Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2015/16


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Epicki mecz, tzw. efekt Kury - My słabeusze za trzy, kolejny raz rzucamy nieźle za trzy, dzisiaj 12/23

 

zgodnie z tradycją, cała s5 na piątkę:

 

Reggie 22pkt, 8as.

KCP 16 pkt 5as.

Dre 15pkt, 18zb.

Mook 14pkt, 4zb.

Harris, 14 pkt, 7zb.

 

ale i ławka Harper 9pkt (3/4), Baynes, Bullock i Blake w sumie 36pkt.

 

nadal w walce o PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaphod gdzieś się "zapodział"… ;-)

 

ja po porażkach z NY no i WSH musiałem sobie zrobić przerwę - bo to były żenujące porażki. Ostatnie mecze pokazują, że w ataku jeszcze jako tako gramy, ale w ostatnich 10-11 grach tylko raz zatrzymaliśmy przeciwników poniżej setki - i to jest kłopot nasz, który może pozbawić nas PO.

 

Generalnie zachęcił mnie do napisanie Stanley 10pt, 7zb, 6as 4 stl, 0 to, no i bilans +22, pociągnął drużynę w meczu z Netsami (wiem są słabi, ale On ma 19 lat), poza nim Baynes rekord kariery 21 pkt, pozała leniuchowi DRE co to jest DETermination

 

teraz must win z Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest ten win, cudem bo cudem, ale jest. Gorzej, że konkurenci seryjnie wygrywają i przewiduję niestety smutny koniec. Bez obrony nie da się daleko zajechać. Byłby to niezły paradoks - odpaść na Wschodzie z bilansem prawdopodobnie +.500...

 

Tych ostatnich meczów nie mogę oglądać na żywo, a na powtórki szkoda mi czasu, więc pozostają hajlajty i boxy. Nie pojmuję czemu SVG nie zakontraktował jakiegoś dziarskiego veta na PG, choćby tego Farmara. Cieszy Harris, martwi mimo wszystko Stalney.

 

W każdym razie śledzę sprawę i liczę na kolejne Cuda w Pałacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons zasłużyli na PlayOff's.. Ale to samo można powiedzieć o 8'miu innych drużynach na wschodzie.. Jedna drużyna będzie musiała ponieść smak porażki, bo tak naprawdę o PlayOff'y do samego końca będą walczyć Bulls, Pacers i Pistons i to prawie pewne, że jednej z tych drużyn nie zobaczymy po rundzie zasadniczej. Nie ma na razie co panikować - ciągle macie do rozegrania 11 meczy. Jak to mówią.. Wygra lepszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons zasłużyli na PlayOff's.. Ale to samo można powiedzieć o 8'miu innych drużynach na wschodzie.. Jedna drużyna będzie musiała ponieść smak porażki, bo tak naprawdę o PlayOff'y do samego końca będą walczyć Bulls, Pacers i Pistons i to prawie pewne, że jednej z tych drużyn nie zobaczymy po rundzie zasadniczej. Nie ma na razie co panikować - ciągle macie do rozegrania 11 meczy. Jak to mówią.. Wygra lepszy. :smile:

 

Bez urazy stary ale jesteś mistrzem pisania rzeczy oczywisrych na 3-4 zdania. Zazdro 

Maturkę na ile stron żes walnął? :D

 

a tak powaznie to wg mnie Bulls nie zasłużyli na PO, grają poniżej swojego poziomu i oczekiwań, lepiej dla nich jakby nie weszli

mieliby przynajmniej pick w loterii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy stary ale jesteś mistrzem pisania rzeczy oczywisrych na 3-4 zdania. Zazdro 

Maturkę na ile stron żes walnął? :grin:

 

a tak powaznie to wg mnie Bulls nie zasłużyli na PO, grają poniżej swojego poziomu i oczekiwań, lepiej dla nich jakby nie weszli

mieliby przynajmniej pick w loterii 

 

Bulls nie interesuje 8'me miejsce i ew. porażka z Cavs. Oni próbują dobić do 7mej lokaty i powalczyć z Raptors - na tym im najbardziej zależy, bo właśnie dinozaurami z Kanady gry wychodziły im o niebo lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pistons dzisiaj przegrali sezon moim zdaniem. Zdominowani przez wieśków typu Barea czy noname Hindus, w perspektywie b2b w Chicago... Dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Reggie Jackson to klaun.

M.Morris gra basket życia i co z tego?

 

Ten team to męczarnia dla kibica, rollercoaster emocji. A na koniec wielki rzyg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons dzisiaj przegrali sezon moim zdaniem. Zdominowani przez wieśków typu Barea czy noname Hindus, w perspektywie b2b w Chicago... Dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Reggie Jackson to klaun.

M.Morris gra basket życia i co z tego?

 

Ten team to męczarnia dla kibica, rollercoaster emocji. A na koniec wielki rzyg?

Dzis bardzo wazny mecz, nie ma co o razu ich skrelac

maja 3 mecze przewagi nad Bulls, zakladajac ze dzis przegraja to bedzie 1 mecz przewagi

@Magic @Miami / Wizards, Heat @Cavs

Cavs moga im mecz puscic, z Heat i Wizards u siebie spokojnie moga dac rade, Magic away tez jak najbardziej do ogrania

Bulls niby maja latwiejszy terminarz, ale jak na moje roznica 1 meczu zostanie do ostatniego meczu i wyjdzie na to ze to Cavs sobie wybiora rywala w 1 rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda ludzie, cuda! Kolejka górska znów wjechała na szczyt, takie niespodzianki są najprzyjemniejsze. Jak to możliwe, że potrafią jednak bronić? Nie wiem, ale dzisiejszy win to wielka zasługa Stana, wyszli mentalnie mocni i pełni nadziei - brawo. Jakby jeszcze odblokował Dre z tymi wolnymi (1 z 10, hehe) to bym mu sam wzniósł pomnik.

Wygraliśmy serię z Bykami, wow...

 

Może teraz po 7 latach chudych nastąpi co najmniej 7 tłustych? Oby!

 

Dziwnie się czuję, trzeba się interesować Pistons cały kwiecień, jakieś PO, jak to się robi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff co to był za mecz, wreszcie grali w obronie, znów cała s5 podwójne zdobycze punktowe (mamy bilans 21-6 gdy nikt nie daje d….) no i znów wygrana w Chicago, generalnie DRE i RJ są strasznie nie przewidywalni, potrafią raz zagrać tak że, robi się niedobrze innym razem ręce same się składają do oklasków. Podobnie jak w meczu z Dallas UP and DOWN, ale jest win, jak nie chcemy się oglądać na innych to musimy z pięciu meczy wygrać trzy, ale to będzie trudne

 

na chwilę obecną chyba można powiedzieć że:

dJyxifX.gif

 

ps. widzieliście reklamę cinkciarz.pl w hali Bulls ?

Edytowane przez Hennenberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 95% zapewniliście sobie PO, chociaż nie macie tiebreakera nad Indy czy Bullets, ale będą raczej zbędne. Nie sądze aby Bulls/Wizz wygrali wszystko do końca a Detroit nie zrobi z tego kalendarza minimum 2-3 gdzie jeden mecz jest vs Wizz.. 

 

Ta reklama jest tam chyba od dosyć dawna. 

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.