Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwóch pg którzy są mi średnio potrzebni - Jennings i Beverley. Zamienię na jednego gracza ciut lepszego z niezłym wskaźnikiem procentowym rzutów. Pozycja? Wezmę każdą ale fajny sg mile widziany.

Coś trzeba robić z nadmiarem slotów bo nie chciałbym tracić ostatnich meczów Lowry'ego. ;)

 

Do zmiany barw gotowy też Tucker i harkless. Nic na siłę bo jest ok ale może ktoś ma niedobór slotów i przy tym kiepsko z pg?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tabela na wczoraj)

 

					
RANK	G	ROTO	1W+/-	4W+/-	TEAM
1	603	104,5	5	8	Sopockie Trefliki
2	587	95	-3,5	-3,5	Ball Lovin Criminals
3	580	86	-1	2	lorak
4	571	83	4,5	2	L.TM
5	614	80	-0,5	3	MELBEST
6	578	75	-3	-3	Love's Broken Hand
7	585	72	2,5	0,5	January
8	606	71	1	1	Siner
9	567	68	-1	5	InsideTheNBA Crew
10	595	66,5	0,5	-3,5	Tottenham Cavaliers
11	567	65	0,5	-4,5	Nocna Straż
12	592	65	-1	-4	RKS MoToR
13	555	60	-4	-7	Honolulu Sunshine
14	557	48	2	2	Texas Team
15	590	41	-2	2	jordan20(j.sprawka)

u mnie niestety sytuacja bardzo się pogorszyła wraz z wieściami o Galinarim, bo pewnie opuści resztę sezonu, czyli będzie to prawie 30 meczów od niego w plecy. a wcześniej Favors opuścił mi 17, Gobert 20 i Smart 21. ktoś jeszcze miał tyle kontuzji wśród najważniejszych graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jako jedyny z czołówki nie miałem póki co żadnych problemów z kontuzjami (bo ciężko liczyć jakieś day-to-day czy normalne odpoczynki, bo to jest normalna sprawa). Może dlatego jestem w miejscu, w którym jestem. Nawet porcelanowy Rubio się trzyma. Jedyne, do czego mogę mieć spore "ale" to ograniczone minuty Valanciunasa. Od momentu, w którym sprzedałem Dirka mocno spadł w rankingu. Cóż, ale wiem teraz, na jakich graczy polować w next season, a jakich unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis 5 (+4 razy inj podczas meczów i poniżej 20 min, w tym 2x poniżej 7min..., u innych podobnie, ale u Davisa to bolało najbardziej), Gay, Porter, Hill wszyscy w przedziale 7-10. Bazemore 5, Caldwell-Pope 5, Wilson Chandler 82 ;) ostatnio wypadli nagle Young i Danny Grenn. Co chwilę mi ktoś wypada.

jeśli mamy liczyć zawodników z jednym opuszczonym spotkaniem to:

 

AD 5

Gay 9

Porter 7

Hill 7

Bosh 10

Bazemore 5

KCP 4

Young 1

Green 1

 

w sumie 49

 

vs

 

Rondo 3

LJ 2

Noel 9

DH 11

Gobert 20

Ish 1

Smart 21

Gallinari 9

Favors 17

 

w sumie 93

 

zatem not even close :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilson powinien być pomijany, ponieważ jest poza top 150 ;]

 

zresztą, biorąc go na pewno wiedziałeś, że to jakieś tam ryzyko, więc to również inna sytuacja niż gdy padają czołowi zawodnicy, za których się płaciło +20$. łatwiej też zastąpić takiego rolesa kimś z FA niż kogoś z fundamentów drużyny i stąd też szkodliwość takich kontuzji jest mniejsza..

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilson powinien być pomijany, ponieważ jest poza top 150 ;]

 

zresztą, biorąc go na pewno wiedziałeś, że to jakieś tam ryzyko, więc to również inna sytuacja niż gdy padają czołowi zawodnicy, za których się płaciło +20$. łatwiej też zastąpić takiego rolesa kimś z FA niż kogoś z fundamentów drużyny i stąd też szkodliwość takich kontuzji jest mniejsza..

 

Skoro Ty liczysz takich graczy jak Gallo, Howard, czy Noel, to dlaczego nie brać pod uwagę nieobecności Wilsona? Oczywiście nie 82 gier, ale przynajmniej te opuszczone do info o season-ending operacji, czyli pewnie jakieś 10-15 spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilson powinien być pomijany, ponieważ jest poza top 150 ;]

Ale na drafcie nie byl...

 

Różnie można liczyć wartość INJ (choćby x$ wydraftowanego), ale czemu ma być Wilson pomijany?

Skoro Ty liczysz takich graczy jak Gallo, Howard, czy Noel, to dlaczego nie brać pod uwagę nieobecności Wilsona? Oczywiście nie 82 gier, ale przynajmniej te opuszczone do info o season-ending operacji, czyli pewnie jakieś 10-15 spotkań.

Tez mi sie wydaje, ze cos w tym stylu jest najbardziej rozsadnym podejsciem. Wilson nic nie zagral i jest zlamasem, ale jakas kase na drafcie kosztowal, a potem jakis czas zajmowal miejsce w rosterze, wiec byly jakies skutki jego kontuzji czyli jak najbardziej powinien byc w zestawieniu.

 

Tu moze wychodzi problem ze skupianiem sie na opuszczonych meczach, a nie ich wartosci?

Wtedy Wilsona latwo uwzglednic poprzez koszt z draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty liczysz takich graczy jak Gallo, Howard, czy Noel, to dlaczego nie brać pod uwagę nieobecności Wilsona? Oczywiście nie 82 gier, ale przynajmniej te opuszczone do info o season-ending operacji, czyli pewnie jakieś 10-15 spotkań.

