Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite, że dwa najlepsze występy w tym sezonie (57 fp defu Arizony i 42 fp defu Caroliny;  tak, Arizona zagrała zdecydowanie lepiej niż ktokolwiek na jakiejkolwiek pozycji w tym sezonie) miały miejsce w naszej lidze na benchu.

 

Skoczek z brązowym medalem. Gratsy! Najbliższej nocy rozstrzygnie się walka o złoto (gdyby Eli nie był taką pizdą i Peterson nie zszedł w 3 kwarcie przy rozstrzygniętym wyniku to pewnie już bym je miał). Gratsy oczywiście też dla Ciszy za wygranie drugiej drabinki playoffów, no i dla mojego ulubionego "płaczka" AKA 6,1 fp Antonio Browna za wygranie meczu o 7 miejsce ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest fajnie i nie fajne, hate or love it. Jakbym wystawił tego, a tego nie.... tak samo u mnie  z Benkiem, obroną St-Louis, i kontuzjami. Kolejne gdyby nie doszło do wymiany pod sam koniec, a Killy wystawiłby defensywę TEN przegrałby 126.36 127.38.

Ja jak na moje pierwsze fantasy jestem zadowolony, patrząc na skład z jakim zaczynałem, a z jakim kończyłem, robiłem 180 pkt i wygrałem drugą drabinkę, serio  jestem zadowolony. Potrzeba dużo szczęścia i wyczucia, kontuzje biły mnie od samego początku, większość z nas straciła graczy lecz wydaje mi się, że ja miałem niezłe fatum nad sobą i to mnie wypadły top picki - jeden nawet przed sezonem :grin: Benek out - dobrze, że był Palmer. Grałem do końca, spodobało mi się to bardzo, czasem nawet nie oglądałem meczu a więcej siedziałem na czacie. Za rok gram na pewno, ale potrzeba nam dyskusji by dogadać kilka spraw.

BTW Lynch wznowił treningi, Kam i Okung prawdopodobnie zagrają z Arizoną. GO HAWSK!

 

  • Tim Hightower felt like the Rodney Dangerfield of football: "no respect at all" with this week's projected points. He scored the fourth-most points in the league and beat his projected point total by 122.7%, the eighth-highest percentage in the league.
  • Armored Skittles appears to be some sort of fantasy prophet in the making. Rueben Randle, who was picked up by Armored Skittles, scored 14.00 points against a projected 8.49, topping his projection by 64.9%.
  • There are rumors that the military wants to model a new all-terrain vehicle based off of Devonta Freeman. He had the 10th-highest score among RBs in the league this week with 15.00 points.
  • Look, there in the sky. Is it a bird? Is it a plane? No, it's just Emmanuel Sanders posterizing opponents. He had the 10th-highest score of any WR in the league this week with 12.70 points.
  • With 12.00 points, Austin Seferian-Jenkins had the second-highest score of any TE in the league this week.

    3 Picki z FA, 2 "odrodzenia" Sandersa i Freemana. WIN.
Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już naprawdę zluzujcie. Nie zrobiłem nic więcej niż akceptacja propozycji trejdu, na którym i tak straciłem, podobnie jak na dwóch poprzednich. Dopóki nie doszłoby do jakiegoś totalnego kataklizmu to nie wystawiłbym obrony Titans przed obroną Bills, która zapunktowała lepiej niż Bengals (i ja oczywiście brałem pod uwagę taki obrót spraw, tylko po prostu Bengals wydali mi się pewniejsi i dlatego dałem accept).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie wydawało mi się, że miałeś inną obronę niż Titans, już nie pisz zluzujcie bo nie pisałem to wobec tego trejdu, tylko tego gdybania, jakby to było. Już jak wywołałeś sprawę wymian na koniec, to jestem przeciw. Jak Ci się ktoś połamał, lub kogoś zawiesili kombinuj na FA - tradedeadline na następny sezon to pewnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie wydawało mi się, że miałeś inną obronę niż Titans, już nie pisz zluzujcie bo nie pisałem to wobec tego trejdu, tylko tego gdybania, jakby to było.

