Skocz do zawartości

Nuggets 15/16 czyli "Co ja pacze?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Że Faried jest ogórkiem? i jego %fg tego nie zmienia (raczej propsy dla rozgrywających Nuggets, bo kończenie z góry na czysty kosz/ po kontrach, to nie bardzo zasługa Farieda). Że nie ruchanie go, gdy broni to wstyd?

 

A dyskusja się zaczęła od - Randle zmiażdżył wtedy Kennetha - jest to wstyd dla Farieda czy nie? (ja uważam, że tak). Zresztą sam piszesz na jakich kloców w ataku można rzucać jedynie bez wstydu Farieda. 

 

Dla mnie to od zawsze +- level Jordan Hill, o czym pisałem.

 

Dyskusja zaczęła się od tego, że zacieszałeś "jak to przyjemnie widzieć jak Randle gwałci Farieda". Na podstawie jednego meczu postawiłeś ukrytą czy nie tezę, że Randle jest lepszy graczem co jest oczywiście nieprawdą, mało tego, Faried wygląda o wiele lepiej praktycznie w każdej statystyce, per game, per36 czy w adv. I ja to chciałem tylko podkreślić, a Ty dalej swoje, choć przecież nie jesteś w żaden sposób do niego uprzedzony.

 

Polecam obczaić ostatni mecz z Mavs jeśli jeszcze jako fan Parsonsa go nie oglądałeś, ewentualnie @LAC pierwszą połowę - no co, też się posłużę taką marną próbką, wolno mi.

 

Jeśli Faried jest ogórkiem to Randle jest korniszonem.

 

33as5dc.png

2i29avr.png

 

celowo użyłem pierwszego sezonu KF żeby nie było problemu rożnicy wieku

 

teraz mi napisz, że Randle przecież jest w c*** lepszy w post up no i na midrange choć i tam cegli strasznie

 

albo napisz mi w końcu coś czego nie wiem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. lol , LBS co Tyś tu wymyślił. Rozumiem, że jeśli się "zacieszałem" z gry niedawnej Russella i Clarksona przeciw Kurze i Klaya to "ukrywam prawdę, że są od nich lepsi"? Owszem miło było patrzeć jak Randle gwałci post up Farieda, przez co Malone go posadził na ławeczkę. Randle jest surowy jak cholera, obecnie nie ma pozytywnego impactu, u niego chodzi o potencjał. I tak - takie mecze jak z Nuggets go pokazują. 

2. Napisze Ci to co sam wiesz, że w ch* śmieszne jest porównanie statów Farieda z tamtych Nuggets i ich stylem z obecnymi LAL i Randlem. Zresztą, imo najgorsza podłoga Randle'a jeśli chodzi o przyszłość w NBA to jest +- Faried.

Myślę January że to czasem może być pułap Randle'a bo jak na razie nie za bardzo pokazuje coś co miałoby go stawiać wysoko...zwłaszcza w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepiej z oceną Randle poczekać do następnego sezonu. O Russellu też już było pisanie, że to bust, nowy Nick Young (what?) a jednak w drugiej części sezonu okazuje się, że to fani Lakers mieli rację. Podobna sytuacja była z Clarksonem, który przecież nie jest nawet prospectem.

 

Randle ma wiele do poprawy, ale też ma duży potencjał. Ja bym poczekal z jego oceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak jak w temacie Bostonu

 

podoba mnie się to!

 

 

2016 first round draft pick from Houston
Houston's 2016 1st round pick to Denver protected for selections 1-14; if this pick falls within its protected range and is therefore not conveyed, then Houston will instead convey Portland's 2017 2nd round pick to Denver [Houston-Portland, 7/10/2013; Denver-Houston, 7/20/2015]

2016 first round draft pick from Memphis
Memphis' 1st round pick to Denver (via Cleveland) protected for selections 1-5 and 15-30 in 2016, 1-5 in 2017 and 1-5 in 2018 and unprotected in 2019 [Cleveland-Memphis, 1/22/2013; Cleveland-Denver, 1/7/2015]

