Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2015/16


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi jedno czy oferta Cavs 80/5 jest nadal aktualna? Bo jeżeli tak to TT nie ma nic mózgu gdyż jest na tą chwilę wątpliwe aby mu maxa zaoferowali.

jesli ta oferta jest nadal na stole to poprostu wszyscy w tej sytuacji sa bezmozgami, gracz i FO.

Jeden nie trenuje bo chce wiecej, oni, bo nadal chca wydac te pieniadze a gosc poprostu zamiast pracowac to sobie jakies aeroby z prywatnym trenerem robi : )

 

btw, wczorajszy Preseason game ,kompletny garbage, szkoda ogladac, bo tylko mozna ewentualnie oceniac tych ktorzy walcza o przetrwanie, reszta to sobie klepie na 1/4 gwizdka.

 

Cuningham powinien byc dolaczony do szerokiego skladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dotychczasowi kluczowi zawodnicy raczej inaczej niebędą tego preseasonu traktować, niedawno grali finały ze względu na bardzo wąską kadrę wyczerpujące. Jefferson gra nieźle i pewnie Cunningham się złapie do składu gdyż się wyróżnia i w obliczu kontuzji Shumperta dodatkowa osoba na Guarda się niewątpliwie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, kiedy zagra Love? Odnośnie rezerwy to mają paru ciekawych grajków i ogólnie pomimo przegranych fajnie się ogląda mecze w wykonaniu Cavs. Głównie Cunningam i Cook zwrócili moją uwagę. Podoba mi się też skuteczność z półdystansu Varejao i ogólnie gra Jeffersona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love zaczął już grać 5 an 5 na treningach i ma zagrać już w niedzielę. Podobno zrzucił trochę kilogramów, ale strasznie wzmocnił nogi. Ja akurat na Love'a bardzo liczę, gdyż bardzo lubię tego zawodnika i nadal uważam, że to znakomity fit dla Lebrona i vice versa.

 

 Ogólnie to cieszy niezła forma Varejao i właśnie Jeffersona, Mo Williams też sie fajnie zaprezentował ale to dobry gracz i bardzo będzie potrzebny Cavs jako zastępca Irvinga bo Delly typowym PG nie jest.

 

 Varejao,Jefferson, Williams, JR Smith/Shumpert to solidny second unit.

Ja się tym Kaunem nie przejmuje, przecież z nim nikt nie wiąże większych oczekiwań chyba. Jak coś pokaże to fajnie, jak nie dostanie jakieś śmieciowe kilka minut i tyle.

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób Rich Paul staje się powoli jednym z najpotężniejszym z agentów w NBA (a jego szef LBJ rozbudowuje swoje imperium)

 

2014 - Eric B

2015 - Tristian T.

2016 - ??

 

Nie dziwi mnie ten kontrakt. Podpisanie go przez Cavs to logiczna decyzja, zminimalizowali możliwe szkody, gdyby był podpisany później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie mieli wyjście?

Albo go przeplacic albo nie mieć back upu dla krysztalowego kochasia

A biorąc pod uwagę nadchodzącą umowę...

 

Paula powinien zatrudnić myślący o przyszłości syna Derrick

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można się wk***ić, ale z drugiej strony - to nie za moją kasę będzie biegał po parkiecie!

wkurw to mogą mieć gracze jego pokroju, grający w innym teamie z kontraktem 20/3..

 

czego się nie robi dla Króla - $115 millionów w payrollu;)

 

Swoją drogą jak Król odrzuci swoje $24M w 2016 i podpisze maxa w okolicy $30M to zapowiadają się tłuste lata w Cleveland.

 

Zobaczymy czy będzie z tego chleb.. tzn pierścień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolę nieudacznika-właściciela przeją Vivek ze stolicy Kalifornii. 

 

Pojebane kontrakty dla zawodników, którzy na to nie zasługują przejęli Cavs.

 

Słyszycie to? 

 

To Knicks śmieją się w szatni zamiast się kłócić. 

 

p.s: Cavs to idioci i mam nadzieję (mało prawdopodobne, ale zawsze), że po tym sezonie LBJ kopnie ich w dupę i zostawi z tym bagnem jeszcze raz  :rolleyes-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s: Cavs to idioci i mam nadzieję (mało prawdopodobne, ale zawsze), że po tym sezonie LBJ kopnie ich w dupę i zostawi z tym bagnem jeszcze raz  :rolleyes-new:

 

To, że Gilbert nie szczędzi nie kasy nie oznacza, że Cavs to idioci. Każdy z tych Mudżinów gdzieś tam głęboko (lub całkiem płytko) marzy o grubej kasie, a skoro znajdzie się chętny żeby mu ją dać to czemu nie? TT wiedział, że ma szanse wydoić ~max to poszedł na całość, ryzykując przy tym (niemiłosiernie) dużo. Z tylu głowy miał jednak support od swojego wpływowego kumpla i udało się!

 

Jeśli przyjdzie im za tym wszystkim pierścień to gratuluje, ale było już kilku właścicieli którzy postanowili nie oszczędzać, żeby sobie skrócić drogę do pierścienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.