Ale już Kucio nie tylko wyraźnie wymienił mnie, ale uczynił to w kontekście "kombinowania", więc niech chociaż on zluzuje. Moje "kombinowanie" polegało tylko na przyjęciu propozycji, na czym - co już pisałem - straciłem.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jestem jak Patriots. Nie dość, że wygrałem, to jeszcze ze wszystkich stron tylko uszczypliwości. :tongue: W ogóle spoko rok dla mnie pod kątem fantasy, bo po dłuższej przerwie wziąłem udział w dwóch zabawach tego typu (to nasze i all-time fantasy soccer) i oba udało mi się wygrać, że tak sam się pochwalę z braku laku :grin:

 

Takie luźne myśli co do minionego sezonu:

 

1. Tylko Peterson (mój wybór z czwórką) i Odell (Skoczek z ósemką) zostali wybrani w 1 rundzie draftu i zagrali sezony na miarę pierwszej rundy draftu. Zapewne gdyby nie kontuzje, to do tego grona dołączyliby Charles (Cisza z nr 2) i Bell (Sławek z nr 7). Cała reszta, czyli większość, po prostu nie prezentowała poziomu na miarę 1 rundy.

 

2. Trzeba się wstrzymywać z ocenami draftu. Kiedy takich ocen dokonywał Danp wydawało się, że np. ja mocno nie trafiłem ze swoimi wyborami. Ostatecznie w bardzo dużej mierze dzięki nim skończyłem ze złotem, bo tacy ludzie jak Wilson, Cooks, Maclin, Thomas, McFadden czy Matthews (do którego akurat przedwcześnie straciłem cierpliwość) trafili z formą w decydującej fazie sezonu. Złota maksyma Leszka Millera o poznawaniu prawdziwych mężczyzn jest bardzo ważna w fantasy.

 

3. A propos punktacji defensyw. Najwięcej punktów uzbierał Newton, jednak o włos za nim, na drugim miejscu znalazł się def Broncos (trzeci był Brady, czwarty def Arizony, piąty Wilson, szósty def KC, siódmy Bortles, więc to się tak idealnie przeplata pomiędzy QB a defami). Natomiast jeśli chodzi o punkty w poszczególnych meczach to jednak brylowały defensywy, choć tylko Arizona z ostatniej niedzieli mocno odskoczyła. Mieliśmy 6 występów 40+ fp (miały miejsce jedynie w zespołach Kucia, Danpa i Tego, przy czym dwa z tych występów miały miejsce na benchu :grin:):

- 57 fp - Arizona (week 16);

- 47 fp - Arizona (week 3);
- 42 fp - Carolina (week 14);
- 41,8 fp - Brees (week 8);
- 41,6 fp - Newton (week 15);
- 40,9 fp - D. Johnson (week 15).
 

4. Tylko raz mieliśmy sytuację, w której najlepiej punktującym w drużynie byłby kicker. Nie byłoby w tym nic ciekawego gdyby nie fakt, że taka sytuacja miała miejsce w mojej drużynie w zwycięskim finale. ;) Był to jednocześnie rekord i jedyny występ 20+ fp wśród kickerów w tym sezonie (Walsh - 23).

 

5. Nagrodę "Stryjka zamieniającego kałacha na kijek" otrzymuje Kucio. Mając drugą najlepszą w tym sezonie defensywę postanowił na playoffy puszukać jej zamienników na FA, trzymając Arizonę na benchu. Stracił na tym w te 2 ostatnie tygodnie rywalizacji "jedyne" 58 fp. 8]

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FA to u mnie Willie Snead i Ted Gin zagrali kilka meczy na spoko punktach po tym jak ich podebrałem na FA, najgorszy drop dla mnie to Reed z Redskins, z całego młodego korpusu WR tak szczerze to nikt się nie sprawdził, Permian, Parker, Funches, D.G.Beckham - trzech ostatnich pod koniec coś zaczęli grać, za to Freeman odwalił kilka razy piękną robotę blisko +/- 30 FP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak wszystkim wzięło się na wspomnienia :tongue: to ja od siebie dodam, że prawdopodobnie miałem przez cały sezon najsłabszą ławkę w lidze (pod względem FP). Może ze 3 razy zostawiłem 3 cyfrowy wynik na ławce. Nigdy nie miałem dylematu kogo wystawić. ;) Wynik z meczu o 3 miejsce gdzie na ławce miałem równo 0 FP jest idealnym podsumowaniem sezonu dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.