Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się ukryć, że miałeś strasznego pecha, ale z taką formą na koniec sezonu i tak byś nie poszalał w PO, gdybyś do nich wszedł. Prawdopodobnie miałbyś czwarte miejsce zamiast siódmego.

A gdyby nie ta punktacja defensyw to byś przynajmniej nie miał co o pechu mówić. :P

Osobiście jestem za delikatnym obniżeniem punktów obrony. Przede wszystkich wymuszenie straconych jardów obniżyłbym do 0,5 fp za jedno, a do tego trochę obniżyłbym punkty za tracone jardy i punkty. Standardowo w ogóle nie ma punktów za jardy, a IMO warto wynagrodzić defensywę, która nie pozwala przeciwnikowi nawet na 200 jardów, a warto "ukarać" tę, która traci 500+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale punktacja defensyw byla, wiec moge mowic o pechu a nie jak ty co by bylo gdyby.

Porazka w lidze o 0,4pkt

Brak awansu do PO o mniej niz 1,5pkt.

Kontuzja na 6 meczow mojego nr picku (Dez) i jego QB na caly sezon

Kontuzja QB mojego WR nr 2 czyli Demariusa.

Kontuzja QB mojego WR nr3 czyli TY.

Kontuzja moich dwoch najlepszych RB czyli 6 i 9 wg sredniej sezonu i do tego Blounta i to wszystko przed najwazniejsza kolejka sezonu.

Aha i w 16 weeku zdobylem wiecej punktow niz finalista wiec nie wiesz ktore bym mial miejsce.

 

Poza tym fajnie omijasz zdobycz Browna w polfinalach, tak trzymac.

 

I nie wiem co ci odjebalo z tym dosrywaniem mi o jakims placzku, o moich defensywach itd. Cos ci k**** zrobilem czy jak?

Zmusilismy sie do robienia twoich trejdow, bo ty je tylko przyjales...

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem co ci odjebalo z tym dosrywaniem mi o jakims placzku, o moich defensywach itd. Cos ci k**** zrobilem czy jak?

Zmusilismy sie do robienia twoich trejdow, bo ty je tylko przyjales...

Widzicie taki to już z Danpa urwis, że jak coś idzie nie po jego myśli to napina poślady. Ale i tak go lubię :smile:

 

Danp, więc teraz dwa duże wdechy i czytasz dalej. ;)

Z trejdami w obu przypadkach deklarowałem gotowość do cofnięcia trejdu. W przypadku trejdu z Chomikiem on też deklarował, że woli cofnąć trejd niż napinkę w lidze. A kto mówił, że jak już nie było wprowadzonego deadline'u to zachowujemy trade z Chomikiem w mocy? Ty, Danp. To raz.

Dwa, że oba te trejdy w końcówce okazały się dla mnie niekorzystne, a Ty jeszcze 2 tygodnie po trejdzie z Gurleyem, Westem i Antonio podkreślałeś w jakiej to zajebistej sytuacji jestem w finale (to nazwałem "płakaniem" z Twojej strony, co ująłem zarówno w cudzysłów, jak i dałem odpowiednią emotkę z przymrużeniem oka). Ostatecznie sam Gurley wypadł lepiej od Antonio zarówno w finale (dla mnie zaskoczenie), jak i w sumie za 3 kolejki (tego się spodziewałem), na które dostałem Browna, a do tego West wypadł zupełnie przyzwoicie.

Co do defensyw to przecież tak samo zwracałem uwagę na to, że Kucio wywalił na playoffy na bench wymiatającą Arizonę. To samo robiłem nawet wobec siebie zauważając, że przez długi czas co tydzień najlepiej punktującego WR zostawiałem na ławce. Po prostu z mojej perspektywy takie sytuacje jak Twoje pechowe wybory co do defensywy kolejka po kolejce są ciekawe i nawet zabawne. I jeszcze dały mi playoffy. ;) Wiem, że Ciebie to może wkurwiać skoro przez to zabrakło Ci 2 fp (a do tego jeszcze z drugiej strony brakowało Ci 1,25 od Tego w ostatniej kolejce), ale prawda jest taka, że powodem Twojej irytacji jest pech, a nie to, że napiszę w poście o tym, że boleśnie nie trafiłeś z wyborem defensywy. ;)

 

No, kolejne dwa głębokie wdechy i już nie powinienem być taki straszny. ;) Do dokładnej punktacji defensywy, która by mogła odpowiadać i Tobie, i Chomikowi, który mocno optuje za pozostawieniem tak wysokich zdobyczy defensyw, wrócimy jak trochę wszyscy ochłoną. A trade deadline na 14 tygodniu wydaje się dobrym pomysłem na ochłodzenie atmosfery w końcowej fazie sezonu, ale do tego też wrócimy.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony koniec tematu, nie ma tu nic do rzeczy czy mi idzie czy nie, bo akurat w waznej dla mnie lidze awansowalem do ligi A mistrzostw Polski wiec ja spelnilem swoj cel na ten sezon. Traktowalem ta lige experymentalnie i ci pisalem o tym dlugo jeszcze przed draftem, to ze akurat przez pecha moj experyment nie wypalil, no coz zdaza sie.

