Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Tak "se" z nudow rzucilem okiem na nasz draft, ojp jakie my tam WIElblady popelnilismy, praktycznie kazdy z nas bez wyjatku. Oczywiscie teraz latwo sie tak gada, ale logike wiekszosc z nas zostawila w kiblu chyba :)

Kwiatki:

Kucio-Andre Johnson 4 runda, Arizona difens 8 runda (kto bierze difens tak wysoko, szczegolnie w 10 team liq???)

Skoczek-R.White 4 runda, Rams D 8 runda (jw)

rozkurwiators-nie ma sie o co przyjebac, no moze difens Philly 10 runda, Barth kicker 11 runda (na sile to w sumie)

Kilas-Bills difens 5 runda (hehe), McFadden 7 runda,

Pytongi-kicker 11 runda, difens 8 runda (na sile w sumie)

danp-Morris 3 runda (WTF???), Brees 4 runda, Jennings 8 runda, Daniels 10 runda

Slawo-nie ma sie o co przyczepic, moze dlatego jest liderem?

Czestochowa-Graham 3 runda (na sile) i kicker 13 runda

Lagisza-Payton 3 runda, Watkins 5 runda i Abdullah 7 runda-rozumiem upside, czepianie sie na sile

AF9-nie rozumiem wyboru Lucka w 1 rundzie, ale rozumiem upside, difens w 3 rundzie to jest tragedia, kicker w 11, i jeszcze jedna difens w 13 (po ch...?), 

 

Jak znajde chwile w tygodniu to wrzuce te wybory ktore uwazam za fajne steale, potencjaly, zajebista logike itd. Niech sie nikt nie obraza, nie pisze tego by komus przyjebac, kazdy z nas kuma co zjebal na drafcie, co zjebal na waivers, przypuszczam ze kolejny sezon bedzie jeszcze ciekawszy, z zapewne 12 grajacymi, naprawionym waivers wire i mniejsza iloscia ludzi na benchu. Nie bedzie kiszenia graczy bo tak, bedzie mega kombinowanie kogo zostawic kogo wywalic, kontuzje i bye weeki zjebia nie jednemu z nas sezon.

Aha i na koniec, z mojej perspektywy czlowieka ktory gra w FF juz kilkanascie lat, jestem mile zaskoczony wiedza i poziomem ligi, oby tak dalej panowie, ja na pewno wroce (chyba ze zaczniecie olewac lige pod koniec tego sezonu, wtedy zwijam manatki).

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak "se" z nudow rzucilem okiem na nasz draft, ojp jakie my tam WIElblady popelnilismy, praktycznie kazdy z nas bez wyjatku. Oczywiscie teraz latwo sie tak gada, ale logike wiekszosc z nas zostawila w kiblu chyba :)

Kwiatki:

Kucio-Andre Johnson 4 runda, Arizona difens 8 runda (kto bierze difens tak wysoko, szczegolnie w 10 team liq???)

Skoczek-R.White 4 runda, Rams D 8 runda (jw)

rozkurwiators-nie ma sie o co przyjebac, no moze difens Philly 10 runda, Barth kicker 11 runda (na sile to w sumie)

Kilas-Bills difens 5 runda (hehe), McFadden 7 runda,

Pytongi-kicker 11 runda, difens 8 runda (na sile w sumie)

danp-Morris 3 runda (WTF???), Brees 4 runda, Jennings 8 runda, Daniels 10 runda

Slawo-nie ma sie o co przyczepic, moze dlatego jest liderem?

Czestochowa-Graham 3 runda (na sile) i kicker 13 runda

Lagisza-Payton 3 runda, Watkins 5 runda i Abdullah 7 runda-rozumiem upside, czepianie sie na sile

AF9-nie rozumiem wyboru Lucka w 1 rundzie, ale rozumiem upside, difens w 3 rundzie to jest tragedia, kicker w 11, i jeszcze jedna difens w 13 (po ch...?),

 

Jak znajde chwile w tygodniu to wrzuce te wybory ktore uwazam za fajne steale, potencjaly, zajebista logike itd. Niech sie nikt nie obraza, nie pisze tego by komus przyjebac, kazdy z nas kuma co zjebal na drafcie, co zjebal na waivers, przypuszczam ze kolejny sezon bedzie jeszcze ciekawszy, z zapewne 12 grajacymi, naprawionym waivers wire i mniejsza iloscia ludzi na benchu. Nie bedzie kiszenia graczy bo tak, bedzie mega kombinowanie kogo zostawic kogo wywalic, kontuzje i bye weeki zjebia nie jednemu z nas sezon.

