Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Juz sie tak nie foc***cie panienki, bedzie lepiej, obiecuje prezymykac oko na wszystko  wkolejnym sezonie :smile:

 

edit:

Kilas a co do pytania czemu odpuscilem Browna na rzecz Deza to bardzo proste, pamietasz jak pisalem przed draftem ze experymentuje w tym sezonie w moich dwoch ligach, no i poszedlem "wr heavy" w obu ligach, ale chcialem miec rozncyh kompletnie graczy w obu ligach, no i w jednej mam 1-2 WR Browna i Odella i prowadze i byc moze awansuje do ligi A "mistrzostw Polski", a tu wybralem Deza i Demariusa i lece na pysk w tabeli, kontuzje w Dallas i slabosc Manninga mnie rozjebaly. Ryzyko sie nie oplacilo i nic na to nie poradzisz. Mialem miec najlepszy korpus WR, mam slaby, momentami nawet bardzo slaby jak TY gra jak gra bez Lucka.

Czasami pewne strategie draftowania sie sprawdzaja, czasami nie. Odbije sie za rok..

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Adrian Peterson RB - MIN,

2 Jamaal Charles RB - KC 

3 Marshawn Lynch RB - SEA 

4 Eddie Lacy RB - GB 

5 Le'Veon Bell RB - PIT

6 Antonio Brown WR - PIT

7 Dez Bryant WR - DAL

8 Rob Gronkowski TE - NE

9 Julio Jones WR - ATL

10 Demaryius Thomas WR - DEN

11 Jeremy Hill RB - CIN

12 Odell Beckham Jr. WR - NYG

13 C.J. Anderson RB - DEN

14 Calvin Johnson WR - DET

15 DeMarco Murray RB - PHI

16 Matt Forte RB - CHI

17 A.J. Green WR - CIN

18 Andrew Luck QB - IND

19 Justin Forsett RB - BAL

20 Randall Cobb WR - GB

21 Aaron Rodgers QB - GB

22 LeSean McCoy RB - BUF

23 Lamar Miller RB - MIA

24 Alshon Jeffery WR - CHI

25 Jordan Matthews WR - PHI

26 Brandin Cooks WR - NO

27 T.Y. Hilton WR - IND

28 Mike Evans WR - TB

29 Latavius Murray RB - OAK

30 DeAndre Hopkins WR - HOU

31 Frank Gore RB - IND

32 Mark Ingram RB - NO

33 Russell Wilson QB - SEA

34 Andre Ellington RB - ARI

35 Jimmy Graham TE - SEA

36 Emmanuel Sanders WR - DEN

37 Drew Brees QB - NO

38 Andre Johnson WR - IND

39 Carlos Hyde RB - SF

40 Ameer Abdullah RB - DET

41 Davante Adams WR - GB

42 Doug Martin RB - TB

43 Christopher Ivory RB - NYJ

44 Jonathan Stewart RB - CAR

45 Travis Kelce TE - KC,

46 Amari Cooper WR - OAK

47 Ben Roethlisberger QB - PIT

48 Peyton Manning QB - DEN

49 Alfred Morris RB - WAS, 8              

50 Greg Olsen TE - CAR, 5

 

 

Preseason ranking by yahoo, tak z glupia wklejam pierwsza 50 dla "rownowagi", jakby ktos kopal sie w czolo ze wybral Zdzisia zamiast Rysia w danej rundzie, nawet "spece" sie myla :smile:

edit:

Rozjezdza sie, nie mam teraz czasu z tym walczyc

 

Poprawione :)

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fatalna noc, wszystko sie ladnie ukladalo, Miller wymiatal (bedzie fa po tym sezonie, zgarnie ladny kontrakcik), i nagle trenerzy Miami przestali go uzywac (ale to miami, nic mnie nie zdziwi). Koniec koncow trzy ekipy walczyly o dwa miejsca (mowie w samej koncowce tego meczu), i moja ekipy polegla o odpowiednio o glupie 1.25 i cos ponad 2pkt z kilasem. Znowu nie wstrzelilem sie z difensem, trzeba bylo pamietac ze Matt Ryan jest tragiczny w tym sezonie, i wystawic Pantery :)