Do reszty nie bede sie ustosunkowywal bo mamy dwa zupelnie rozne spojrzenia na pewne tematy.

Ja ci napisalem ze ja bym w ogole nie podejmowal tematow trejdow z kimkolwiek w pewnym momencie sezonu, ja odrzucilem dwa mega przekrecone trejdy w trakcie sezonu...

Proponuje granie na indywidualnych graczy defensywy za rok, to jest dopiero zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję, że nie ma o co się oburzać i warto wrzucić na luzik. A pojedynczy zawodnicy w defensywie brzmi jak ciekawe wyzwanie. Nigdy jeszcze tak nie grałem w fantasy. No ale to inni muszą się wypowiedzieć na ile czują się na siłach na takie granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i... panie ;)

 

Ja zycze sobie rownie szczesliwej reki do transferow co w tym jakze krotkim dla mnie sezonie.

 

Co do punktacji defow ja nie mam w nfl fantasy doswiadczenia wiec oczywiscie dostosuje sie do glosu bardziej doswiadczonych kolegow.

 

Co do gry na poszczegolnych zawodnikow obrony to wydaje mi sie to na pierwszy rzut oka zbyt czasochlonne.

 

P.s.  Wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko luzna propozycja.

Trzech czy pieciu graczy difensu, defensive lineman, linebacker i defensive back. Punkty za tackle, int, sacki, fumble, td po przechwytach itd.

Imo ciekawiej niz cale obrony, oczywiscie nie jest to latwe, ale kto mowil ze FF ma byc latwe.

Naprawde trzeba sie naglowkowac by sobie fajnych obroncow znalezc.

Chlopaczek w mojej lidze wyszukal sobie tego rookie CB z Kansas City Petersa i wymiata jak szalony, taki przyklad tylko.

Znam tez lige gdzie ludzie graja na mega rzeznie, czyli maja jak prawdziwe zespoly w nfl po 11 graczy w ataku i 11 w defensywie w danej kolejce, to musi byc jazda :)

Daj mi "buzi" Kilas i bedzie ok :)

Obnizka ludzi na lawce to mus, szczegolnie ze bedziemy grac w 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mysle, ze graja po prostu na 11 graczy ofensywnych, wiesz cos w stylu 2qb (gralem kiedys, kijiwo jak cholera), 3-4rb, 5wr, 2te cos w tym stylu.

Bardziej interesowalo mnie te 11 defensorow, i jak kazdy moze sobie zrobic swoja hybryde defensywy 3-4, 4-3, 3-3-5, 2-5 itd, co kto lubi, ale tez zalezy od ustalen, co by nie bylo 0-0-11 itd.

Ale to moze byc zbyt duzo, warto jednak zastanowic sie nad 3-5 indywidualnymi graczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie po jednym DL, LB i DB + dwóch defensorów z dowolnej pozycji też brzmi spoko, jak dla mnie nawet lepiej. 8] Ale w ofensywie zostawiłbym te same pozycje co mieliśmy, tak jest chyba optymalnie. Na tych 2 QB to chyba nawet ze mną i Kuciem grałeś kiedyś i to faktycznie jest lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mysle, ustawienia ataku i staty mielismy imo opcjonalne.

Mozemy pierwszy raz zagrac tylko na 3 defensorow jak piszesz dl+lb+db i zobaczyc jak ludziom pasi. Jak sie przyjmie to mozemy rozwinac do 5 czy cos za 2 lata.

I zanim ktos sie oburzy, to imo studiowanie defensorow jest krotkie, jest szybsze bo mniej ich bedziemy musieli znalezc po prostu. Jak ktos nie zagra to sie nie przekona czy mu pasi, trzeba doswiadczyc, mowie z wlasnego doswiadczenia :)

I co jest fajne to granie w ff na ind obroncow pozwala na dodatkowe, wnikliwe studiowanie takze tej strony nfl. Fajnie jest poznawac innych graczy niz watt czy von miller czy inny ray lewis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nfl.com/photoessays/0ap3000000616941/the-2015-fantasy-football-guru-awards?campaign=fb-nf-sf18263943-sf18263943

 

Na nfl.com ukazał się również top 10 na kolejny draft. "Troszkę" przedwcześnie, nie wiem jakim cudem nie ma Odella, ale cóż, przynajmniej podoba mi się, że w top 4 dwa moje wybory z ostatniego draftu: ;)

1. Le'Veon Bell

2. Todd Gurley

3. Jamaal Charles 

4. Adrian Peterson

5. Devonta Freeman

6. Antonio Brown

7. Cam Newton

8. Doug Martin

9. Julio Jones

10. Rob Gronkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.