Aha i na koniec, z mojej perspektywy czlowieka ktory gra w FF juz kilkanascie lat, jestem mile zaskoczony wiedza i poziomem ligi, oby tak dalej panowie, ja na pewno wroce (chyba ze zaczniecie olewac lige pod koniec tego sezonu, wtedy zwijam manatki).

Powodzenia.

Na drafcie mnie nie było, kilka razy pisałem. Autopick olałem bo dodałem do niego chyba max 20 pozycji czyli tyle, co starcza na pierwsze dwie rundy.. Była w tym gronie defenyswa Texans, dlatego tak wysoko się pojawiła.

Proste.

 

Z Luckiem jest tak, jak piszesz - połasiłem się. Ale jak teraz pomyślę na chłodno to i tak w I rundzie brałbym zawsze Rodgersa(którego miałem wyżej od Lucka w drafcie).

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak "se" z nudow rzucilem okiem na nasz draft, ojp jakie my tam WIElblady popelnilismy, praktycznie kazdy z nas bez wyjatku. Oczywiscie teraz latwo sie tak gada, ale logike wiekszosc z nas zostawila w kiblu chyba :smile:

Kwiatki:

Kucio-Andre Johnson 4 runda, Arizona difens 8 runda (kto bierze difens tak wysoko, szczegolnie w 10 team liq???)

Skoczek-R.White 4 runda, Rams D 8 runda (jw)

rozkurwiators-nie ma sie o co przyjebac, no moze difens Philly 10 runda, Barth kicker 11 runda (na sile to w sumie)

Kilas-Bills difens 5 runda (hehe), McFadden 7 runda,

Pytongi-kicker 11 runda, difens 8 runda (na sile w sumie)

danp-Morris 3 runda (WTF???), Brees 4 runda, Jennings 8 runda, Daniels 10 runda

Slawo-nie ma sie o co przyczepic, moze dlatego jest liderem?

Czestochowa-Graham 3 runda (na sile) i kicker 13 runda

Lagisza-Payton 3 runda, Watkins 5 runda i Abdullah 7 runda-rozumiem upside, czepianie sie na sile

AF9-nie rozumiem wyboru Lucka w 1 rundzie, ale rozumiem upside, difens w 3 rundzie to jest tragedia, kicker w 11, i jeszcze jedna difens w 13 (po ch...?), 

 

Jak znajde chwile w tygodniu to wrzuce te wybory ktore uwazam za fajne steale, potencjaly, zajebista logike itd. Niech sie nikt nie obraza, nie pisze tego by komus przyjebac, kazdy z nas kuma co zjebal na drafcie, co zjebal na waivers, przypuszczam ze kolejny sezon bedzie jeszcze ciekawszy, z zapewne 12 grajacymi, naprawionym waivers wire i mniejsza iloscia ludzi na benchu. Nie bedzie kiszenia graczy bo tak, bedzie mega kombinowanie kogo zostawic kogo wywalic, kontuzje i bye weeki zjebia nie jednemu z nas sezon.

Aha i na koniec, z mojej perspektywy czlowieka ktory gra w FF juz kilkanascie lat, jestem mile zaskoczony wiedza i poziomem ligi, oby tak dalej panowie, ja na pewno wroce (chyba ze zaczniecie olewac lige pod koniec tego sezonu, wtedy zwijam manatki).

Powodzenia.

 

Ja White wybrałem w 4 rundzie i d rams także jak wybrałem, byłem pijany serio na 2 pierwsze picki nie zdążyłem bo walczyłem z apką na tablecie. A Def Rams robi ogień.

 

Ja poszedłem też w młodych - czytaj upside. Periman Parker Funches Freeman - tylko ten ostatni robi ogień, ale za to reszta nic.

O mniejszej ilości na benchu pisałem przed sezonem, mówiłem, że może dojść do tego iż będziemy kisić typów na ławce.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z perspektywy upłynięcia 7 kolejek to IMO Broncos byli warci wysokiej rundy. Problem był z przewidzeniem tego, która defensywa się wybije ponad resztę (wątpię, żebyś sam się spodziewał aż takiego obrotu spraw z obroną Denver). Jak nie trafisz (u nas nikt nie trafił, bo Ty defense brałeś jako ostatni i wziąłeś właśnie Broncos) to oczywiście wybór obrony zbyt wysoko to lipa.