A zeby bylo weselej, w mojej innej lidze gdzie walcze o awans do ligi A przegralem o 0.27pkt tylko dlatego ze piepszony Jennings "wykrwawil" zegar paroma 2 i 3 yardowi runami. A co boli najbardziej, ze przegralem z ostatnim typem ktory olewal lige, nie wystawial nawet kickera gdy mial swojego na bye, i nagle na mecz ze mna zaczal robic zmiany w skladzie. No ale on ma ze mna na pienku za pi****lenie glupot na facebooku, ale to juz inna historia :)

Nie kazdy mnie lubi jak kilasi kucio, ktorego bede musial sprac w meczu o 5 miejsce :)

Fatalny wieczor :(

 

Aha najgorsze poza moim biadoleniem jest, ze sezon sie konczy za pare tyg :( I znowu czekac prawie rok.

Mam mala propozycje co do draftu za rok, wiem ze mamy mnostwo czasu. W mojej innej lidze wybieramy sobie numery z ktorymi chcemy draftowac za rok, na podstawie tegorcznych dokonan. Pomaga to niesamowicie przygotowac sie do draftu, gdy wiem czy wybieram 5, 8 czy12 robiac mocki na yahoo czy innych stronkach gdy wiem pare tyg naprzod gdzie bede draftowal. Moze chcoaiz losowanie w lipcu miejsc, albo pokolei wybieramy sobie miejsca bo niektorzy wola wybierac szybciej inni pozniej itd. Pomyslmy nad tym.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nawet podoba ten pomysł. Sam element nieprzewidywalności chwilę przed draftem też jest spoko, ale dla urozmaicenia można sobie tym razem powybierać. Zapewne miałby działać w ten sposób, że Wowo jako pierwszy wybiera numerek, później Chomik itd. aż do ostatniego tegorocznego zwycięzcy? Czy odwrotnie, tzn. wybór numerku w nagrodę za dobry sezon? :tongue:

 

A co do świeżo minionego RS-u i emocji z tym związanych to niesamowity pech mojego przyjaciela zza wielkiej wody. Wiadomo było już od jakiegoś czasu, że mamy niesamowicie wyrównaną stawkę i ktoś będzie musiał pechowo wylecieć poza to magiczne top 4, ale że te różnice są aż tak minimalne to zadziwia. Slawo wskoczył do PO o te 1,25 pkt pomimo uzbierania przez cały sezon ponad 100 punktów mniej. No i ten Miller, który zrobił 20,6 pkt przez pierwsze 35 minut, a następnie nieużywany nie mógł zrobić dodatkowych 2,34, a jedynie 0,3.

 

Szczególne graty dla Skoczka za wSkoczenie na pierwsze miejsce po 7 zwycięstwach z rzędu i uzbieraniu największej ilości punktów ogółem. Wolałbym go uniknąć w półfinale, ale cóż - będę miał z nim bardzo trudną przeprawę, zwłaszcza że kontuzja Rawlsa i oddanie w trejdzie Gurleya mi nie pomagają.

 

Graty dla Chomika, który dołączył do nas na bardzo zaawansowanym etapie zabawy i wyciągnął team z ostatniego miejsca wygrywając ostatnie dwa mecze. Choć mam w tym swój drobny udział patrząc na rezultaty naszych wspólnych trejdów ;)

 

Najciekawszym przypadkiem rozgrywek jest Kucio, który zaczął od 4 porażek, wygrał następnie 5 razy z rzędu, by przegrać kolejne 5 meczów. Czy jeszcze raz odwróci się karta w jego przypadku, tym razem na PO? ;>

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego pytania, to nie karta kucia sie nie odwroci :)

Co do draftu i kolejnosci to chomiku to nie ma znaczenia w tym wypadku czy ktos sie stawi czy nie, i tak system wybierze za niego, obojetnie czy bedzie znal numer w drafcie czy nie.