2016 first round draft pick from New York
Denver has the right to swap its 2016 1st round pick for New York's 2016 1st round pick [Denver-Minnesota-New York, 2/22/2011]; New York will convey the less favorable of these two picks to Toronto (see New York Outgoing)

2016 first round draft pick from Portland
Portland's 1st round pick to Denver protected for selections 1-14 in 2016 and 1-14 in 2017; if Portland has not conveyed a 1st round pick to Denver by 2017, then Denver will instead receive the less favorable of Portland's 2018 2nd round pick and Sacramento's 2018 2nd round pick (via Sacramento's right to swap for Portland); and Portland's 2019 2nd round pick [New Orleans-Portland-Sacramento, 7/10/2013; Denver-Portland, 2/19/2015]

2016 second round draft pick from Charlotte
Charlotte's 2nd round pick to Denver (via Oklahoma City) protected for selections 56-60 in 2016 and unprotected in 2017 [Charlotte-Oklahoma City, 6/25/2015; Denver-Oklahoma City, 2/18/2016]

2016 second round draft pick from Oklahoma City
Oklahoma City's 2016 2nd round pick to Denver [Denver-Oklahoma City, 2/18/2016]

2018 second round draft pick from Golden State
Golden State's 2018 2nd round pick to Denver [Denver-Golden State-Utah, 7/10/2013]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Mudiayem nie tak? Od powrotu po kontuzji gra bardzo przyzwoicie, ograniczył straty no i skuteczność też ma o wiele lepszą niż w pierwszej połowie sezonu. Treningi rzutowe pod okiem Millera dają dobre efekty i teraz już sam nie wiem w kogo on się wdaje. Chodzi mi po głowie taki 2x mądrzejszy Kemba z lepszym przeglądem pola, ale to tak z braku laku, ciężko go do kogoś przyrównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Mudiayem nie tak? Od powrotu po kontuzji gra bardzo przyzwoicie, ograniczył straty no i skuteczność też ma o wiele lepszą niż w pierwszej połowie sezonu. Treningi rzutowe pod okiem Millera dają dobre efekty i teraz już sam nie wiem w kogo on się wdaje. Chodzi mi po głowie taki 2x mądrzejszy Kemba z lepszym przeglądem pola, ale to tak z braku laku, ciężko go do kogoś przyrównać.

 

tylko pytałem bo mi to umknęło...

pytam zamiast udawać snafcę

po prostu kojarzę go z tej pierwszej części sezony gdzie wykazał się słabym rzutem, tragiczną skutecznością oraz maszynką do strat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pytałem bo mi to umknęło...

pytam zamiast udawać snafcę

po prostu kojarzę go z tej pierwszej części sezony gdzie wykazał się słabym rzutem, tragiczną skutecznością oraz maszynką do strat

 

spoko, spoko sam miałem niedawno odpisać odnośnie Mudiaya, ale potem przyszedł lose streak na wyjeździe i mi się odechciało

 

już nawet na przestrzeni całego sezonu Mudiay notuje "zaledwie" 3.3TO

 

a ostatnie jego 15 spotkań to 15pkt 5.5ast 3.5reb 2.5 TO na 40%FG i 38% za 3 (przy prawie czterech próbach na mecz!)

widać wyraźny progres choć jeszcze ma sporo do poprawy, jestem jednak optymistą patrząc na to jak szybko ograniczył straty i poprawił skuteczność, potrzebuje pewnie jeszcze z sezon lub dwa aby się oswoić z realiami, ale myślę, że z tym pickiem nie mogliśmy za bardzo wybrać lepiej, patrząc na obecny roster, najwjażniejsze było pozbycie się Lawsona i to się na szczęście udało

 

@january

 

ja bym akurat się nie napalał na ten pierwszy wybór w tegorocznym drafcie, historia skautingu Jucia pokazuje, że najlepsze perełki wyławiamy z późniejszymi pickami i na to liczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie, do którego link dałem stronę wcześniej Rafał wyjaśniał, że on przygotowuję listę ok 70-80 (z pamięci piszę) nazwisk z czego potem wybierane jest około 10 i wśród nich dokonywane są potem wybory w szerokim gronie pracowników klubu, który można nazwać takim sztabem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.