Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Tristan z LeBronem to strasznie wygląda. Jak jakiś okropny nepotyzm w robocie, wpychanie kołków na kierownicze stanowiska albo wręcz awans przez łóżko ;) Kolo pozbierał trochę piłek i ma dostać z marszu kupę kasy, kiedy to według normalnych zasad ma wziąć QO i niech se szuka, czy ktoś mu da więcej. Normalne rynkowe, kontraktowe zasady. Tylko Lebron nalega, żeby "get shit done" zrobić i co, zaklepać go na lata nawet jeśli teraz nie jest tego wart? Niech zagra w contract year jak należy, to dostanie, tak to się odbywa. Dellavedowa dostał mało, a wyróżnił się IMO bardziej. Jak LeBron polazł do kijowej organizacji, to ma problem, którego rozwiązaniem nie jest ręczne sterowanie w stylu, w jakim teraz to robi. Zawodnik ma grać, a menago i trener kompletować skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tristan z LeBronem to strasznie wygląda. Jak jakiś okropny nepotyzm w robocie, wpychanie kołków na kierownicze stanowiska albo wręcz awans przez łóżko ;) Kolo pozbierał trochę piłek i ma dostać z marszu kupę kasy, kiedy to według normalnych zasad ma wziąć QO i niech se szuka, czy ktoś mu da więcej. Normalne rynkowe, kontraktowe zasady. Tylko Lebron nalega, żeby "get shit done" zrobić i co, zaklepać go na lata nawet jeśli teraz nie jest tego wart? Niech zagra w contract year jak należy, to dostanie, tak to się odbywa. Dellavedowa dostał mało, a wyróżnił się IMO bardziej. Jak LeBron polazł do kijowej organizacji, to ma problem, którego rozwiązaniem nie jest ręczne sterowanie w stylu, w jakim teraz to robi. Zawodnik ma grać, a menago i trener kompletować skład.

 

ale co jest takiego kijowego w organizacji od kiedy ciagnie ten wozek Griffin ? TT zostal na tzw "bubble" kontraktowym. Lebron ma wszystko czego potrzebuje teraz, a czego nie bylo wczesniej. Ze starego Cavs kazdy kto ma 2 nogi by spier*#$%, Mo w koncu ma taka pozycje jaka miec powinien, tj siedzaca i ma dopomagac : )

Lebron ma 3 sezony zeby w koncu wygrac w domu. Konkurencja nie spi, a szykuja sie fajne koszykarskie sezony dla NEO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sytuacja w Cavs jest super mega w porównaniu z tym, co było jak odchodził. Teraz są gwiazdy, jest przekrój wiekowy jak należy (młodzi + weterani), głębia składu. Ale presja od LeBrona jest taka jak w powiedzonku "kto się żeni i buduje, tego się nie żałuje", czyli jak tytuł w zasięgu, to portfel w ruch i kasa w lot na wszystkie strony, byle zgarnąć to, co się chce, "po nas choćby potop". LBJ trzyma klub podwójnie za jaja. Od strony moralnej powinien się niby nie wtrącać w to, jaką kasę klub daje ludziom na lata, skoro sam jest pod kontraktem jeszcze tylko ten rok. Rozumiałbym jakby sam podjął zobowiązanie wieloletnie i chciał na ten czas mieć właściwe wsparcie. Ale z drugiej strony wykorzystuje ten fakt, żeby wywierać presję na wydatki, bo inaczej może sobie pójść. Cavsi mają zatrudniać jego kumpli, nie mając żadnych gwarancji od niego. Lubię gościa, ale nie podobają mi się te zagrania, nawet jeśli niby nie wprost, tylko sugeruje itd. Jak się sprawy nie zesrają jak ostatnio, to i i tak są dla mnie faworytem numer 1 do mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie poczatek z Atlanta wyglada na rzeznie, 2gi sklad poki co daje rade.

