Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Kily "nie mozesz" tak podchodzic do tematu. Czyja to wina ze zostawilas kogos na lawie? To twoj wybor, miales jakies ku temu przeslanki, zobacz kogo moj rywal zostawil na lawie, siebie mozesz tylko winic. Przeciez to nie gra kto ma najsilniejsza lawke, czy 17 zawodnikow, tylko match upy, szczescie, bye weeki itd.

Za rok tez jest sezon, ja obiecuje mini nagrode, ten sezon to przetarcie, ja juz placze ze sezon chyli sie ku koncowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nie gra kto ma najsilniejsza lawke, czy 17 zawodnikow, tylko match upy, szczescie, bye weeki itd.

O to to ;) przewidujący byłem sugerując przed sezonem grę bez h2h :tongue: no ale jak jest h2h to wiesz, że zwycięstwo nad Tobą różnicą prawie 50 fp to dla mnie prawie jak wygranie ligi  ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - miałem dużo szczęścia w tej kolejce i w takiej formie nie zasługuję na PO, ale to jest fantasy, tutaj wszystko zmienia się w zaskakującym tempie. Po pierwszej kolejce gdzie zrobiłem 170 FP zostałem mianowany mistrzem ligi, później przegrałem 3 lub 4 z rzędu, a teraz znowu wracam do gry. Już nie będzie bye weeków, także o tyle lepiej (dla wszystkich) - skończy się marudzenie, że u mnie nie grał ten, a u Ciebie tamten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie sezon sie konczy, niestety juz po tej kolejce.

 

Zrobilem co moglem, mam nadzieje ze koledzy docenia moje wysilki i zaprosza do gry w przyszlym sezonie, gdyz zajawke chwycilem przestraszna.

 

Kto nie probowal polecam, bardzo latwe w obsludze a wystarczy miec jako takie pojecie o NFL.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez odpadami.

 

Ale: nie myślałem ze się tak wciagne. Mega kozacka zabawa, popełniłem kilka błędów, parę dobrych rzeczy zrobiłem, miejsce do dupy ale tak to jest jak nie masz nawet jednego pewniaka.

 

Niestety absencja na drafcie spowodowała ze musiałem sobie radzić z tym co dostałem a nie chciałem to reszta spoko. Nikt nie mogl przewidzieć ze lacy Ryan i Hill okażą się bustami aż takimi. Ba, sam byłem zadowolony po autodrafcie :D 

 

Za rok ja się pisze obowiązkowo, zwłaszcza ze i wiedzę z NFL poszerzyłem i meczy więcej oglądam.

 

Tylko za rok ja wybiorę swoich zawodnikow i was rozkurwie !

 

Powodzenia w po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zjebalem pierwsza runde (Dez), druga (Demarius) i trzecia (Morris) i wciaz jakims cudem walcze o PO, zajebiste dwie defensywy, zajebiscie wyciagnieci z FA Miller i Reed i pare swietnychy meczow Blounta (jak i fatalnych) i Breesa i jazda.

Trejd ktory wykonal Kilas wyciagajac Anotnio Browna jest mi mega w niesmak, trejdowanie tak pozno w sezonie imo mija sie z celem, pisalem o tym pare tyg temu i to sie tylko potwierdzilo.

Szkoda, ze ludzie w tej lidze tak slabo odpowiadaja na propozycje trejdow, mija sie to z celem. Odpowiedz w jakikolwiek sposob, ale odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja drafcik prowadzony na lekkiej bombie, ale nie wyszedł tak źle, może młodziaków typu Devante Parker czy Funches podebrałem za wcześnie. Jak większość tak i mnie dopadły kontuzje, ale niestety ja już przed startem sezonu mogłem zaczynać już mój injury report. Rozpisałbym go tutaj na kilka akapitów ale nie ma co. Kilka błędów w sezonie, podbieranie zawodników te numerki itd. Posadzenie punktujących na ławie itd. Wkręciłem się bardzo i za rok na pewno gram. Trzeba wprowadzić te bidy na FA, tradedeadline, skrócić, ławkę i zmienić lekko pkt za defensywę.
 

I ain't got nothing to say. I just wanna play fantasy football. - Cisza Mati Marshawn Lynch.
Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod postem powyzej.

A i tak jestem zazdrosny o A.Browna ktory niszczy system, oddalbym za niego deza, dmariusa i jedna nerke.

