Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

powoli krystalizują nam się poszczególne tiery i znowu wygląda na to, że będzie ciasno w środku tabeli. ponownie też mamy wyraźnego lidera (rok temu Fluber), który nie dość, że jest do przodu z meczami, to jeszcze Al nie gra na oczekiwanym poziomie. brawo Bulek!

 

 
(+/- w odniesieniu do tabeli z poprzedniej niedzieli)

RANK	G	ROTO	+/-	TEAM
1	104	99	1	Sopockie Trefliki
2	92	97	-5	Ball Lovin Criminals
3	90	90	2,5	Lorak
4	97	85	4	Love's Broken Hand
5	76	79	-4,5	L.TM
6	91	75	4	InsideTheNBA Crew
7	93	71	-4	Tottenham Cavaliers
8	101	68	3	Nocna Straż
9	96	67	-8	Texas Team
10	94	66,5	1,5	January
10	105	66,5	3,5	MELBEST
12	99	62	-8	RKS MoToR
13	98	56	8	Siner
14	83	54	5	Honolulu Sunshine
15	95	44	-3	jordan20(j.sprawka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno tu mówić o wyraźnym liderze, jeśli przewaga wynosi zaledwie 2 pkt roto, co na początku sezonu nie ma większego znaczenia. Ale fakt, na razie nie jest źle, co nie znaczy, że nie ma problemów. Al gra jakąś tragedię, ciekawe, czy w końcu się ogarnie. A nie sprzedam go, bo na razie ma zbyt niską wartość rynkową, by jakieś przechwyty za niego pozyskać, bo jedynie Lowry mi je dodaje.

 

Szkoda, że przez to, że póki co nie mam możliwości siedzenia po nocach znikają z FA fajni gracze ;)

 

Dobrze, że w odwodzie mam Powella, który prezentuje się na razie tak, by w końcu umieścić go w wyjściowym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponownie też mamy wyraźnego lidera (rok temu Fluber), który nie dość, że jest do przodu z meczami, to jeszcze Al nie gra na oczekiwanym poziomie. brawo Bulek!

Trudno tu mówić o wyraźnym liderze, jeśli przewaga wynosi zaledwie 2 pkt roto, co na początku sezonu nie ma większego znaczenia.

na średnich jest blisko, ale masz więcej rozegranych meczów, więc tak naprawdę tak przewaga wynosi więcej niż tylko 2 punkty.

Dlaczego tak uwazasz? Zwlaszcza gdy reszta czolowki nie ma gier w plecy?

Bo zgadzam sie z bulkiem, ze z tej tabeli nie wynika "wyrazny lider"...

tym bardziej, ze tydzien wczesniej Ball Lovin Criminals wygladal tak samo i juz nim nie jest ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas kolejny trade. Oddaje(NocnaStraz) D.Greena i Farieda za Vucevica i Denga do(TexasTeam). Nie jestem powien tej wymiany, ale czas coś już zrobić :)

 

 

I tak przy okazji cały czas jestem zainteresowany wymianami. Najchętniej oddam jakiś pakiet spośród (R. Lopez, Deron Williams, Noah, Bogut, Crawford, Lavine, Gallaway) za kogoś regularnie rzucającego pod 20pkt. Ale w razie czego wszyscy są do wymiany.

 

 

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo tolerowalem a wrecz bronilem Typa powyzej,ale miarka sie przebrala... dosc z z jego szulersko-kretackimi  propozycjami trade`ow-ostatne "perelki":

- ode mnie gianis a w zamian "asy" pokroju robin lopez,lavine i deron,

-kolejna: ode mnie clarkson za j, crawfora i lavine

 

jakis czas temu za beal`a ode mnie proponowal bodajze r. lopeza i gallowaaya, bezczelnie wmawiajac,ze zyskam na tym-jak mu zaproponowalem rownie idiotyczny trade: beal-za marca gasol+ korver to dostalem wiazanke: "Haha . Powodzenia w 3 lidze ;) pięknie pucujesz dno w tym sezonie :) "

 

apeleju do:

-komisarza o przyjrzenie sie zagadnieniu (powtarza sie regularnie od poczatku sezonu)