Co do twojego pytania kilas to ci podam przyklad sprzed roku z mojej innej ligi.

W 2014 zajalem 9 miejsce, to odwrocilismy kolejnosc i kazdy od ostatniego miejsca wybieral sobie numer z ktorym chcial draftowac. Wiec ja 9 rok temu wybieralem teraz jako czwarty ktory chce miec pick w drafcie. Wiec nie mialem z automatu czwartego numeru, wybieralem jako czwarty i wzialem sobie 8 pick w drafcie.

Jako ze my bedziemy mieli dwie ekipy wiecej, to ci "nowi" moga podac swoje picki jako pierwsi. Badz mozemy rozlosowac kto podaje swoj numer picku jako pierwszy a kto jako ostatni (ten ma najgorzej bo nie ma wyboru, wez co zostalo).

Badz mozesz po prostu sciagnac jakiegos kumpla do siebie i mozecie wylosowac nam wybory w drafcie. Naprawde duzo to daje gdy wiesz pare tyg wczesniej kiedy wybierasz, latwiej sie przygotowac niz dowiedziec sie 20 minut przed startem draftu ktory masz pick. Pomysl troche jak gm w drafcie, wiesz z gory ktory pick bedziesz mial, wiec latwiej ci szukac i testowac wybory na free mockach na yahoo.com, z "zywymi ludzmi".

Ale to tylko propozycja, jak zrobicie tak bedzie.

@kucio no rzeczywiscie top 5 difens to nic, top 5 TE to nic, ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak mówiłem jestem za, raczej w tej wersji z wybieraniem od ostatniego miejsca do pierwszego. Danie nowym pierwszeństwa w wyborze numerów też ok, tylko tu pewnie jakiś rzut monetą się przyda, żeby wiedzieć kto ma wybierać jako pierwszy, a kto jako drugi. Tak czy inaczej i tak dopiero latem będziemy wybierać. Niech się inni wypowiedzą.


Wiadomo, że tak będzie łatwiej. Inna sprawa, że nie zawsze łatwiej oznacza "fajniej". To losowanie tuż przed draftem dodaje pewnego smaczku, ale ogólnie to lubię nowości, które mają ręce i nogi, więc jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo u Palmera spodziewałem sie 25 + pkt. Ten zagrał dobrze ale TD poszły po ziemi. Benek fajnie wypadł, ma do kogo podawać, Brown, Bryant, Wheaton, Miller no i Willams - jest wybór. Został Hightower przeciwko Lions, mam szansę na wykręcenie największego wyniku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło Ci ostatecznie 8 fp, Cisza ;)

Krystalizują nam się powoli rozstrzygnięcia w lidze. O 1 miejsce ja z Tego, o 3 Skoczek ze Slawem, o 5 Cisza z Kuciem i o 7 Macias z Danpem.

Ten ostatni coś dołuje, bo nie dość, że zupełnie niespodziewanie wypadł z PO, to jeszcze teraz Kucio mógł zostawić na ławce 4 TD Woodheada i bardzo dobre mecze Arizony, Boldina i Ilaja, a i tak sprawił mu niezły łomot. Może w końcu Ci się uda wybrać właściwą defensywę, Danp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo kolejny trade wzbudził niezdrowe emocje. Protest wrzucił Slawo, który zarzuca, że jest jednostronny - wzmacniający Skoczka. Oprócz tego inny argument za cofnięciem trejdu podnosi Chomik, tj. że to zaledwie kolejka przed finałem. Proszę jeszcze kogoś spoza finałowej czwórki o komentarz z argumentacją: Danp, Macias, Wowo, Cisza, Kucio. Chociaż z tym ostatnim rozmawiałem w momencie, w którym akceptowałem trade, mówiąc mu o tym i w sumie problemu nie widział.