Gurley to pizda od 5 kolejek, a od dwoch kolejek to mega p..., West dzielic sie bedzie teraz runamia, przy czym Ware przejal goal line carries. A Brown bedzie mial klopot w Denver, ale Cinci jebnie na min 100yardow i pewnie min jeden td.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Danp, dlaczego dopiero teraz o tym piszesz? Jak jest z tym taki problem to mogę spróbować cofnąć ten trejd. W każdym razie propozycja absolutnie nie z mojej inicjatywy i imo mająca sens z punktu widzenia Chomika. Z deadlinem możemy pomyśleć w kolejnych latach, w każdym razie mi się podoba, że u nas nawet zawodnicy z ostatnich miejsc do końca szukają wzmocnień swojej ekipy. BTW jakim cudem w drafcie odpuściłeś Browna kosztem Deza? W ogóle do dzisiaj przebieg 1 rundy (częściowo 2 też) to dla mnie zagadka.

 

Osobiście jednak potrzebowałem chwili zastanowienia, bo Antonio w pierwszym meczu z Cincy (u siebie i żeby nie było wątpliwości - z Benkiem na QB) nie zrobił nawet 50 jardów. Też liczę na to, że tym razem pójdzie mu lepiej, ale skąd pewność to nie mam pojęcia. Przypuszczenia Chomika (wszystko jest na czacie) IMO poparte prostymi faktami. Jedyna kolejka w której rzeczywiście należy spodziewać się, że na tym zyskam to ostatnia (po cichu liczę, że będzie to finał). Gurley wtedy gra przeciwko Seahawks, a przeciwko takim defensywom faktycznie nic nie gra. Jednak nie wierzę, po prostu nie wierzę żeby mógł wyglądać "jak pizda" przeciwko np. Tampie, z którą gra za tydzień. Ewidentnie spodziewam się lepszego występu Gurleya niż Browna w 1 kolejce PO.

 

A tak dzieląc się przemyśleniami dotyczącymi własnych ruchów to mojej ekipie druga połowa sezonu idzie ewidentnie lepiej niż pierwsza. Głównym powodem jest to, że ci, którzy wydawali się bustami, teraz zaczęli dobrze grać i taki Wilson obecnie ciągnie mnie za uszy, mam nadzieję, do PO. Oprócz tego miałem kilka dobrych wyborów w niskich rundach (choćby wspomniany Gurley), sporo dobrych pickupów z FA i jeden ewidentnie korzystny, w idealnym momencie zrobiony trade na koncie (ten z Kuciem, któremu CJ wyleciał na dobre, a u mnie AJ się w końcu rozkręcił). Problem mam z wyczuciem do wystawiania odpowiednich graczy w odpowiedniej kolejce, bo mam szeroką kadrę nadającą się do gry, no i dużym rozczarowaniem są moje defensywy, które powszechnie przewidywane były jako topowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, jak moglbym prosic o cofniecie takiego trejdu?

Bardziej wkurza mnie system czy mozliwosc robienia trejdu pod same PO, pisalem ci o tym, takie trejdy tak pozno rodza niezdrowe emocje.

I nie nikogo nie oskarzam o nieczyste zagrywki bo troche cie znam i wiem ze to nie twoj styl.

Uwazam po prostu z zasady ze trejdy w jakichkolwiek ligach w jakkmkolwiek sporcie piec minut przed koncem sezonu mijaja sie z celem.

Co do osiagniec graczy uwiklanych w trejd, to sie przekonamy w ciagu paru tygodni. Jak pisalem wczesniej Gurley nie ma szans w tym systemie ofensywnym, z tak fatalnym qb, z tym trenerem ktory ma niesamowita renome w lidze a wygral ostatnim mecz PO w 2004 albo 03. Co do Westa to dzielenie sie runami z Ware'm nie daje wielkich nadzieji na pkt, szczegolnie secWare kradnie goal line carries.

A Brown juz prowadzi w pkt wsrod WR, a nie mial Bena prawie polowe sezonu, bo Mial Vicka to byla dopiero tragedia, mialby spokojnie z 30-40 pkt wiecej.

Wlasnie mi wypadl Ingram, jak ladnie :)

Za rok w 12 zespolowej lidze takie kontuzje niszcza caly sezon, bedzie posucha na waivers.

Swoja droga strasznie jestem ciekawy jak ludzie beda wykorzystywac te 100$ na waivers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.