-innych graczy o udostepnianie identycznych bzdurnych propozycji goscia powyzej

 

nie ma miejsca na akceptacje takich zachowan ,jeleni,ktorych mozesz naciagnac szukaj sobie gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan rozumiem, że masz 41 punktów i prawie najwięcej rozegranych gier, pucujesz dno i Cię to frustruje. Graliśmy cały poprzedni sezon w jednej lidze i widzę, że drugie miejsce  wtedy przy moim pierwszym jeszcze Cię ciągle podkur..., skoro na moje propozycję odsyłasz coś w stylu (beal za gasola+korvera), ale z całym szacunkiem aż takie widzisz różnice w wartości w tych propozycjach które Ci podesłałem ?

 

Wysyłasz mi propozycje Beal za Gasola i Korvera to tak Ci odpisałem jak napisałeś. 

 

Ale tu serio jest tak duża różnica ? W nawiasach rankingi za sezon/30/14/7dni).

Clarksona ( 79 79 130 79 ) proponowałem dwóch graczy LaVine (88 88 56 25) i Crawford (126 126 135 50 ).

 

Grek (56 56 83 199) za trzech  derona ( 64 64 52 40) lopez ( 98 98 95 162) lavine ( 88 88 56 25 ) 

 

No ale jak wolisz grać bareą i stauskasem to luz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory trade jest bardziej idiotyczny:

twoj: beeal za r. lopeza + jakis smiec czy moj: beal za gasola i korver ?

 

dwie najnowsze propozycje to w ogole smiech...

 

NIGDY,ale PRZENIGDY nie dales chociaz Rownej propozycji,zawsze chcesz naciagnac,oferujac swoje smieciarski roster : "R. Lopez, Deron Williams, Noah, Bogut, Crawford, Lavine, Gallaway" i chcesz "raptem" goscia regularnie dajacego 20 pkt-wiesz co ?  jest taki gostek-curry-moze nie rzuca 20,ale tylko ponad 30,ale moze jakis jelen sie znajdzie co przyjmie twoj super pakiecik: lavine,crawford,galoway...

 

nie wiem czy kierowal sie " texas team" oddajac vucevica i denga za super asa farieda  i dannego greena ? ja nie zawetuje bo widac "texas" mial chwilowe zacmienie,ale wyglada na kolejne twoje szulerstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No D. Green to jest FA-s, Jamal po powrocie Paula i Redicka tym bardziej, ale serio Giannis za trio Robin-Zach-Deron to jest aż taka zła opcja? Jak widać po tabeli, ciężko doszukać się kategorii, której nie masz do poprawy, a co Tobie da kiszenie Greka? Rotacją z FA w lidze się nie utrzymasz. Ja bym próbował na Twoim miejscu. Problemy Rubio są szeroko znane, jak jest b2b, często pauzuje, na tym Zach korzysta. Trójki, asysty poprawisz, na stealach nie stracisz, jedynie trochę na zbiórkach, choc Barea i Stauskas ich i tak mało co dają.

 

Ryzyka i tak nie podejmujesz tu żadnego, stracić więcej już się chyba nie da. Widzę natomiast, że do Ciebie z proposami nie ma co wyskakiwać. Jeśli to co się nie spodoba, publikujesz na forum i liczysz, że każdy wyśmieje drugą stronę potencjalnego trejdu, to to chyba nie ma sensu.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jeden ostatni post w temacie z mojej strony.

Przepraszam jak się komuś nie spodobał się ten rodzaj wymiany informacji przy trejdach, ale moim zdaniem nie był on w żaden sposób obraźliwy dla nikogo. 

 

Często pisze do GMów w propozycji wymiany coś w stylu " jesteś maskrycznie słaby w REB i BLK może chcesz XX gracza ja szukam PTS i wziąłbym od Ciebie XX"  ewentualnie coś w stylu "właśnie widzę że jesteś na dnie w %% więc ... "

No ale jak ma ktoś płakać z tego powodu na forum to postaram się poprawić, jak ktoś się czuje urażony to odpiszcie mi po prostu w dwóch słowach, że Was to zabolało. A do Jordana podeślę jakąś propozycję wymiany "na zgodę" oczywiście okraszoną wierszem. Może się skusi.