 

edyta:

JJ to martwe zwloki : <

 

Z kluczowych dzisiaj:

JJ - znowu to samo, kolejny casus weterana z poprzedniego sezonu, niestety

Mozzy - duzy plus, popracowal ofensywnie

JR - plus, 3/5 za trzy, 3/5 za 2, 60% ~20min

Mo - niemrawo ofensywnie

Andy - bardzo dobrze, zeby tylko sie nie polamal to jest potencjal zeby gral to co hiszpan w CHI

Delly - te same grzechy, chociaz jakby bardziej wybiegany, ogolnie minus

Kaun - strasznie powolny, troche jakby nie ogarnial

Jefferson - energia jest, musi popracowac nad FG/pnr, 2/9 az wyje

Cook/Cunningham dostali pare ciekawych minut razem z pierwszymi i naprawde nie wyglada to zle, cos czego chyba brakowalo w poprzednim sezonie, energia, widac ze tych dwoch dostalo sporo wiecej minut niz reszta MOP teamu

Daye - patrzac na minuty i kiedy zawital na parkiecie, jakby Blatt mial mniejsze zaufanie, a trafil pare fajnych trojek (4/6) i moze byc lepsza alternatywa za3 niz martwy JJ

Johnson - zagral z MOP teamem, ciezko powiedziec, gorszy nizeli Haywood czy Miller nie jest

 

last but not least:

LBJ - 3/13 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym spotkaniu Cavs przypomną sobie dlaczego potrzebują TT. Widziałem kawałek gdy na parkiecie był Kaun i AV.

I po zobaczeniu AV przypomniał mi się tytuł filmu "Old man after achilles injury cant jump".

Kaun gra za ligowe minimum i jak za taką wypłatę gra poprawnie. A AV nie.

 

jedyni ktorzy te mecze traktuja powaznie to sa Rolsi i mlodziaki. Ball movement byl naprawde super, TT sie nie nadaje do niczego co by to mialo przypominac. Kaun/TT/AV to sa duzi goscie, wiadomo ze poruszaja sie troche komicznie, po kontuzji czy nie. Kaun zdecydowanie odstawal jesli chodzi o tempo, i tu duzy minus, wogole nic nie byl przez to w stanie pokazac. Kaun nie gra na vet min, tylko ~2.5kk $, i jesli tak bedzie gral nadal to tragedia. W jego wystepie nie bylo nic poprawnego wczoraj. Mlodzi pokazali sie napewnoz duzo lepsze strony niz ktokolwiek by sie spodziewal, jedyny kompletny niewypal to Johnson i "wiecznie mlody i utalentowany" Harris..

Jesli AV bedzie uzywany/serwisony jako 10-15min opcja z 4/5 FG% to ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyni ktorzy te mecze traktuja powaznie to sa Rolsi i mlodziaki. Ball movement byl naprawde super, TT sie nie nadaje do niczego co by to mialo przypominac. Kaun/TT/AV to sa duzi goscie, wiadomo ze poruszaja sie troche komicznie, po kontuzji czy nie. Kaun zdecydowanie odstawal jesli chodzi o tempo, i tu duzy minus, wogole nic nie byl przez to w stanie pokazac. Kaun nie gra na vet min, tylko ~2.5kk $, i jesli tak bedzie gral nadal to tragedia. W jego wystepie nie bylo nic poprawnego wczoraj.

Jesli AV bedzie uzywany/serwisony jako 10-15min opcja z 4/5 FG% to ja jestem zadowolony.

 

TT - Tristan Thompson  24 letni zdrowy zawodnik nie nadaje się do "ball movement"-u. A AV, który ma 33 lata i jest po kontuzji achillesa nadaje się?

Abstrahując od tego, że TT nie ma kontaktu więc nie wiem jakie spotkanie oglądałeś i widziałeś tam TT.

 

Kaun ma kontrakt 2 lata za 2,6 mln $ klasyczny zawodnik na śmieciowe minuty. A Andy dostaje za sezon ~9,5 mln $

 

Pozycja 4 i 5 to w sumie 96 minut. Love+Mozgow  to 66 minut, według Ciebie AV powinien grać 10-15 minut, czyli co LBJ będzie wyrabiał drugi etat na 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT - Tristan Thompson  24 letni zdrowy zawodnik nie nadaje się do "ball movement"-u. A AV, który ma 33 lata i jest po kontuzji achillesa nadaje się?

Abstrahując od tego, że TT nie ma kontaktu więc nie wiem jakie spotkanie oglądałeś i widziałeś tam TT.

 

Kaun ma kontrakt 2 lata za 2,6 mln $ klasyczny zawodnik na śmieciowe minuty. A Andy dostaje za sezon ~9,5 mln $

 

Pozycja 4 i 5 to w sumie 96 minut. Love+Mozgow  to 66 minut, według Ciebie AV powinien grać 10-15 minut, czyli co LBJ będzie wyrabiał drugi etat na 4?

TT z pilka zachowywal sie jak Noah (pilka parzy!), caly poprzedni sezon, czy to w jego ups (PO) czy downs(poczatek RS).

