż Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś się po drodze pogubiła idea Meczu Gwiazd wg mnie.

Powinni tam grać zawodnicy, którzy się najbardziej wyróżniają.

W praktyce wygląda to tak, że rezerwy ASG to często 1/3 graczy, którzy są tam by uhonorować ich drużyny z dobrym bilansem.

 

Yyy, a gdzie mogę znaleźć tę ideę, o której mówisz? Rezerwy wybierają trenerzy i bardzo logiczne jest to, że nagradzają zawodników lepszych drużyn, bo o to w tym sporcie chodzi, by osiągać wyniki z drużyną. Tak samo MVP zdobywa zawsze gracz z top1-3 drużyn ligi.

 

Gdyby jeszcze ten Davis faktycznie tak wymiatał indywidualnie w tym sezonie, to pewnie, że nie byłoby dyskusji, ale on nawet jakoś specjalnie indywidualnie nie jest lepszy od LMA, zwłaszcza patrząc na cyfry per36.

 

A że Lillard bardziej zasłużył od Davisa, to chyba każdy się zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy, a gdzie mogę znaleźć tę ideę, o której mówisz? Rezerwy wybierają trenerzy i bardzo logiczne jest to, że nagradzają zawodników lepszych drużyn, bo o to w tym sporcie chodzi, by osiągać wyniki z drużyną. Tak samo MVP zdobywa zawsze gracz z top1-3 drużyn ligi.

 

 

Yyy a co ma piernik do wiatraka?

 

Osiąganie wyników z drużyną to jedno a wielkie widowisko sportowe, jakim powinien być Mecz Gwiazd to drugie.

 

O nagrodach indywidualnych nie wspominałem - tutaj wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Kobas jest i jak chcieli drugiego dać z San Antonio to trzeba było Tima wybrać, uhonorować go w ten sposób i by nie było narzekań w ogóle, a tak to dyskusje się robią i się nie dziwię.

 

Tylko Bryanta by trenerzy do meczu nie wybrali, tak samo jak nie ma Irvinga, ktory o wlos przegral s5.

 

Nie rozumiem gadania o "zawodnikach ktorzy sie najbardziej wyrozniaja". Koszykowka to sport druzynowy, powinno sie w nim nagradzac dobre zespoly. Co ma mnie obchodzic taki Jahlil ze swoim 17/7, skoro jest np Al Horford, ktory w wygrywajacej Atlancie robi 15/7. Lepszy team, trudniej o dobre indywidualne numerki. Wg takiego myslenia jakbysmy wstawili teraz Monte Ellisa do 76ers to zaraz byscie go nominowali do All-Nba 1st Team..

 

I serio nie powinno nas obchodzic, ze Davis to prawdopodobnie przyszly signature superstar tej ligi. Niech najpierw sie ogarnie i poprowadzi ten team do czegos, bo LBJ z podobna zgraja byl w finalach (no, moze ciut lepsza).

 

Takze LMA>>> Cousins, Lillard, Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Aldridgem jest taki problem ze w prawdzie poswiecil statystyki dla dobra zespołu i zespół ma świetny bilans ALE według mnie nie potrafi wząść cieżaru i odpowiedzialności za gre gdy nikuomu nie idzie i jest najbardziej potrzebny. Ja jego serie punktowe widziałem tylko w sytuacjach gdy mamy przewage  i wynik jest w miarę bezpieczny. Lilard bardziej zaslugiwal na powolanie ale trenerem zachodu jest pop i nie mógł pominąć Aldridga. Z tym że nie wiem czy teraz rezerwowych powoluje sie w ten sam sposob co kiedys czyli 5ciu wybieranych jest przez specjalistow a 2 ch przez trenera.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka to sport drużynowy, zgoda.

Ale tłumaczę, że nie to mnie interesuje w ASG.

Na takie rzeczy chętnie patrzę w kwietniu itd.

 

Ja w Meczu Gwiazd chcę widzieć fajerwerki a LMA mi takich nie zapewni, tyle.

 

Mam problem z takim rozumowaniem, bo przy glosowaniu do HoF sa cwoki, ktore twierdza, ze wystepy w tym bzdurnym meczu cos znacza i na tej podstawie czasami pojawiaja sie twierdzenia, ze ktos jest "niegodny". Gdyby nie to nie marnowalbym swojego czasu na ta parodie meczu  :smile:

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilard bardziej zaslugiwal na powolanie ale trenerem zachodu jest pop i nie mógł pominąć Aldridga. Z tym że nie wiem czy teraz rezerwowych powoluje sie w ten sam sposob co kiedys czyli 5ciu wybieranych jest przez specjalistow a 2 ch przez trenera.

 

Wybierają wszyscy trenerzy z danej konferencji i nie mogą głosować na swoich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Kobas jest i jak chcieli drugiego dać z San Antonio to trzeba było Tima wybrać, uhonorować go w ten sposób i by nie było narzekań w ogóle, a tak to dyskusje się robią i się nie dziwię.

Przy takim podejściu najlepiej wrócić do tego, że Kobe został wybrany przez fanów. I w tym miejscu trzeba rozgraniczyć. 

 

Później można iść dalej w dyskusji nt. wyboru trenerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim podejściu najlepiej wrócić do tego, że Kobe został wybrany przez fanów. I w tym miejscu trzeba rozgraniczyć. 

 

Później można iść dalej w dyskusji nt. wyboru trenerów. 

 

Gdyby Kobe nie ogłosił końca kariery to by go nie wybrano. I gdyby tylko po zakończeniu głosowania powiedział, że to ostatni sezon to ktoś sądzi, że trenerzy, by go nie wybrali? A tak samo widzimy zapewne ostatni sezon Tima i jeżeli Kobe 'zasługuje' na wybór to tak samo Duncan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.