Skocz do zawartości

NBA All-Star Game / Weekend 2016


double.

Rekomendowane odpowiedzi

Na tablicy jasno napisane, ze do finału 3pt wchodzą Curry, Thompson i Booker ale Wojtek twierdzi twardo, że jest ich czterech

 

Klay Thompson jest robotem

Dlatego pi****le tych polskich komentatorów i oglądam sobie z fajnym komentarzem ekipy z TNT here : http://www.ducking.xyz/kwak/

 

@EDIT

c***owy ten dunk contest

dobra, Aaron wlasnie odjebal cos czego nawet LaVine by nie zrobił. JAK SHAQ mogl dac za to 9....

AAARON KOCHAM CIE!!!!!!!!!

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tak dobrego konkursu wsadów, dali popis panowie, a zwłaszcza Gordon. Świetny konkurs z emocjonującą dogrywką, która była fajna itd, ale według mnie po 2 dunkach Gordon był lepszy. Za ten swój drugi dunk powinien dostać ponad 50 i to by załatwiło sprawę. W każdym razie, spodziewałem się nudy, a wyszło kapitalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy konkurs w historii tej ligi - absolutnie genialny.

 

Tak zwany remis ze wskazaniem - na Gordona, ale LaVine też rozpruwał siatkę w sposób fenomenalny. Nie było miliona prób itd itp.

 

Kto nie grał w kosza ten nie ma pojęcia o poziomie trudnosci tych wsadów. Jak dla mnie rewelka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nie oglądam ASW, bo szkoda na to czasu, ale dzisiaj obejrzałem sobie konkurs wsadów z uwagi na wiadomo kogo :peaceful: .

 

Powiem tak... staram się być obiektywny, nawet jeżeli występuje ktoś z Orlando, ale to, że Gordon nie wygrał tego po dwóch seriach nie rozumiem i uważam, że to skandal. Nie wiem, jak przy jego dunkach, a szczególnie jednym, wiadomo którym, LaVine mógł dostać 100 pkt. Nie wiem, czy w historii był lepszy wsad niż ten, który pokazał dziś Gordon. Mam swoje lata, wiele widziałem, ale po tym wsadzie, szczególnie powtórce, bo na żywo nie było tego dobrze widać, mało z krzesła nie spadłem. Sorry, ale naprawdę nie rozumiem, jak można było pociągnąć za uszy Zacha. Rozumiem, wykonał naprawdę bardzo dobre dunki, ale bardzo dobre. Bo to co zrobił Gordon, to była maestria. Tak obiektywnie, takie było moje odczucie. I nie tylko moje. Naprawdę szkoda, bo ten dunk Gordona mógł i powinien przejść do historii. Bo myślę, że długo poczekamy, aby ktoś to przebił. Pewnie kilka lub kilkanaście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no grubo pojechali, najfajniejsze ze sie ci co potrafia wyleczyli ze slabych dunkow co sie wczesniej zdarzalo, kazdy dunk to maks mozliwosci. gordon pod ta dupa nad maskotka, rzeczywiscie wow. ale lavine nie gorszy kazdy wsad z lini zarabisty.

na pewno jeden z najlepszych konkursow ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy normalny sądzi, że Gordon powinien wygrać. Od razu zaznaczę, że Lavine miał genialne dunki i przed konkursem w ciemno obstawiałem jego zwycięstwo. Ale to co zrobił Gordon… Spadłem z krzesła, skakałem, łapałem się za głowę. Nawet po reakcji komentatorów słychać kto wygrał. Przy pierwszych dwóch dunkach Lavine w finale było "its ok" a po Gordonie "its over again" okrzyki podniecenia itd. Trochę to wyglądało jak w boksie, gdzie mistrz jest faworyzowany.

Edytowane przez Nightdew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.