Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszej kolejce zostałem mistrzem ligi, a teraz już jestem na 6-tej pozycji. ;)

 

W każdym razie po weekendowym upgradzie składu wracam do gry. :smile:

 

No i oczywiście jeszcze jeden mecz i wraca Antonio Gates. Brakuje mi go.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj Bogowie NFL będą po twojej stronie kucio, wierze w twój skład i możliwości zawodników :grin:

Tabela wygląda teraz ładnie z Kucami na czele i niech tak pozostanie, choć przyznam że będzie ciężko S.Smith Sr. mi się wymeldował- zobaczymy co z tego wyniknie. :smile:

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu mam sklad w miarę. Jak nikt mi się znowu nie polamie to powinienem zacząć coś wygrywać.

 

Tylko ten Hill k**** :grin:

wiedziałem po prostu wiedziałem :::: ) przy bernardzie nie mogę iść na wymianę z tobą wowo. :D

 

Da się zobaczyć waszą ligę jeśli się w niej nie uczestniczy? Jak tak to poproszę o link :smile:

hmm sprawdzałem - raczej nie domaga inaczej mówiąc moje sierodki się wyczerpały może ktoś, kto lepiej ogarnia(9 innych GM's) się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cicho, Nelson kontuzja, Ben kontuzja, Permian nie wróci, CJ Anderson też z tym paluchem nie tak, zobaczymy... W pierwszym meczu też miałem dostać ostry wpiernicz, a przegrałem dosłownie o pkt dlatego, że nie wstawiłem White'a bo nie miałem dostępu do neta(coś za coś - dupa wygrzana wyśmienicie). Moi WR to dno. Liczę na Devante Parkera pod koniec sezonu, po wypadnięciu Nelsona tylko Sanders tam jakoś wygląda. Gin gra z Bucks, Car z słaba obroną Bears, Bennet z obroną OAK, która daje TE robić co im żywnie się podoba, James Jons złapie znów 2 i będzie dobrze. W przypadku gdy Lynch nie będzie grał, CJ Anderson ląduje na benchu, a w jego miejsce wchodzi noname Rawls, by pobiegać wśród obrony Lions.

 

Ciekaw jestem ja będzie wyglądał Beckham przy obronie Bills? Będzie na tyle skoczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.