Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Bap tego nie dogra, szkoda. W ogolę jak i on jak i Killy pieprzyliście tutaj tak, że psuło to atmosferę. Jeden miał ból dupy o trade bo sam miał słaby bilans - miał prawo vetować. Potem wymiana komentarzy propozycji.. jak dzieci. Spece od NFL, naprawdę, moja racja jest lepsza i ważniejsza, a obaj dostajecie w pizdę. Blokowanie się na forum, potem jeden porzuca grę... piaskownica Panowie... znaczy dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie bylo szkoda ze tak sie skonczylo. Ja wiem jedno, gadanie o propozycjach wymian publicznie, i jeszcze szydzen z nich i dogryzanie sobie z tego powodu jest " no no" w FF. Kazdy z nas otrzymal niedorzeczna propozycje wymian, i kazdy z nas takowa wyslal (nawet jak sobie z tego niezdawal sprawy). Ja tam sie ciesze, ze tuz po drafcie nie komentowalem wyborow bo teraz ladnie bym sie na nich przejechal :)

Na przyszly sezon polecam byc na drafcie live bo to duza czesc sukcesu, oraz polecam byc aktywnym na waivers, mozna sobie ladnie wzmocnic/oslabic ekipe. U mnie teraz duza role odgrywaja ludzi wzieci z waivers czyli Reed, Diggs i L.Miller.

Bawmy sie juz do konca bez zgrzytow.

Powodzenia dla chomika, ekipy nie uratuje ale moze komus namieszac i odebrac play offy (Kucio-jesli z nim gra :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzaj mnie Kucio :) Prawda jest taka, ze skopalbym dupsko kazdego poza toba i pewnie Skoczkiem w tej kolejce, "niestety" fantasy tak nie dziala, bynajmniej nie h2h, i top dodaje tylko smaczku. Odrobina szczescia, ile rywal stuknie punktow, ilu i jakich graczy ktos ma na bye weeku itd. Moze jednak spotkamy sie w PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyły się am ciężki orzech do zgryzienia. 6 WR z potencjałem na 20 fp w meczu, z czego 3 planuję wystawić, a tylko Edelman zawsze trzyma poziom. Do tej pory w takich kwestiach dopadało mnie prawo Murphy'ego (najlepiej punktujący WR na benchu), ale z Danpem wypadałoby to odwrócić. Tylko jak? Rzucać kostką? ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci podpowiedzial co ja bym zrobil, ale po co mam sobie pluc w brode pozniej ze "sam" sie pokonalem jak przegram :)

Tak "se" patrze na twoja pake i nie moge uwierzyc, ze z taka ekipa jestes poza play offami. Przed sezonem bralbym ta ekipe w ciemno, w trakcie i pewnie po sezonie tez.

Masz jedna slabosc czyli pozycje QB ktory jest jednym z wiekszych bustow na pozycji qb w tym sezonie.

Ale WR z coraz lepszym Cooksem i Matthewsem, czy wreszcie potezny korpus rb, jest sie czego bac.

Jak awansujesz do PO to bedzie czego sie bac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Macias przegrał w 3 kolejce różnicą mniejszą niż 0,1 fp (dokładnie 0,08 fp) to wydawało się to nieprawdopodobne. Jeszcze trzeba poczekać czy yahoo nie będzie korygować statsów, ale wygląda na to, że tym razem przegrał jeszcze mniejszą różnicą, a dokładnie 0,02 fp o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przystępowałem do spotkania z Sławem to widziałem to ciężko, ale była szansa gdyby nie  2 WR 0.00 i Gilmore na ławie. No i Ben ale tego nie można było przewidzieć. Matt Jones na +, Morris chyba się będzie żegnać z startowym miejscem. Szkoda chodzby po 5+ pkt to bym pyknoł jednego z liderów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Danp :) ale co do cofniętego TD Blounta, to chyba byś 50 fp za niego nie dostał, bo tylu właśnie Ci zabrakło :tongue: i to mimo, że u mnie dwóch grajków doznało kontuzji w początkowej fazie meczu :tongue: no i tradycyjnie najlepiej punktującego WR miałem na ławie, nie trafiłem z wyborem obrony itd. :tongue: tak mogłyby zawsze wyglądać nasze konfrontacje ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpowiadajcie na trejdy, wisi cos dwa trzy dni i nie wiem czy macie mnie w dupie czy bawimy sie w kotka i myszke. Nawet jezeli myslicie ze chce was wyr... Odpowiedzcie co o tym myslicie, ale pogadajmy o jakichs podmianach poszczegolnych graczy w wymianie.

Naprawde musze was uczyc etykiety w ff?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że zupełnie niespodziewanie rozstrzygnęła się obsada playoffów na 3 kolejki przed końcem, ale rywalizacja w consolidation (Macias, Kucio, Cisza i ja) powinna być na bardzo zbliżonym poziomie do tych "prawdziwych" playoffów (tego, Danp, Slawo i Skoczek), tylko miejsce 5 później wygląda "trochę" gorzej niż pierwsze. ;)

Nie chce mi się użalać nad sobą, zwłaszcza że w tej kolejce musiałbym przez pół godziny wypisywać pechowe okoliczności z ostatniego dnia. Powiem tylko, że podobnie jak tydzień temu dwóch zawodników wypadło mi od razu na początku meczu i podobnie jak zawsze, najlepiej punktującego WR miałem na benchu... No ale gratulacje i tak się należą, więc graty, Skoczek :tongue:

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.