Skocz do zawartości

Nuggets 15/16 czyli "Co ja pacze?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

nuggets proponuja 50/2 dla Wadea ..szacunek , ze probuja...Dwayne na Zachodzie......pewnie nie pojdzie do Denvet ale za sama probe szacun.. ciekawe czemu Nets nie probuja ezelim czy gallowayem

za co ten szacunek? nie chcę go u nas, nie takiego mentora potrzebujemy, nie ma też żadnej gwarancji czy dogra kontrakt w zdrowu i czy będzie mu się w ogóle chcialo dla takiego zadupia poswiecac

 

mamy dobry zespól i nie musimy na sile sciagac byle kogo aby tylko kase wydac, miejsce Wade'a jest w Miami i koniec, nie wierze w ten transfer totalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co ten szacunek? nie chcę go u nas, nie takiego mentora potrzebujemy, nie ma też żadnej gwarancji czy dogra kontrakt w zdrowu i czy będzie mu się w ogóle chcialo dla takiego zadupia poswiecac

 

mamy dobry zespól i nie musimy na sile sciagac byle kogo aby tylko kase wydac, miejsce Wade'a jest w Miami i koniec, nie wierze w ten transfer totalnie

 

Szanuj Wade'a! Dwyane gra w NBA od 2003, Nuggets od 1976. Zgadnij kto ma więcej mistrzostw? Nawet biorąc pod uwagę wszystkich zawodników z rosteru Nuggets, to dalej Wade ma więcej mistrzostw (3) vs. dwa Mike Millera.

 

Dobry zespół to ma Warriors, Cavs albo Spurs. Nuggets co najwyżej średni.

 

Szanuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho Dwayne Wade znajduje się wysoko na mojej liście graczy, których bardzo, ale to bardzo bym nie chciał by mi robili za mentorów w młodym teamie. Na miejscu takich Nuggets tego bym się wystrzegał. 

dlaczego? chodzi o ten pomnik co go ma w ogródku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho Dwayne Wade znajduje się wysoko na mojej liście graczy, których bardzo, ale to bardzo bym nie chciał by mi robili za mentorów w młodym teamie. Na miejscu takich Nuggets tego bym się wystrzegał. 

 

Mógłbyś nauczyć się poprawnie pisać imię jednego z najlepszych SG w historii koszykówki Dwyane, Dwyane, DWYANE. 

 

Dlaczego Wade nie pasuje do listy mentorów? Na stronach społecznościowych Winslow oraz Richardson cenią sobie Wade'a i nie widać, aby były jakieś problemy, a wręcz odwrotnie szacunek i Wade raczej dobrze się nimi zajął po ich wstąpieniu do rodziny Heat.

 

Nie przykuwałbym też uwagi do zdania userów na tym forum, bo LeBron czy Durant uwielbiają Kendricka Perkinsa, a pewnie większość userów tutaj również będzie cisnęła bekę, kiedy Perk podpisze z jakimś klubem. Jednak prawda jest taka, że wszędzie, gdzie grał miał ogromny szacunek - Celtics (szczególnie u Rondo i KG), OKC, Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tacy upierdliwi jesteście? Co Wam ten DiŁejn zrobił? Jak będzie w Bryłkach to będzie - jak nie, to nie. Ja tam bym się cieszył z DiŁejna na Zachodzie co nie zmienia faktu, że takie już się halo porobiło w tej Lidze, że chyba muszę sobie we łbie to wszystko poukładać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby dlatego, że gość z takim potencjałem rzutowym na półdystansie nigdy, ale to NIGDY nie dopracował rzutu za 3? Sam nawet bodajże przyznał, że to był błąd i ćwiczyłby to o wiele intensywniej. W obecnej koszykówce dwójka bez trójki to gigantyczne ograniczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby dlatego, że gość z takim potencjałem rzutowym na półdystansie nigdy, ale to NIGDY nie dopracował rzutu za 3? Sam nawet bodajże przyznał, że to był błąd i ćwiczyłby to o wiele intensywniej. W obecnej koszykówce dwójka bez trójki to gigantyczne ograniczenie.

Racja, ale to znaczy że nie trzeba go szanować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak dobry wg Was będzie Jokić w najbliższym sezonie? Ktoś widzi go przed Porzingisem albo i nawet przed Townsem?