 

 

I podobnie jak January. Możecie do mnie uderzać z każdą propozycją wymiany. Wszyscy są do ruszenia.  W sumie z samym Januarym już wymieniliśmy chyba z kilkadziesiąt różnych opcji, ale coś nie możemy się dogadać :smile:  - Udało Ci się wyrwać po taniości Haywarda ale teraz za wysoko go cenisz :smile:

 

 

ps. coś tam jeszcze pisał Jordan o apellowaniu do komisarza, że ma się zająć sprawa. To tak tylko informacyjnie dajcie czas chłopakowi. Bliźniaki mu się urodziły. Jak powiedział " Sporadycznie ustawia tylko skład, żeby ograniczyć kwas i jak się lepiej zorganizuje wróci do zabawy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów ciekawie u mnie. Klepnąłem kolejną wymianę. 

 

Oddaję do Ball Lovin Criminals - M. Gasola, LaVinea i Gallowaya

Biorę do siebie - Nocna Straż - A. Harforda (BLC zrzuca na FA Olynyk, Patterson)

 

Może Vucevic i Harford mi coś w końcu poprawią bo bujam się cały czas pomiędzy podium, a strefą spadkowa.

 

Teraz jeszcze szukam 3PTS, PTS - jak ktoś zainteresowany to z chęcią się zmienię. Interesują mnie nawet drobne korekty czyli zawodnicy mocno średni pokroju Clarksona lub w okolicach top100, ale żeby sensownie rzucali za 3.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów ciekawie u mnie. Klepnąłem kolejną wymianę. 

 

Oddaję do Ball Lovin Criminals - M. Gasola, LaVinea i Gallowaya

Biorę do siebie - Nocna Straż - A. Harforda (BLC zrzuca na FA Olynyk, Patterson)

 

Może Vucevic i Harford mi coś w końcu poprawią bo bujam się cały czas pomiędzy podium, a strefą spadkowa.

 

Teraz jeszcze szukam 3PTS, PTS - jak ktoś zainteresowany to z chęcią się zmienię. Interesują mnie nawet drobne korekty czyli zawodnicy mocno średni pokroju Clarksona lub w okolicach top100, ale żeby sensownie rzucali za 3.

Napiszę tylko, że szkoda-czasu dodał do propozycji bardzo ładną i kulturalną wypowiedź, że aż chciało się robić trade ;) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję chyba Ala zbyt pospiesznie, bo zaczął chłop grać ;). Wiem, że to tylko Sixers, ale już poprzedni mecz miał świetny, w sumie jak to się mówi lepsze jest wrogiem dobrego. Może zawetujecie to :grin:

 

Dobrze choć, że na pożegnanie Al tak wypadł, bo w ogóle dzień świetny, żeby każda kategoria wypadła na co najmniej dobrym poziomie, tego już dawno jednak nie przerabiałem. Szkoda, że wraca Tyreke, żeby Ish zupełnie nie utonął w rotacji, bo na razie jedyne czym ustępuje przereklamowanemu Holidayowi to zarobki. Tylko, że w NBA jest pewna hierarchia, jak ktoś nieźle zarabia, to musi grać, żeby nikt nie myślał, że jest przepłacony. Dziś 17-13 vs Spurs, ale gwiazdeczka Holiday musi mieć pewne miejsce.

 

January - ja bym nie narzekał. Gdybyś nie sprzedał w odpowiednim momencie Jonasa, wtedy mialbyś prawdziwy szpital na perypetiach ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RANK	G	ROTO	+/-	TEAM
1 146 104,5 5,5 Sopockie Trefliki
2 127 97 0 Ball Lovin Criminals
3 125 92 2 lorak
4 128 85 0 Love's Broken Hand
5 100 75 -4 L.TM
6 136 75 13 RKS MoToR
7 144 72 5,5 MELBEST
8 125 70 -5 InsideTheNBA Crew
9 130 70 -1 Tottenham Cavaliers
10 138 67 -1 Nocna Straż
11 108 61 7 Honolulu Sunshine
12 134 60 4 Siner
13 132 56,5 -10,5 Texas Team
14 125 55 -11,5 January
15 132 40 -4 jordan20(j.sprawka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.