 

A tak w ogóle to my jak my, ale ci "spece", co się zajmują zawodowo fantasy i układają różne rankingi przeddraftowe to wyglądają z perspektywy czasu naprawdę głupio ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wychodze z zasady ze nie warto brac wysoko ani defensywy ani tym bardziej kickera, szczegolnie w 10 zespolowej lidze, zawszencos fajnego mozna znalezc na koniec draftu badz waivers.

Przyznam jednak, ze nie spodziewalem sie az tak wysokich punktacji difensunpo tych zmianach ktore wprowadzil Kily. I oczywiscie ze nie bede z siebie robil geniusza i mowil jak to od poczatku chcialem difens Broncos. To byl moj top5 bez kolejnosci wraz z Bills, Rams, Cardinals i Jets. Udalo mi sie wstrzelic, ale rownie dobrze moglem skonczyc z Texans czy innymi Eagles.

A ty Cisza powinienes oddac karnie ktorys pick w przyszlorocznym drafcie, za pijanstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podniesienie punktacji na defensywy kierowało mną przy wyborze defensu dość wysoko. Gdyby udało się trafić, to na pewno gra warta świeczki przy tym systemie punktacji, który mamy.

Z perspektywy czasu można powiedzieć, że większego sensu nie miało przede wszystkim powszechne gonienie za QB w wysokich rundach draftu. Sam plułem sobie w brodę z powodu swojego wyboru w 2 rundzie już w trakcie draftu widząc Brady'ego spadającego coraz bardziej i bardziej aż do 12 rundy. Ostatecznie okazało się, że wielu bardzo fajnych QB w 10-osobowej lidze można było znaleźć w późnych rundach (Newton, Tannehill czy przede wszystkim wspomniany Brady), albo w ogóle z FA (Dalton, Bortles).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo się pojawił komentarz pt. "WTF" przy moim trejdzie z Kuciem. Pomijam swoje osobiste wątpliwości co do słuszności własnego ruchu i bardzo długi okres przemyśleń Kucia. Kilka podstawowych faktów, które powinny zamknąć temat:

 

- ranking fanasy yahoo:

CJ2k na 29 pozycji;

AJ Green na 43 pozycji;

 

- dotychczasowe zdobycze fp:

CJ2k 80,3;

AJ Green 71,1.

 

Do tego dodajmy, że CJ2k jest starterem od week 2 i że w każdych układankach draftowych uważa się, że RB>WR. Nie czuję się komfortowo broniąc swojego kontrahenta, ale po tym jakie trejdy tu przechodziły czepianie się tego od strony rzekomej o wiele większej wartości AJ-a wygląda co najmniej dziwnie.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to tak na serio???

Nie chce mi sie przytaczac tego co napisalem przed sezonem, ale cos w desen kazdy gra do konca i nie ma burdelu w lidze, bo mi sie nie chce w dziecinade bawic.

No i dlugo nie musialem czekac, i zanim ktos napisze kim jestem zeby stawiac warunki to dopowiem ze nikim i ze zawsze sobie znajdziecie 10 nowych danpow do zabawy, ale ja sie nie ma zamiaru klocic i stresowac przez glupie FF. Wystarczy ze mnie w Draft Kings ruchaja na kase :)

A teraz co sedna sprawy czyli o co poszlo.

Ja osobiscie przyznam sie, ze w kazdym trejdzie w moim mniemaniu staram sie "wyruchac" rywala patrzac z perspektywy mojego zespolu, g...mmnie obchodzi czy zespol rywala bedzie silniejszy czy slabszy, to jego problem. Sam wysylalem jednostronne propozycje, sam takie otrzymywalem, ale imo etykieta w FF nie pozwala na przytaczanie co kto dostawal, albo proponowal, to powinno zostac miedzy dwoma zainteresowanymi.

Nigdy nie zawetowalem trejdu jak gram tyle lat w FF, nigdy w mojej lidze nikt nie zawetowal trejdu (tylko przy bledzie Kucia sie to zdazylo, i raz przy moim w 2004 po zawieszniu mojego kompa). Ale tez przyznam sie, ze gram z samymi znajomymi i nigdy bym nie posadzil Zdzisia czy Rysia o wspolprace o probe przekretow.

