Skocz do zawartości

Nuggets 15/16 czyli "Co ja pacze?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

@kucio

 

opowiadasz pirrdoły.. z tego co ja wiem to juć oojechał do Wilna gdzie siedział szef scoutingu utah jazz odpowiadajacy za organizacje Hoop Summit i on mu powiedzuał usiadziesz z nami do kolacji jesli mi wypiszesz na kartce 12 nazwisk ktore zaprosze jako reprezentacje resztybswiata i Juc zrobil to bez pudła .. on zanum trafił do nuggets był w pierwszej piatce scoutów w eurooiejak nie top 3.. A Ty tu opowiadasz jakieś pirrdoły ktore nie miały miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na e-baskecie był jako RaJu, ale jak go banowali to uzywał konta Norgaard. Poczatki pisania mial powiedzmy trudne, ale podobnie jak Bastillon wyrobil sie na tyle, ze mozemy sobie teraz o nim/nich pisac jak o guru ;] 

Nie wiem o czymś ? Basket robi w profesjonalnym baskecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak ja się cieszę, że Nuggets nie wzięli udziału w tym cyrku. Może chcieli, ale jak zobaczyli co się odpierdala to uznali, że nie ma sensu wydawać tyle hajsu na przeciętniaków. Arthur za 23/3 to bardzo dobra umowa, mam nadzieję, że Mike pójdzie po rozum do głowy i posadzi Farieda na ławkę o ile wcześniej nie da się go wytrejdować. Szkoda DJA, pasował do nas. Wychodzi na to, że Mudiay będzie walczył z Murrayem o s5, dobrze, to zwiększy konkurencję, mam nadzieję, że obędzie się bez kwasów, ale mając Malone jestem o to raczej spokojny. Liczę, że obecny roster zostanie utrzymany do czasu wymian, a potem? Gallo, Wilson, Barton i Faried mogą nas pewnie opuścić, ale nie będę płakać jeśli zostaną, wraca Wilson, Jokić, Harris i Mudiay będą o rok starsi, Barton ma coś do udowodnienia + zaciąg rookasów wydaje się intrygujący, zobaczymy czy wszyscy dostaną minuty, bo na obwodzie jest spory tłok.

 

Mudiay/Murray/Nelson

 

Harris/Barton/Beasley/Miller

 

Gallo/Wilson/Toupane/Sampson

 

Faried/Arthur/Hernangomez

 

Jokić/Nurkić/Lauvergne

 

dajcie mi drugi zespól z tak głebokim rosterem, mającego tyle miejsca w capie

 

dobra robota Panie Connelly!

 

PS. jeszcze w starym temacie bo tak naprawdę nie wiadomo czego można się spodziewać, poczekam z nowym do czasu wymian

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Murray nie będzie grał jednocześnie z Mudiay'em?

 

no właśnie nie wiem, cały czas liczę, że po tak udanym sezonie Harrisa, Malone nie odważy się go wyjąć z piątki

 

możliwy jest też wariant Murray'a jako 6mana i ku temu rozwiązaniu bym się najbardziej przychylał 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Harris na starcie daje nam bardzo solidną D, nie wiem jak w tym względzie będzie prezentować się Murray. Ostatecznie wariant z Harissem jako 6man też nie jest zły, jakoś to się poukłada. Ten sezon znowu będzie przejściowy, dużo eksperymentów, zobaczymy czym wystartujemy w ogóle, ale nie ma ciśnienia, sądzę, że targetem jest lato 17', teraz tylko trzeba udowodnić, że budujemy coś dobrego, i pokazać, że niezły rs nie był przypadkiem, może ktoś się skusi, będzie siano na grubą rybkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grube ryby bardzo rzadko zmieniają otoczenie, więc na tym bym planu nie opierał (lepiej się pozytywnie zaskoczyć), ale Denver jest w o tyle fajnej sytuacji, że poza cap roomem ma sporo assetów, by uderzać bo gwiazdę w wymianie, a w najgorszym razie, po prostu mogą rozwijać młodzież. Można wygodnie się rozsiąść i bez stresu obserwować rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray powinien zaczynac z lawy ten sezon i punktowac 2nd unity. Dajcie mu czas a w przyszlosci powinni i tak grac obok Mudiaya razem. Sklad ciekawy, gleboki ale tez taki nijaki. Moze byc 7 miejsce a i moze byc 11 w konfie...

 

mam bardzo podobne odczucie, roster cały czas nie powala jeśli chodzi o defensywę, brakuje solidnego mięsa pod koszem, niby taką rolę mógłby pełnić Nurkić, ale ciężko sobie wyobrazić go z Jokiciem razem na placu

 

 

Grube ryby bardzo rzadko zmieniają otoczenie, więc na tym bym planu nie opierał (lepiej się pozytywnie zaskoczyć), ale Denver jest w o tyle fajnej sytuacji, że poza cap roomem ma sporo assetów, by uderzać bo gwiazdę w wymianie, a w najgorszym razie, po prostu mogą rozwijać młodzież. Można wygodnie się rozsiąść i bez stresu obserwować rozwój sytuacji.

 

no może z tymi grubymi rybami to trochę przesada, ale na kogoś w granicach top25 ligi (Sap?) można chyba liczyć, po tym sezonie może odejść Gallo, który ma opcję, więc w teorii kasy może być jeszcze więcej, dlatego liczę na udany sezon i podbicie wizerunku Nuggs w oczach ligi, bo to co się ostatnio działo nie było zbyt dobrą wizytówką, trzeba zrobić wszystko aby fani znów chcieli kupować bilety na nasze mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to śmiesznie brzmi, szczególnie z perspektywy kilku lat temu, ale Denver i Minessota wyglądają na dwie drużyny, które za kilka lat będą rządzić i dzielić w Western Conference.

Jokic to jeden z 5 największych talentów w NBA, jeśli urośnie co do potencjału, to będzie na co patrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.