Skocz do zawartości

Nuggets 15/16 czyli "Co ja pacze?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Huh, to już bardzo grube liczenie na scouting. Tylko może nie zawsze w Europie znajdą się Jokicie.

A ja tam właśnie widziałbym Simmonsa pod względem trafienia do odpowiedniego teamu w Nuggets tak jak rok temu widziałem tam w sumie Mudiaya.

 

Ja nie chcę wybrzydzać, Simmonsa bym przytulił, ale nie wiem czy wiesz, ale Nuggets nigdy w historii nie przesunęli się w loterii względem bilansu, więc tego... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rzut oddał Mudiay nie wiem ile to przypadek ale nawet Curry by się takiego nie powstydził... Inna sprawa że Nuggets męczyło sie okrytnie w meczu z Philą

 

Dokładnie, to nie był łatwy mecz dla Denver.. :numbness:

 

Swoją drogą, te uczucie drużyny przeciwnej, gdy na wyjeździe prowadzą 2 punktami, a tu wpada "Jeden na Milion" magiczny Buzzer Beater.. No załamać się tylko można.. Tymbardziej, że Philla nie za ciekawie sobie radzi w tym sezonie i to zwycięstwo na pewno byłoby miłą niespodzianką dla fanów drużyny z Pensylwanii..

 

A dla tych co nie wiedzą o co chodzi:

 

https://www.youtube.com/watch?v=rBbDv4rNXBs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pustki w tej hali..

 

Może dlatego, że to mecz z Philla? Nie wiem tak zgaduje. Sądzę, że na ważniejszych meczach, lub jak do Denver wpada Curry, lub LeBron, lub inne gwiazdeczki to hala pęka w szwach. :smile:

 

Tym bardziej, że Nuggets pyknęli GSW u siebie w Styczniu. :) Tu potwierdzenie mojej teorii:

 

https://www.youtube.com/watch?v=YJOvpVPRGo4

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jokic wygląda jak ten lepszy brat. Nuggs mają mega farta, że Juć to absolutnie stud jeśli chodzi o Euro scouting. Powodzenia.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Dlaczego farta ? Nuggets wyskautowali Jucia, nikt im go nie podrzucił w wiklinowym koszyku na wycieraczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby pięknie w tym poście, ale wkurwia mnie podkreślanie wielokrotne "polskie myślenie" tak jak często zdarza mi się spotykać z zwrotem "polska mentalność" oczywiście jako coś negatywnego.

 

Rozumiem, że ty chociaż jesteś Polakiem to już nie masz polskiego myślenia, bo przecież te jest z zasady złe, zawistne i cholera wie co tam jeszcze za złe rzeczy przychodzą Ci na myśl, gdy pada przymiotnik polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby pięknie w tym poście, ale wkurwia mnie podkreślanie wielokrotne "polskie myślenie" tak jak często zdarza mi się spotykać z zwrotem "polska mentalność" oczywiście jako coś negatywnego.

 

Rozumiem, że ty chociaż jesteś Polakiem to już nie masz polskiego myślenia, bo przecież te jest z zasady złe, zawistne i cholera wie co tam jeszcze za złe rzeczy przychodzą Ci na myśl, gdy pada przymiotnik polskie.

Staram się myśleć otwarcie, z wyjątkiem sytuacji kiedy jestem złośliwy. Wtedy polskie myślenie jest mi potrzebne jak diabli.

 

Ale wolę być Polakiem niż Brytyjczykiem, Niemcem czy Amerykaninem. Taka sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.