 

Podobnie ciekawi mnie Nurkić. Za bardzo z Nikolą do siebie zdają się nie pasować a Bośniak wydaje się być wystarczająco dobry by grać gdzieś jako starter.

 

Najlepiej załóżcie nowy temat Nuggets 16/17 udzielając mi odpowiedzi, sam bym to zrobił ale nie widziałem ani jednego meczu Denver w ostatnim sezonie więc głupio by mi było się produkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobry wg Was będzie Jokić w najbliższym sezonie? Ktoś widzi go przed Porzingisem albo i nawet przed Townsem?

 

Podobnie ciekawi mnie Nurkić. Za bardzo z Nikolą do siebie zdają się nie pasować a Bośniak wydaje się być wystarczająco dobry by grać gdzieś jako starter.

 

Najlepiej załóżcie nowy temat Nuggets 16/17 udzielając mi odpowiedzi, sam bym to zrobił ale nie widziałem ani jednego meczu Denver w ostatnim sezonie więc głupio by mi było się produkować.

Na razie to od ponad doby szlocham w poduszkę.

 

Jusuf Nurkic suffered an apparent lower right leg injury during the closing minutes of Bosnia and Herzegovina's 78-67 loss to Russia, and did not return to the game.

Jak można było tak lekką reką oddać trzeciego centra, wiedząc, że nasze Bałkańskie dzieciaki łamią się kiedy chcą i jak chcą? Oby Juć już szukał jakiegoś solidnego białaska w Europie, bo tak to pozostać nie może.

 

Jak dojdę do siebie to zrobie temat. Do końca miesiąca powinienem się wyrobić.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że Nurkić zaliczył raczej regres rok do roku. Kontuzja kontuzją ale wygląda to tak jakby Jokić go zjadł i wypluł .. I całą pewność Nurkicia

 

Gość jest w NBA dwa sezony dopiero, więc nie wiem o jakim regresie piszesz. To, że po kontuzji wrócił i nie wyglądał dobrze to jest bardzo częste u wysokich, zresztą daleko chyba szukać nie musisz. Gobert miał bardzo podobny powrót, ale jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nurek trafił z powrotem na absolutny rush Jokicia i ciężko było choćby myśleć o wygryzieniu go z s5(końcówkę sezonu miał już o wiele lepszą). Całe szczęście, że kontuzja nie była grozna i teraz wypada tylko trzymać kciuki, aby ten sezon rozpocząć w pełnym składzie, a reszta, jak to ma w zwyczaju - wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie ma nowego tematu więc tutaj pisze, Chandlera opłaca się brać do fantasy?

 

No jeżeli chodzi o zbliżający się sezon to Wilson to trochę duża niewiadoma więc powinien pójść za mniejsze pieniądze. Czujesz go? Bierz! :)

 

A co do tematu. Obywatele, obywatelki! Fani Nuggets! Przybywajcie! Potrzeba tematu na nadchodzący sezon was wzywa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo jest o czym mówić.

 

Dwa silne , wyszkolone tury pod koszem, które zapewniają dobrą zbiórkę i jakieś tam punkty, jednak porównania do KAT i KP to żarty.Bardziej Valenciunasy.Dobra, europejska szkoła.
Słabiutki Mudiay bez rzutu robiący wiatr, któremu czasem wyjdzie dobre podanie.Nie widzę go nawet jako Lowrego tej ligi, czyli fałszywego all stara.Ten drugi ma chociaż rzut.

Murray czyli niezły shooter w ciele PG który nie potrafi rozgrywać.Jak na swój wiek jest fajny, bardzo fajny ale nie wiem czy pasują do siebie z Mudiayem.

 

Gallinari znów się połamie.

Chandler wraca po kontuzji i nie wiadomo co z niego będzie.Fajny Barton jako 6thman.

Jest jeszcze Faried, Mike Miller i Jameer Nelson :grin:.To mówi samo za siebie.

 

Nuuuuuda.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chodzi o zbliżający się sezon to Wilson to trochę duża niewiadoma więc powinien pójść za mniejsze pieniądze. Czujesz go? Bierz! :)

 

A co do tematu. Obywatele, obywatelki! Fani Nuggets! Przybywajcie! Potrzeba tematu na nadchodzący sezon was wzywa! :)

Mam go w keeperze i nie wiem czy go zostawić.

Ciężko jest go czuć jak koleś nie grał rok.

Grał coś w sparingach?

Lbs Masz jakieś insiderskie info jak stoi z formą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.