 

Dlatego, że:

1. Howard to absolutnie kluczowa postać w swoim zespole i pewniak do produkcji w KAŻDYM zespole.

2. Gallo to 1opcja i scorer w tym zespole co Wilson, którego zresztą zepchnął na bench. Co znaczy gra z ławki i ilość minut to takim dobrym GMom którzy się tu udzielają tłumaczyć nie trzeba.

3. Noel - zeszłoroczny ~top30-40 value i obecnie największy asset swojego klubu.

 

Kim jest Wilson Chandler? Bardzo vajny gracza, jednak nigdy specjalnie nie doceniany w swoim zespole (coś jak Lamb, dostanie minuty, będzie niszczył w roto9, ale niestety u niego gdziekolwiek się pojawi te minuty są znacznie mniej pewne niż wspomniana wyżej trójka).

 

tak więc, zdecydowanie kontuzji Wilsona Chandlera w takiej gadce nie powinno się uwzględniać. Zresztą wystarczy spojrzeć za jaką kasę szedł na draftach, a za jaką Ci wspomnieni wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z ciekawości robiłem wyliczenia ($ z draftu x ilość opuszczonych spotkań u poszczególnych) - masz tam przewagę, ale nie tak znaczną, by pisać not even close :smile:

Wrzucaj!

 

Dlatego, że:

1. Howard to absolutnie kluczowa postać w swoim zespole i pewniak do produkcji w KAŻDYM zespole.

2. Gallo to 1opcja i scorer w tym zespole co Wilson, którego zresztą zepchnął na bench. Co znaczy gra z ławki i ilość minut to takim dobrym GMom którzy się tu udzielają tłumaczyć nie trzeba.

3. Noel - zeszłoroczny ~top30-40 value i obecnie największy asset swojego klubu.

 

Kim jest Wilson Chandler? Bardzo vajny gracza, jednak nigdy specjalnie nie doceniany w swoim zespole (coś jak Lamb, dostanie minuty, będzie niszczył w roto9, ale niestety u niego gdziekolwiek się pojawi te minuty są znacznie mniej pewne niż wspomniana wyżej trójka).

 

tak więc, zdecydowanie kontuzji Wilsona Chandlera w takiej gadce nie powinno się uwzględniać. Zresztą wystarczy spojrzeć za jaką kasę szedł na draftach, a za jaką Ci wspomnieni wyżej.

Wg mnie to jest argumentacja zeby do porownania nie uzywac samych rozegranych meczy, ale takze uwzgledniac ich wartosc. Wilson byl w Top80 zeszlego sezonu, wiec o ile daleko mu do w/w to tez nie byl byle scrubem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to jest argumentacja zeby do porownania nie uzywac samych rozegranych meczy, ale takze uwzgledniac ich wartosc. Wilson byl w Top80 zeszlego sezonu, wiec o ile daleko mu do w/w to tez nie byl byle scrubem.

 

Gdzie nie grał Gallo, który już pod koniec zeszłego sezonu + na Euro pokazał, że to on będzie grał w s5 na SF w Denver.

(Wilson w zeszłym sezonie grał <5% na sg).

 

Żeby Ci to zobrazować o co mi chodzi, to porównaj wartość Collisona z zeszłego sezonu, do obecnej. u know what am sayin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej zerknąć na Bartona w Nuggets i jego wartość w roto jako gracza z ławki?

Serio uważasz, że Ci dwaj gracze mają w ogóle podobną grę?

 

Ale tu proszę dla Ciebie na jakiej pozycji grają:

Barton:

 - Position Estimate - Position Estimate - Position Estimate
Season - PG% - SG% - SF%
2012-13 -  - 94% - 5%
2013-14 -  - 68% - 31%
2014-15 - 2% - 74% - 25%
2014-15 - 1% - 70% - 28%
2014-15 - 5% - 75% - 20%
2015-16 - 24% - 65% - 11%
Career - 11% - 74% - 15%
 
 
Wilson
 - Position Estimate - Position Estimate - Position Estimate - Position Estimate - Position Estimate
Season - PG% - SG% - SF% - PF% - C%
2007-08 -  - 11% - 53% - 30% - 6%
2008-09 -  - 19% - 59% - 22% - 
2009-10 -  - 55% - 41% - 3% - 
2010-11 -  - 11% - 74% - 14% - 
2010-11 -  - 7% - 75% - 17% - 
2010-11 -  - 23% - 71% - 6% - 
2011-12 -  -  - 87% - 13% - 
2012-13 -  -  - 27% - 70% - 3%
2013-14 -  - 6% - 83% - 11% - 
2014-15 -  - 5% - 85% - 10% - 
 
A więc, barton w tym na SG gra 65% a w zeszłym 75%. Wilson gral w ostatnich dwoch sezonach 6% i 5% odpowiednio.
 
 
Generalnie jednak motyw z policzeniem cen z draftu imo najrosądniejszy i się z nim zgadzam. Widzisz tam np różnicę między Noelem, Gallo czy Favorsem a Wilsonem.
 
Tak czy siak, jakby to policzyć dla każdego (mogę po sezonie spróbować napisać jakiś program, zwłaszcza że tabele z cenami dla każdej z lig mam już ładnie w tabelkach poukładane) to pewnie by wyszło, że nie ma jakiegoś wielkiego pechowca. Świta mi, że sezon temu tez w 1lidze kreowałeś w tym wzlgędzie jakoś wyjątkowo, gdzie mi np QAS znacznie większym pechowcem się wydawał.
Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.