Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam opinię wyżej o wymianach proponowanych przez szkoda-czasu. chciał ode mnie zawodników nr 28 i 55 w rankingach w zamian za 59 i 83. do tego nie dość, że oddawałbym lepszych graczy, to jeszcze zyskiwał w trzech kategoriach (w tym FT%, które i tak tankuję...), a tracił we wszystkich pozostałych. gdzie tu sens, gdzie logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL kolejny ... urażony...

Bo rank musi się zgadzać w punkt? :) i pewnie z chęcią Bartona (25) byście wzięli za Lebrona (29) :)

 

Napisze tylko co dawałem lorakowi. Teague + korver za favorka i rondla. Jak na wstęp chyba nie tak źle :) wisi ten favors już dwa tyg na trading bloku więc chyba nie ma wzięcia za dużego.

January to dopiero dostał ekstremalną propozycję :)

Ale to dobry chłopak i się z reguły nie gniewa na propozycje. Na początku sezonu nie protestował jak wymienił gracza 50 za 150 patrząc tylko na rank.

 

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jasne, "prawie" masz rację.

Spójrz jednak najpierw na Trading block. Wrzucił, że chce 3PTS i TO a w zamian chce się pozbyć Favorka, Ciężko znaleźć trókowicza, który będzie kaszanił FT. Zakładam że pewnie jacyś są, a w pierwszej powiedzmy 30 jest ze 2-3 rzucających więcej lub około 2 trójki i kaszaniących FT.  Dlatego zaproponowałem mu te trójki właśnie od tych graczy. Mógł zamiast się obruszać coś odpisać, że np. weźmie te trójki np. za XX (ma jeszcze 14 graczy w składzie). No ale to już jak kto woli. To samo z rondlem. Chce poprawić TO to pomyślałem że pewnie tracący 4piłki w meczu RR jest do oddania. Przecież można odpisać że ok w tym układzie jak zaproponowałem to nie, ale za Rondla chcę XX.

 

Jak z dziećmi... od razu na skargę do Pani wszyscy lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL kolejny ... urażony... Bo rank musi się zgadzać w punkt? :smile:

 

 

nie w punkt, ale wymiana musi mieć jakiś sens i ciekaw jestem kiedy taki mistrz trejdów jak ty zaakceptuje propozycję, w której będzie tracił tyle value oraz pod względem kategorii nie będzie to dla niego korzystne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie cieszę na każda propozycje wymiany chociaż rzadko udaje sie dogadać, ale generalnie to przez moja duża awersję do ryzyka.

Przepraszam ze mało sie udzielam i wolno odpisuje na wymiany ale miałem zabieg nadgarstka i mam wylaczona prawa reke ;)

Powoli odbijam sie od dna ale jeszcze trochę brakuje żeby sie wygrzebac ze strefy spadkowej ale walczymy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RANK	G	ROTO	+/-	TEAM
1 180 107 2,5 Sopockie Trefliki
2 164 97 0 Ball Lovin Criminals
3 162 90 5 Love's Broken Hand
4 155 87 -5 lorak
5 129 76 1 L.TM
6 181 76 4 MELBEST
7 170 74 -1 RKS MoToR
8 165 73 3 Tottenham Cavaliers
9 158 70,5 0,5 InsideTheNBA Crew
10 166 65 -2 Nocna Straż
11 157 57,5 2,5 January
12 134 56,5 -4,5 Honolulu Sunshine
13 173 56 -4 Siner
14 169 53 -3,5 Texas Team
15 158 41,5 1,5 jordan20(j.sprawka)
póki co wygląda na to, że cztery osoby walczą o awans przy czym Bulek kolejny raz powiększył swoją przewagę nad resztą, a my z Qooniem zamieniliśmy się miejscami. może też do tego grona dołączy Kula, który średnią ma taką sobie, ale za to masę nadgranych meczów, więc jeśli ograniczy rotację, to średnia pójdzie w górę. z drugiej strony w odwrotnej sytuacji jest LTM, którego mała ilość rozegranych spotkań zawyża pozycję w tabeli i raczej bliżej mu do walki o uniknięcie spadku niż o czołowe pozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się straszna lipa.

 

Antek po trejdzie do mnie gra wprost tragicznie, Melo z niezrozumiałych przyczyn bez formy i w cieniu Łotysza, McCollum wali cegłówkami, Miles szybko przestał rumakować, Jokic zotał grubo przepłacony bo gra 10 min w meczu a Ish po powrocie Evansa i Cole'a utonął w rotacji, podobnie jak Powell, którego u mnie już nie ma. Jeszcze takich cudów nie było, żeby jeden (!) zawodnik, w tym przypadku Lowry, ciągnął całą grę, nawet wspomagany przez Dirka i Lopeza.

 

Jeśli tak będzie dalej, to zamiast awansu, skończy się na 3 lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się straszna lipa.

 

Antek po trejdzie do mnie gra wprost tragicznie, Melo z niezrozumiałych przyczyn bez formy i w cieniu Łotysza, McCollum wali cegłówkami, Miles szybko przestał rumakować, Jokic zotał grubo przepłacony bo gra 10 min w meczu a Ish po powrocie Evansa i Cole'a utonął w rotacji, podobnie jak Powell, którego u mnie już nie ma. Jeszcze takich cudów nie było, żeby jeden (!) zawodnik, w tym przypadku Lowry, ciągnął całą grę, nawet wspomagany przez Dirka i Lopeza.

 

Jeśli tak będzie dalej, to zamiast awansu, skończy się na 3 lidze.

Ot, efekty pierwszego miesiąca. Jedni się jarają, inni płaczą, a potem przychodzi walec i wyrównuje i okazuje się, że racje ma Leszczur twierdząc, że najlepsze statsy do porównań, to te z zeszłego roku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RANK	G	ROTO	+/-	TEAM
1	218	109	-4	Sopockie Trefliki
2	200	98	7,5	Ball Lovin Criminals
3	187	87	0	Lorak

4	195	79	-3,5	Love's Broken Hand
5	210	74	1	RKS MoToR
6	163	72,5	3	L.TM
7	212	72,5	-3,5	MELBEST
8	194	72	1,5	InsideTheNBA Crew
9	201	69	-11	Tottenham Cavaliers

10	195	68	3,5	Nocna Straż
11	173	64	-2	Honolulu Sunshine
12	214	63	0	Siner
13	193	56	7	January
14	201	51	-1,5	Texas Team
15	195	45	2	jordan20(j.sprawka)

Aczkolwiek 50$ za Lauvergne'a się nie spodziewałem.

ja też :grin:

 

ps

 

skoro krytykowałem, to teraz pochwalę, bo ostatnia propozycja szkoda-czasu była bardzo fajna.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.