To ile teraz AV zarabia w ostatnim roku  gw kontraktu a ile minut i porownania z Kaunem bez sensu. Ludzie ktorzy maja pomoc w rotacji to AV/Kaun/Jefferson i pomiedzy nich trzeba rozlozyc te minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z TT byłby inny problem kosztem kogo ma grać. 33 minuty da się rozdysponować. Nie wiadomo ile będą grali small ballem z Lebronem na 4. TT jest ok ale nie za taką kasę. Wszyscy mówią jak to Love będzie bardziej wykorzystywany tego jestem ciekaw najbardziej jak Blatt to ogarnie. Ławkę Cavs ma świetną w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z TT byłby inny problem kosztem kogo ma grać. 33 minuty da się rozdysponować. Nie wiadomo ile będą grali small ballem z Lebronem na 4. TT jest ok ale nie za taką kasę. Wszyscy mówią jak to Love będzie bardziej wykorzystywany tego jestem ciekaw najbardziej jak Blatt to ogarnie. Ławkę Cavs ma świetną w tym roku.

Gosc jest takim ofensywnym liability, ze jesli nie kataklizm jak w poprzednim sezonie, to gdzie on ma grac na boisku, jaka role i ile minut ? Wskoczyl na miejsce Love'a, a ten Love to w tym sezonie pewnie tez bedzie chcial sobie pojechac poklepac w All-star-week ==> ile minut zostanie w MOP-teamie dla TT ?

Nadal widac ze nikt nie ma ochoty rozbijac banku dla rezerwowego, chyba ze znajda jakis nierealny sign&trade. Moze TT chce pozwiedzac Europe w tym sezonie, czekajac na swoje bigbucks : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 33 MN gdzie Varejao myślę że grając po 15 min powinien być zdrowy to nie tak dużo. Zostaje 18 min dla Tego nowego Ruska i jakiegokolwiek veterana co podpiszą. Tym bardziej że Varejao może być w stanie grać trochę Dłużej a rezerwowym z lawki jako Energy guy powinien być świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 33 MN gdzie Varejao myślę że grając po 15 min powinien być zdrowy to nie tak dużo. Zostaje 18 min dla Tego nowego Ruska i jakiegokolwiek veterana co podpiszą. Tym bardziej że Varejao może być w stanie grać trochę Dłużej a rezerwowym z lawki jako Energy guy powinien być świetny.

szczerze mowiac to odmawiajac QO, w zasadzie sie wypisal z tej druzyny iMHO. ostatnia nadzieja w LBJ.

moim zdaniem to jest rozgrywka kto jest wazniejszy, pilniejszy do podpisania, Mozgov za rok, czy TT teraz. I kazdy kalkuluje, LBJ tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że oczywiste jest iż w wypadku podpisania Love'a Mozgov jest priorytetem szczególnie bo tym jak okazał się cenny i jak dobrze układa się jego współpraca z Lebronem.

TT to będzie tylko rezerwowy, jeżeli Love będzie zdrowy. A ja wolę z ławki osobiście Varejao niż TT oczywiście Varejao to szklanka ale jest nadzieja że grając max 20 min się nie rozleci gość ma fajny skillset i wolę jego niż TT. A rozbijanie banku na TT to głupota. Już 80/5 było głupotą ale TT musi mieć mały mózg, a Lebron głupi nie jest i sam rozumie że to drużyna powinna być priorytetem. Gość sam nie brał zazwyczaj maxa a teraz typ co tylko ma dobre D i zbiórkę ma dostać? Litości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że oczywiste jest iż w wypadku podpisania Love'a Mozgov jest priorytetem szczególnie bo tym jak okazał się cenny i jak dobrze układa się jego współpraca z Lebronem.

TT to będzie tylko rezerwowy, jeżeli Love będzie zdrowy. A ja wolę z ławki osobiście Varejao niż TT oczywiście Varejao to szklanka ale jest nadzieja że grając max 20 min się nie rozleci gość ma fajny skillset i wolę jego niż TT. A rozbijanie banku na TT to głupota. Już 80/5 było głupotą ale TT musi mieć mały mózg, a Lebron głupi nie jest i sam rozumie że to drużyna powinna być priorytetem. Gość sam nie brał zazwyczaj maxa a teraz typ co tylko ma dobre D i zbiórkę ma dostać? Litości....

 

 

swoja droga:

 

"Austin Daye, Jared Cunningham, Quinn Cook, D.J. Stephens, Nick Minnerath, Dionte Christmas and Chris Johnson are all vying for the final roster spot. And if Tristan Thompson continues his holdout, head coach David Blatt suggested that it's a possibility two spots could be up for grabs."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.