Skocz do zawartości

Nuggets 15/16 czyli "Co ja pacze?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No cóż Barton dość szybko schodzi na swój zwyczajny poziom. Dziś Was załatwił praktycznie głupimi akcjami. Inna sprawa że jak się prowadzi 14 pkt na bodajże 3 minuty do końca to sie tego nie powinno przegrać no ale Denver to młoda ekipa do tego bez Gallo i widać że jak są w transie to nie ma Dallas z nimi szans ale potem potrafią po prostu robić głupotę za głupotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na dłuższe podumowania, ale chciałbym się tylko podzielić jedną refleksją

 

Thunder są debilami skoro oddali nam kogoś takiego jak DAJ za freakin Foya + dwa 2nd roundery

 

Brawo!!  :applouse:

 

Augustin w Denver - 23mpg. 45%FG 43%3P 10.8pkt 3.5ast

 

PS. Mudiay dzisiaj bardzo chciał pokazać, że jeszcze nie składa broni odnośnie bycia topem w tej klasie draftu, sporo jeszcze mankamentów w jego grze, ale na tle DARa nie wyglądał wcale gorzej

 

Barton jest koszmarny po ASG, przekonałem się na własnej skórze jak cienka jest granica pomiędzy uwielbieniem a hejtem, po c*** mu dali wystąpić w tym  SDC...  :neglected:

 

Malone w końcu po x meczach przestał pałować Farieda w końcówkach, miejmy nadzieję, że tak już będzie, bo na tak mobilnych wysokich jak Randle to on się nigdy już nie będzie nadawał, choć daleki jestem od krytykowania go za ten sezon - częściej się jednak przydawał

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Malone w końcu po x meczach przestał pałować Farieda w końcówkach, miejmy nadzieję, że tak już będzie, bo na tak mobilnych wysokich jak Randle to on się nigdy już nie będzie nadawał

 

A na jakichś innych się nadaje? Nie oglądam za bardzo ostatnio, wiec może coś się zmieniło, ale Faried to dno w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakichś innych się nadaje? Nie oglądam za bardzo ostatnio, wiec może coś się zmieniło, ale Faried to dno w obronie.

 

Na Goberta, Jordana czy innego Hibberta można go rzucić bez strachu o totalny wpierdol. Nie jest to wciąż poziom choćby przyzwoity, ale przynajmniej nie ma wstydu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Goberta, Jordana czy innego Hibberta można go rzucić bez strachu o totalny wpierdol. Nie jest to wciąż poziom choćby przyzwoity, ale przynajmniej nie ma wstydu.

Harden też pewnie potrafi bronić Tony Allena jakoś nie czyni to go dobrym obrońcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden też pewnie potrafi bronić Tony Allena jakoś nie czyni to go dobrym obrońcą

 

Na Goberta, Jordana czy innego Hibberta można go rzucić bez strachu o totalny wpierdol. Nie jest to wciąż poziom choćby przyzwoity, ale przynajmniej nie ma wstydu.

 

 

no dobrym obrońcą nie, ale wstydu nie ma  :peaceful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lbs

Powiedz jeszcze raz co będzie z tym Nurkiciem? Przegra rywalizację z. Jokiciem, nie?

Bo mam go w keeperze i nie czy za niego nie wziąć Ezile.. i tak tankuje

 

Nurek nie powąchał parkietu od ładnych kilku spotkań choć nie ma żadnego info o jakimś urazie, dziwne, ale Malone ma tą wadę, że jak zakręci w kotle rotacji to chyba nawet on sam czasem nie wie o co mu chodzi. Jokicia z s5 nie wygryzie nie widzę na to najmniejszych szans, ale w dynasty bym go trzymał chyba, skoro jest zdrowy i poczekał na to co się stanie po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę ile w tym wszystkim Rafała Jucia jeśli chodzi o international scouting. Dołączył już po drafcie 2013.

 

1.Draft 2013 - Nuggets oddają prawa do Goberta za frytki.

2.Dołącza Juć

3.Draft 2014 - draftują Jokicia i Nurkicia.

 

Bardzo ładnie to wygląda ;)

Ale pamietaj że zatrudniał go Karnisovas i widać że postawione jest na przegląd Europy ( choć możliwe że Jokić to jego zasługa bo był kompletnie nieznany w NBA) J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nukric i Jokic bardzo fajnie wyglądają i widać było ze nie chcą brać Hezonji tylko wzieli Muddiaya - w sumie tez nie wiem czy to najlepszy wybór ale patrząc pod fit by mieć kogos na PG to nie było chyba lepszej opcji 

 

czekam na kolejny draft kogo teraz wyczarują! 

 

i oczywiscie #freeNurkic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tripledouble.pl/rafal-juc-trzeba-byc-ambitnym-i-stawiac-sobie-wysokie-cele-wywiad-z-najmlodszym-skautem-nba/

 

dobry wywiad z Rafałem gdzie zdradza kilka kulisów swojej roboty


A ja właśnie myślę, że LBS dobrze dobrał tu słownictwo. Bo to właśnie wstyd - praktycznie rookie, który nie ma midrange i prawej ręki, kręci go podczas meczu jak barana 1v1.

 

Notabene też trochę wstyd dla Gobertów tej ligi jeśli nie potrafią wysłać na ławkę Farieda.

 

wstyd również dla większości podkoszowych, których Faried rucha po atakowanej stronie od 20 spotkań na +65%FG(bez midrangu bez post moves), ja wiem, że jesteś sporo do Manimala uprzedzony, ale każdy hate ma swoje granice i o ile Randle swoje nawrzucał w tym meczu to jak już miał coś pobronić to kurka nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem do Farieda uprzedzony? Raczej realnie na niego od zawsze w przeciwieństwie do niektórych patrzę - zresztą na ilu startujących PFów w lidze byś go nie wymienił?

 

Ale czego chcesz dowieźć? Że ja nie zdaje sobie sprawy z tego, że Faried kaleczy obrone? Dlaczego Ty wyciągasz wnioski na bazie jednego meczu a już pomijasz fakt, że wg RAPM Randle jest jeszcze gorszym obrońcą niż Faried i to znacząco (-1.17 do -2.43). Wiesz ja rozumiem, że to praktycznie rookas i jeszcze wszystko przed nim, ale jak widzę, że się Lakersi podniecają akcją gdy Julius skręcił Ilyasove(??) - to jest mniej więcej podobny kaliber. Manimmal ma swoje wady i jest mocno nieprzystosowany do dzisiejszej koszykówki, być może Nuggets go nie potrafili lub nie chcieli doszlifować pod kątem obrony, ale i tak w tym sezonie przynajmniej połowa naszych wygranych jest zasługą w dużej mierze jego bardzo dobrej gry w ataku i zbiórek. Na kogo bym go wymienił? Z tym kontraktem w zasadzie na każdego tańszego, który by rozciągnął grę, ale na siłę nie ma co szukać, Faried na pewno nie będzie hamulcowym w rozwoju tej ekipy, nawet jeśli zostanie do końca kontraktu.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.