Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

to i ja nadstawię kark ;]

walka o pierwsze miejsce: Tottenham i ja.

top 6: L.TM, jordan20, RKS, Nocna Straż.

Typujesz druzyne na Top6, ktora ja mam w strefie spadkowej? To chyba musimy o tym pogadac, nie? ;-)

Nie uwazasz, ze w RKS brak wysokich statsow bedzie duzym problemem, a male tego nie nadrobia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos nie mam problemu z komunikacją z kimkolwiek, zawsze leci jakas gadka czy odpowiedz. Moze ludzie po prostu uznają Twoje propozycje opchniecia Noaha za obelge i nawet im sie nie chce klikac reject?

Rozumiem "wstęp do negocjacji", ale takie suche propozycje bez zadnego tekstu jakie wysylasz przynajmniej do mnie to troszke kpina imo.

Bez urazy oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje że jestem w szoku że na poziomie 2 ligi przez 4-5 dni kilku GM ow nie daje odpowiedzi/nie odrzuca propozycji wymian...

Raczej też oczekuję jakiejkolwiek odpowiedzi, na razie są z tym lekkie problemy[...]

Moze warto byc wytknac o kogo konkretnie Wam chodzi?

 

Chociaz trzeba uwzglednic uwage Qooniu i jordan20...

jak jakosc propozycji jest marna to i czas odpowiedzi moze byc adekwatny bo rece opadaja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie myślałem ze za tyle pójdzie. Szkoda mi było tracić kasy ale gdybym się na to zdobył miałbym na dziś nice team. Dobrze że wyhaczylem Capele te 5/5 mi coś tam dało ale znów robię ten sam błąd co rok temu jadę naprzód ze slotami i tabela nieźle zamazuje obraz. Ale jak tu Marvina zostawiać na FA...

 

Co do żali Szkoda - czasu widzę że nie tylko do mnie była śmieszna propozycja,jak tu inaczej kliknąć proposa Noah za gościa który gra więcej, lepiej i od którego w jego teamie cholernie dużo zależy?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fb-ninja nie spóźnia ranks (teraz są chyba jeszcze z mniejszej ilości gier)? 

W sumie fakt, tam ranking jest po 2 meczach, nie spojrzałem na ten szczegół.

 

Czyli twórcy fb-ninja mają co poprawiać.

 

A brak tego Bazemore u mnie do teraz mnie irytuje, zwłaszcza, iż on jak mało kto świetnie by mi do teamu podpasował, z jego stealami, trójkami i małą ilością strat. 22 i byłby mój. Kruca fix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade problemy migrenowe, no w sumie u takich starszych panów to normalne, jak nie kontuzja to migrena. Niech to mu szybko przejdzie bo jego wpływ w mój początek nie był wcale taki mały...

 

A Jefferson nadal sobie trochę żartuje z rebsami i blokami. On i Carmelo jeszcze tłumia w sobie rezerwy co widać po rankingu. A tak btw to ten drugi nieźle został zniszczony przez Leonarda facet jest niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade problemy migrenowe, no w sumie u takich starszych panów to normalne, jak nie kontuzja to migrena. Niech to mu szybko przejdzie bo jego wpływ w mój początek nie był wcale taki mały...

 

A Jefferson nadal sobie trochę żartuje z rebsami i blokami. On i Carmelo jeszcze tłumia w sobie rezerwy co widać po rankingu. A tak btw to ten drugi nieźle został zniszczony przez Leonarda facet jest niesamowity.

 

Jefferson rusza się w tym roku jeszcze wolniej niż zwykle. Nie wiem czy to całe odchudzanie wyszło mu na zdrowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.