Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

"szczególnie Tobie"

O co chodzi, bo nie rozumiem?

 

A co do forum to Ty powinieneś założyć takie, które mnie hejtuje :P

 

Ale czuję się przynajmniej dzięki temu jak gwiazda bo co nie zrobię to mój paparazzi Kily to wychwyci i już jestem wszędzie. O to chodzi :)

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był cytat z Ciebie, który po prostu mnie odrobinkę rozbawił. Nic więcej ;)

Naprawdę, trochę luzu. Ja tylko wyraziłem opinię (zresztą powtórzoną po Danpie), że Andre Johnson nadaje się na FA i nic z niego nie będzie, a to z kolei doprowadziło mnie do wniosku, że wymiana Forte za Brady'ego i Williamsa jest korzystna dla Kucia. Może mam rację, może się mylę - czas pokaże.

W każdym razie dla mnie fantasy to tylko zabawa i chyba fajnie by było, gdyby inni też to tak traktowali. A tu nagle się okazuje, że niekorzystna ocena czyjegoś ruchu jest powodem do doszukiwania się "hejterstwa" i obrzucania kogoś inwektywami, traktowania tej gry (obarczonej z oczywistych względów dużą dozą czynnika losowego) jako jakiegoś wyznacznika wiedzy o NFL itd.

Naprawdę luzu trochę, bo podejrzewam, że grają tu sami dorośli ludzie, a zaczyna to wyglądać zgoła inaczej :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, skończymy ten temat bo nie ma o czym gadać.

 

Co do fantasy to nie uważam aby tutaj było dużo czynnika losowego. Dlaczego tak uważasz?

 

Co do inwektyw to ani razu Cię nie obraziłem i nie zamierzam.

I dziwi mnie, że nagle piszesz o luzie bo Twoje komentarze(teraz do Johnsona, wcześniej do Lucka) dla mnie brzmiały jak próba udowodnienia, że c***a się znam a za to Ty jakim wizjonerem nie jesteś.

 

Z kolei Ty już teraz wiesz, że skończony jest np. Johnson ale Kaepernick to już nie.

 

Ok, nie chce mi się dłużej tego tematu ciągnąć.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopernik ciula gra, ale przynajmniej gra. Andre jest trzecim WR w drużynie, która dużo gra dwoma TE na boisku, a co za tym idzie głównie przesiaduje mecze na ławce. Dlatego uważam, że słabo rokuje na przyszłość. Poza tym ja tam po Kopernika nie trejdowałem, tylko podniosłem go z braku laku z FA, co nic mnie nie kosztowało i najwyżej wróci na FA.

 

Co do Lucka to on akurat może kręcić świetne statsy, tylko że z taktycznego punktu widzenia musiałyby to być w cholerę lepsze liczby od Rodgersów, Bradych, Wilsonów itd. (a jego tendencje Lucka do tracenia piłek na to nie wskazywały), żeby opłacało się go wziąć z 1 pickiem w drafcie bardziej niż kozaka z innych pozycji.

 

I powtarzam, dokładnie te same rzeczy pisał np. Danp, który gra w fantasy od 78 lat. Też się na Ciebie uwziął?

 

Co do fantasy to nie uważam aby tutaj było dużo czynnika losowego. Dlaczego tak uważasz?

Przede wszystkim bardzo dużo zmieniają pojedyncze akcje, które są trudne do przewidzenia. Np. taki CJ Spiller w ostatnim meczu przez cały mecz był nikim, a nagle w dogrywce złapał na 80 jardowy TD i dzięki temu był ostatecznie świetną opcją na ostatnią kolejką. Da się coś takiego przewidzieć przed meczem?

To kto zdobędzie TD w wielu drużynach jest trudne do przewidzenia (pzdr dla Eagles) i trzeba mieć fuksa, żeby trafić akurat na tych zawodników, którzy w danym meczu będą warci postawienia na nich. Często decydują takie niuanse jak to czy receiver dotarł do end zone czy został zatrzymany tuż przed (w zależności od tego te 6 fp trafi do tego WR albo chwilę później do RB). Do tego oczywiście bardzo duże ilości kontuzji i tak można wymieniać i wymieniać.