Jesli Kucio mowi, ze mu pasi gracz ktorego otrzyma od Kilasa to absolutnie bym sie w to nie wtracal. Czy wolalbym Greena? Pewnie ze tak, ale moge sam siebie winic ze mu np nie probowalem wcisnac Blounta czy innego Hillmana wczesniej, moze by sie skusil. Jak Kily sam na to wpadl, tylko pogratulowac.

Proponuje sie zrelaksowac panowie, ignory, straszenie nie graniem wiecej, ile my mamy lat. Kilas nie chce grac prosze bardzo znajde 10 ludzi na jego miejsce, AF9 nie chce grac prosze bardzo znajdziemy 10 innych, danp nie chce grac nie ma problemu znajdziemy...

Po tym przykrotkim wywodzie powiem jednak, ze chcialbym zeby formula i sklad ligi zostaly zachowane na kolejny sezon (plus 2 nowych ludzi), fajnie sie gra...

W Nieoficjalnych MP gdzie jest ciaglosc od 2004 r, i ligi sa od A do G chyba i spada sie awansuje co sezon nie ma tylu trejdow i dyskusji jak tu, nie ma 10% tego, ludzie nawet na trejdy nie odpowiadaja, pomyslcie o tym zanim zaczniecie obrzucac blotem...

Chcialem, zeby ta liga zachowala ciaglosc, zebysmy sobie pykali co roku, chcialem jak kiedys na forum nhl.pl ufundowac skromna nagrode z wygrawerowana nazwa ligi i malym trofeum dla zwyciezcy (tzn ja wiem ze to zostanie za rok w Chicago :)):

http://www.trophypartner.com/p-1448-resin-football-trophies.aspx

Cos w ten desen.

Aha i nigdy po tym fakcie nie zostalem juz zaproszony do tej ligi, wiec moze nie ma sie co wkupiac w laski Kilasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę na najsłabszego zwolennika swojego własnego ruchu :D

 
3,5; 7,8; 3,6; 8,2
18,2; 5,4; 10,3; 9,4
To numerki z ostatniego miesiąca (w pierwszym wersie AJ, w drugim CJ). Na moje oko dość ryzykowne założenie poczyniłem, że AJ będzie w stanie dawać mi tyle na WR co CJ dawał mi na RB, no ale oby większość miała rację ;)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kucio "Ogolnie jestem strasznie mocny"-padlem, az wypije dzisiaj za ciebie jak bede glowkowal jak ojebac draftkings na kase :)

Aha ty to nawet do PO mozesz nie wejsc Panie "mocny" kucio :)

Powodzenia

Ps-i nie wiem czy pamietasz ale my mielismy kiedys trejda pare lat temu, aha i raz tez przez miesiac olewales lige, a ja musialem oczami za ciebie swiecic przed kolegami :) Ale kto by sie tam przejmowal szczegolami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo pickow ci Cisza zabraknie w przyszlorocznym drafcie :)

Kucio z tego co pamietam Blount byl w nia zamieszany za jakiegos WR. I zeby bylo weselej to musielismy to chyba zrobic poprzez zwolnienie graczy z druzyn i podjecie ich odpowiednio z waivers bo albo tak bylo szybciej, albo to bylo po trejd deadline, jakis chory film, musialem napisac na forum ligi zeby nikt nie ruszal graczy x i y bo ja sie z kuciem wymieniam, szczegolw nie pamietam niestety dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dziś ciekawe starcie moje z Kuciem. W przypadku nas obu zwycięstwo dzisiaj jest więcej niż wskazane, yahoo daje nam obu najwięcej fp w tym tygodniu. Rywalizacji dodaje dodatkowo smaczku ostatnia wymiana. Sorry Kucio, ale muszę przerwać Twoją serię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w nieoficjalnych MP w najwyzszej lidza A, poza tym zero kontaktu.

Planowalem sie tam z nim znalezc ale moja wiara w Morrisa mnie niszczy :)

 

Edit:

Ten z was ktory przegra imo odpadnie z walki o Po albo bynajmniej znaczaco zmnienszy na nje swoje szanse, z 3-5 sie podniesc patrzac na to jak czolowka ucieka bedzie super trudno

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.