Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2015/16


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Sam Amick @sam_amick 10 min.10 minut temu

 

Can confirm that Houston sends Donatas Motiejunas & Marcus Thornton to Detroit for Pistons' 2016 first-rounder and Joel Anthony. Yahoo 1st.

 

Pick jest zastrzeżony tylko w TOP8, ale i tak deal wygląda fajnie. Jak Dmo się wyleczy to na czwóreczkę będzie jak znalazł. I miło by było jakby z nami podpisał w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę mieszane uczucia. Pick, który oddaliśmy będzie w okolicach 15 wyboru, a pozyskana dwójka ma kontrakty tylko na 1 sezon. Czy wymiana się opłaca to się okaże po tym ile zażąda D-Mo po sezonie. Lekkie wzmocnienie ławki na 1 sezon za 15 pick to średnie rozwiązanie. Z drugiej strony sam chciałem ten pick oddać aby wzmocnić ławkę, a trade z Harrisem dodatkowo pogorszył rotację.  Mam wrażenie, że można było wyciągnąć lepszego gracza niż D-Mo, i że SvG po prostu uparł się na stretch 4 po utracie Ersana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały potrejdowy entuzjazm rozwiał się jak mgła. To nie była porażka z Wizz, to była haniebna wtopa. A oni byli w b2b... Obrona nie grała nic, w ataku tylko Harris coś pokazał, no dno po prostu.

 

Tak jak Stana można chwalić za bycie GM, tak trenerka może go przerasta. Asystenci to też jakieś nieporozumienie. Jeszcze jest chwila żeby się ogarnąć, ale to naprawdę ostatni dzwonek. Na razie wygląda to tak, że lądujemy w loterii bez swojego picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj Wizards grają ostatni z b2b2b...

 

 

no właśnie trzy razy sprawdzałem i nie mogłem pojąć, kto im terminarz tak pięknie ułożył, ale Wizards grają z energią, w b2b blowout z Pistons, a dzisiaj pojadą Heat bez Bosha

 

Co do Pistons, mamy graczy nie mamy zespołu - brakuje rozgrywania, biegania, ball movement - Reggie jest cieniem gracza z ubiegłego roku notującego 9 ast., Wall vs. Reggie - gra bez porównania kasa niestety tak

 

Jedynie Harris dziś względnie ok., reszta dno, SVG GM tak czy Trener zobaczymy w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.