 

Zresztą żeby najlepiej zobrazować to wszystko wystarczy spojrzeć na dokonania poszczególnych drużyn u nas w lidze w różnych kolejkach. To są często różnice w żaden sposób niewytłumaczalne np. poziomem defensyw, przeciwko którym mierzyli się poszczególni zawodnicy. Przykładowo Skoczek w 1 kolejce natłukł ponad 170 fp, a tydzień później tymi samymi zawodnikami - 90. Porównując do do fantasy basketball to tu jest naprawdę dużo nieprzewidywalnych rzeczy.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie "se" buzi i grajmy dalej.

Ja powiem tak, jesli mozna mi ocenic ten trejd.

Jako kucio bralbym trejda w trymiga. Jako AF9 bralbym trejda w trymiga wierzac ze Luck wypali i bedzie zdrowy, plus Forte to scisla czolowka RB szczegolnie jak moj "ulubieniec" Cutler wrocil.

A tak poza tym najsmieszniejsze jest, ze rano sobie wstaje myslac ze przyatakuje kucia o tego Forte jakims trejdem, pierwsze co wlaze na strone ligi a tam trejd pending, fuck...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ciekawostka, ale piszcie we właściwym  temacie :P

 

A tak na "buzi" to powiem coś miłego o AF9 w kontekście trejdu. Po pierwsze K. Williams został naprawdę dobrze przez niego wyhaczony przed wszystkimi jako wartościowy grajek. A Brady w 12 rundzie to oczywiście największy steal tego draftu.

Po drugie oczywiście prawdą jest, że on po tym trejdzie będzie mocniejszy, jeśli tylko Luck będzie w stanie dawać punkty na poziomie Brady'ego (tak się wydawało przed sezonem, teraz nie byłbym o to taki spokojny i być może lepiej było trejdować Lucka). Zresztą sam to podkreślałem w negocjacjach z nim, że w jego sytuacji każda wymiana QB za kogoś z innej pozycji na miarę wyjściowego składu polepsza zdobycze jego drużyn, bo nic mu po dużych ilościach punktów z ławki.

Niezbyt dobra pozycja negocjacyjna i w efekcie lepszy rydz niż nic, a inną sprawą jest opinia na temat przyszłości Andre Johnsona w tym sezonie.

A pomyśleć, że gdyby AF9 wziął zamiast Lucka jakiegoś Julio Jonesa czy innego Gronka, to pewnie by teraz spoglądał na wszystkich z pierwszego miejsca (w ogóle IMO coraz wyraźniej widać, że miejsca 7-10 w drafcie były pod kątem pierwszych 2 rund znacznie lepsze niż pozostałe). No ale tak to z dzisiejszej perspektywy można o prawie każdym teamie powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem go na ławce bo nie byłem go pewien. Czekałem na breakout i ten właśnie nastąpił. Wróci Luck i powinno być tylko lepiej bo nie wierzę, że Hasselbeck podaje i lepiej się rozumie z Johnsonem niż Andrew.

 

Niestety inna sprawa to fakt, że drugi tydzień z rzędu straciłem masę punktów na pozycji startera na qb, bo uwierzyłem że Luck zagra.

 

I znowu pewnie ten week w dupę bo Cisza ma świetnie punktujący skład.

 

P.S. Faktycznie nieco mnie poniosło ostatnio, Kily. Sorry jak coś.

Ale rival matchup tuż tuż :)

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indy ma bogaty arsenal w ataku i imo to sie bedzie zmieniac co tydzien, nikt nie mogl przewidziec ze AJ majac 3 podania w jego kierunku w 2 meczach nagle sie obudzi i bedzie mial 2 td, aha i mial zero zlapan, zobaczymy co z Luckiem swoja droga.

Aha i oddam RB za TE i albo WR, mam ich az 8 w swojej stajni, lawy sa za duze a ja ich kolekcjonuje nie wiem po co :) Bye weeki ida przeciez wiem, ze potrzebujecie rb, tak malo ich w tej lidze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** Panowie ileż można...  ACL,MCL, torn, hamstring, ankle, concussion, strain srajn. Big Ben, Jordy i Jamal, Reed to już inna półka. Nie ma co biadolić kontuzje były, są i będą. Na razie wychodzę na 4-1 i mam zamiar cisnąć do przodu jak Devonta Freeman, albo jak Lynch do kibla po dużej zielonej paczce Skittlesów. W przyszłym tygodniu elektryzujące spotkanie z Maciasem :D

I ain't got nothing to say. I just wanna play fantasy football. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.