 

Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko to, co Skoczek napisał na czacie. Tzn. nie akceptowałem trade'u po to, by dzień przed wigilią zostać Świętym Mikołajem, tylko po prostu uznałem go za korzystny dla siebie. Konkretnie to aktualnie cenię wyżej swoich czterech innych WR niż AJ Greena i miałem plan zostawić go na benchu na ostatnią kolejkę, a jednocześnie obronę Bengals cenię wyżej niż obronę Bills (co jest chyba w pełni uzasadnione). Ostatecznie więc na tym zyskuję.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że Skoczkowi po zawieszeniu OBJ Green jest potrzebny jak powietrze i on zyskuje sporo na tej wymianie, zwłaszcza że dodatkowo dostał niezły def z korzystnym matchupem, a to z kolei oddziałuje mocno na sytuację Sławka. Temu zaprzeczyć się nie da, tylko wydawało mi się, że do tego w gruncie rzeczy strony dążą w trejdach, aby wyszło z tego rozwiązanie win-win. A gdy obie strony trejdu zyskują, tam naturalnie tracą pozostali, w tym przypadku tylko Tego i - przede wszystkim - Slawo.

 

Argument Chomika jest ważny i na pewno na przyszłość trzeba walnąć trade deadline, bo ludzie zwyczajnie nerwowo reagują na wymiany pod koniec sezonu. Problem w tym, że graliśmy bez deadline'u i nawet Danp, który się wkurzał 2 tygodnie wcześniej podkreślał, że gramy bez deadline'u do końca.

 

Proszę o szybką reakcję pozostałych i decydujemy ostatecznie. Mi w każdym razie dużo bardziej zależy na tym, by nie było tu napinania się na siebie nawzajem, biadolenia jaki to zły jestem ja czy ktoś inny niż na tym trejdzie.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tupie nóżkami, nikt nie zabrał mi lizaka. 

Zrobiłem 0 trejdów w całym sezonie, dostałem się do finału mimo kontuzji mojego najlepszego zawodnika, mimo tego, że najprawdopodobniej najmniej wiedziałem o nfl na starcie sezonu.

Przy drafcie znałem 4 facetów z mojego rosteru, reszta odbywała się na analizie cyferek z X roku i pryedykszyn na następny.OFC z pełną determinacja wybierałem moje picki od 5 w górę.

Dlatego napisałem veto i tego zdania będę się trzymał. 

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w protestowaniu przeciw trejdom nie chodzi o to, żeby ileś osób powiedziało, że woli aby trade nie doszedł do skutku. Przyjęliśmy zasadę swobody trejdowania. Blokować mieliśmy trade'y, które są przewałem, np. wyraźnie służą tylko jednej stronie kosztem drugiej. Albo trejduje osoba, która już nie gra i trade ma za zadanie jedynie wzmocnić tę drugą. Czy tu mamy do czynienia z takim przegięciem?

To że Sławkowi i Tego nie podoba się, że ich przeciwnicy w meczu o 3 miejsce i finale się wzmacniają to zrozumiałe, ale czy to jest powód do cofnięcia trejdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to co sie w tej chwili dzieje na forum odpowiada ci Kily na pytanie czemu powinien byc trade deadline. I nie pisalem o tym 2 tyg temu tylko 5 czy 6 pierwszy raz. Powiem tylko i nie pisze tego zlosliwie czy zeby komus dopiec, Swieta mamy, kochajmy sie. Wymieniles sie z osoba ktora juz "od dawna" nie gra dalej bo nie miala szans na awans, ty masz najlepszego gracza fantasy w tym sezonie w Finale, na najlepszym mozliwym match upie. Nie takim sobie match upie, najlepszym mozliwym (statystycznie rzecz jasna).

Wg mnie, i to tylko moje osobiste zdanie, ja bym w ogole nie podejmowal proby trejdy, wiedzac jakie glosy to sciagnie i niezadowolenie pozostalych zainteresowanych. I wcale im sie nie dziwie, bo ja sam bym nie chcial by moj rywal o 1 czy 3 miejsce robil trejdy, wzmacnianie czy oslabianie nic tu nie ma do rzeczy, bo to tylko hipotetyczne zdanie kazdego zainteresowanego.

Chcialoby sie powiedziec, a nie mowilem...

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.