Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

				
RANK	G	ROTO	+/-	TEAM
1	254	107	-2	Sopockie Trefliki
2	235	97	-1	Ball Lovin Criminals
3	235	89	10	Love's Broken Hand
4	216	86	-1	lorak
5	191	75	2,5	L.TM
6	235	73	4	Tottenham Cavaliers
7	247	72	-0,5	MELBEST
8	214	70	6	Honolulu Sunshine
9	228	69	-3	InsideTheNBA Crew
10	246	66	-8	RKS MoToR
11	234	64	-4	Nocna Straż
12	249	62	-1	Siner
13	229	60,5	4,5	January
14	234	46,5	-4,5	Texas Team
15	230	43	-2	jordan20(j.sprawka)

poważna zmiana w czołówce - Qooniu awansował aż o 10 punktów, głównie dzięki zyskowi w przechwytach (KCP i jego 3-4 stl co mecz!), a moja sytuacja wygląda coraz gorzej, bo przez kontuzje Goberta i Smarta przybywa meczów w plecy plus nie jestem w blokach tak wysoko, jak być powinienem.

 

w sumie kupię punkty i bloki za asysty oraz zbiórki. może ktoś chętny na Rondo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś.

@ Edit

Co do tych 10 pkt, to może być lekko złudne. Moi musieliby utrzymać taką intensywność w STL przez resztę sezonu, niemniej jednak chyba 48 stl w ciągu ostatnich 3 dni zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie.

Jak już tak napisałem posta to wspomnę jeszcze o rzeczy która mnie zadziwia, FT%

Przez dwa ostatnie sezonu 0.800% lajtowo gwarantowało top 3, a w tym roku w zasadzie połowa ligi dobija do 0.800. Takie luźne moje spostrzeżenie.

 

Aha, i wymienię Burksa za jakiegoś SF/PF w granicach top 120-130 produkcji.

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
				
RANK G ROTO +/- TEAM
1 306 102 4 Ball Lovin Criminals
2 320 95 -7 Sopockie Trefliki
3 302 83 -2 Love's Broken Hand
4 276 82 -4 lorak
5 254 81,5 7,5 L.TM
6 319 76 4,5 Siner
7 317 75 2 MELBEST
8 290 73 0,5 InsideTheNBA Crew
9 282 69 0 Honolulu Sunshine
10 298 68 -4 Tottenham Cavaliers
11 297 67 3,5 Nocna Straż
12 322 65 -1 RKS MoToR
13 292 56 -0,5 January
14 296 47 1,5 Texas Team
15 306 40,5 -5 jordan20(j.sprawka)

(+/- jest w stosunku do średniej sprzed tygodnia, ale jeśli ktoś sobie życzy to mogę wrzucić w odniesieniu do 2w, albo wykres dzień po dniu z całego sezonu)
miałem napisać większą analizę, ale generalnie wszystko można podsumować tak: robi się coraz ciekawiej. Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no kiepsko to wygląda, straciłem kosmicznie, niemniej myślę, że chyba jest jakaś granica tego, do czego mogę zjechać. Niektóre kategorie nadal mają się dobrze, jak punkty, zbiórki czy bloki a spadek w trójkach też jest raczej jakiś chwilowy.

 

Choć ogólnie to Marvin i Miles szczyt formy mają już dawno za sobą, a i Lowry z Antkiem obniżyli loty.

 

Ale oczywiście w jakieś dziwne trejdy, w których tylko tracę, a nic nie zyskuję, wchodzić nie będę.

 

A swoją drogą muszę się powoli odgryzać, bo lorak na rotoworld siedzi chyba 24h na dobę i nic innego nie robi ;)

 

Ale z drugiej strony - martwić się będę dopiero wtedy, kiedy ci, co mają kosmicznie sloty na minusie, zaczną je odrabiać bez ubytku na średnich. Lorak i LTM stoją w nich ok i będą stać wyżej, ale co z tego, skoro LTM ma na samym utilu -15?

 

Natomiast brawa dla Pabla, zanosi się, że czajenie się z tyłu przyniesie swoje efekty. On jako jedyny nie ma problemów.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTM bedzie mial ciężko na bank, ale na pewno w tym momencie do naszej 4-ki (albo raczej do mnie i Loraka) trzeba powoli zaczac dopisywac Sinera i Kule jako kandydatów do walki o top 3.

Ciekawie wgle jak z Sinerem wyjdziemy na trejdzie Bosh-Love, ja zaczynam juz lekko tracic na rbs przez utratę Kevina, ape liczę ze uda mi sie wyrwac trochę pkt w fg/to i wyjde na swoje. Pozatym, od paru lat nie ufam konczynom Kevina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana o tyle trudna do zanalizowania, gdyż w piekielnie dużym stopniu uzależniona od tego, czy Irving na długo przed PO dojdzie do normalnej dyspozycji. Jeden mecz z Raptors nie jest żadnym wykładnikiem.

 

Oddawanie Townsa i Tadka to cholernie dużo. Dziwie się choćby pod tym kątem, iż Kula ode mnie za Townsa chciał Lowry'ego. Minęły jakieś trzy dni i się pcha w takie ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Januray, jeśli bym miał czynić zagrywkę pod siebie, to bym wstrzymał się od veta, bo bardziej prawdopodobne, że Kula mnie wyprzedzi niż ty. tak więc jego osłabienie (pozwolenie na ten trejd) jest mi na rękę.

 

 

EDIT

i nawet jeśli założymy, że Irving przez resztę sezonu będzie grał na top 15, to w drugą stronę idzie przecież Towns z top 20, który jako rookie powinien się poprawić oraz mający pewną pozycję i top 50 Young, w zamian za top 100 MCW, który wkrótce znowu może wylądować na ławce lub w szpitalu.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie rozumiesz argumentu. bo już nawet abstrahując od przyszłych wartości tych graczy (a więc kto ile faktycznie straci/zyska w kategoriach), to skoro uważam, że Kula traci na tej wymianie (bo dlatego przecież vetuję), to absurdalny jest twój zarzut z dbaniem o własny tyłek. szkoda, że musiałeś się zniżyć do tak niskiej zagrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.