Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2015/16


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

No i żar był w trójkach, które nam siedziały w Miami, (15-29),  w sumie trafiliśmy z Heat już 41 trójek w tym sezonie i mamy bilans 2:0,

 

beznadziejna 1Q, rewelacyjna 2Q zwłaszcza ławka (SJ, Blake i Tolliver), w drugiej połowie bardziej wyrównany mecz,

 

podsumowując niezły mecz Jacksona, znów ważna trójka KCP, no i ławka 36-14, niebywałe u nas, Jennings chyba postraszył Blake'a swoim powrotem,

 

no i Andre (niby kolejne double/double), ale niestety został zjedzony przez Whiteside'a, który podobnie jak Drummond dostanie tłusty kontrakt latem.

 

Dzisiaj będzie ciężki mecz z ATL, oby nam starczyło DETermination

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim fanom Pistons życzę, żebyśmy w 2016 roku cieszyli się występem naszych "ulubieńców" w upragnionych PO. Droga do tego niełatwa i usłana cierniami, ale jest nadzieja, w końcu jest jakaś nadzieja.

Z indywidualnych życzeń:

- Dre aby nie stawał się drugim Monroe i grał jak mężczyzna

- Ersanowi wielu wymuszonych fauli

- Morrisowi aby przestał tęsknić za bratem

- KCP powstrzymania LBJ w I rundzie PO poniżej 50% FG

- RJ więcej asyst człowieku!

- Stanimalowi - wyższej trajektorii rzutu

- BJ odnalezienia swojego miejsca w tej lidze

- naszej ławce aby się ogarnęła i coś znaczyła na parkiecie

- SVG żeby miał cierpliwość do tej zgrai

 

Wszystkim przyjaciołom i wrogom - emocji, fajnych niespodzianek oraz zdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie ważny rok dla Pistons bo:

 

Dre jak umoczymy może widzieć swoją przyszłość inaczej (patrz Monroe), czyli poza Tłokami

Reggie dostał kase i ma pokazać klase

KCP ma rzucać jak mówi Greg Kelser za "TRI"

ERSAN - Ersanie odleć do Turcji bądź do innego teamu na dywanie

Morris Marcus czekaj na Kiffa na Ersana, to będzie obrona bardziej zbilansowana

Brandanie zacznij z ławki granie bo na razie do sr…nie

cała ławko zacznik grać k… mać

 

bo my Pistons kochamy i czekać kolejny rok na sukcesy rady nie damy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz z Indy to twarda w miarę wyrównana walka obronna do chwili przebudzenia się PG (20 pkt w 4Q), niestety przegrana przez indolencje rzutową za trzy ( 35%) , za za dwa (15%), no i tradycyjnie osobiste (56%), ławka,   słabo pg: Reggie   5-19 Jennings 1-5 z gry, obaj 8 ast,

 

no i wyleciał SVG na 20s, no i po gwizdku Morris z PG się zetknęli, mało brakowało a byłaby powtórka z malice at the Palace...

 

generalnie im lepiej bronimy tym gorzej w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitan Jack out for season na Brooklynie. I taka myśl mi przyszła do głowy, żeby wyciągnąć Tadeusza za Jenningsa, ewentualnie jakieś fillery, pick z 2 rundy. Facet co prawda nie jest stretch 4, ale czasem potrafi przymierzyć, a nad Ersanem byłby dużym upgradem i jakoś mi tak pasuje do Dre. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitan Jack out for season na Brooklynie. I taka myśl mi przyszła do głowy, żeby wyciągnąć Tadeusza za Jenningsa, ewentualnie jakieś fillery, pick z 2 rundy. Facet co prawda nie jest stretch 4, ale czasem potrafi przymierzyć, a nad Ersanem byłby dużym upgradem i jakoś mi tak pasuje do Dre. Jak myślicie?

King musiałby być idiotą(w sumie jest...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co dzisiaj zagrał Jennings to można powiedzieć, że naprawdę powrócił: 18,5 min, 17 pkt, 6 as., O to, no i +25 a ławka została "zmuszona" do rzucenia 40 pkt, tak się chce powiedzieć w imieniu ławki: nam strzelać nie kazano… 

 

poza tym:

wreszcie przestał ceglić KCP no i to co zrobił z Fournierem - 0/6 to poezja, 

wreszcie Reggie podawał nad kosz Drummnodowi

wreszcie Baynes w kolejnym meczu pokazuje że może być solidnym backup center

wreszcie zagrała obrona od połowy 3Q

 

dla tych co nie widzieli skrót

 

poza tym ważny win z bezpośrednim rywalem o PO,

a teraz Boston i znów będę musiał się wkurwiać na pchłę Isiaha Thomasa...


Kapitan Jack out for season na Brooklynie. I taka myśl mi przyszła do głowy, żeby wyciągnąć Tadeusza za Jenningsa, ewentualnie jakieś fillery, pick z 2 rundy. Facet co prawda nie jest stretch 4, ale czasem potrafi przymierzyć, a nad Ersanem byłby dużym upgradem i jakoś mi tak pasuje do Dre. Jak myślicie?

 

Trade do klepnięcia, ale jak napisał Kraso w tej opcji mało realny

 

Ja bym spróbował do lutego wytrzymać z Jenningsem, a zmianę w s5 wprowadzić taką:

 

Reggie

Jennings

KCP (ewentualnie SJ, a KCP z Ersanem wspomagają ławę)

Morris

Drummnond

 

tylko nie wiem czy sobie chłopaki piłki nię będą zabierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w nawiązaniu do kwestii Jenningsa

 

https://twitter.com/detnewsrodbeard/status/684434995335827456

 

SVG chce żeby został, ale przy założeniu, że jednak czasem z Regggiem będą razem klepali np. w small ballu, bo gdy mieli grać w rotacji to chyba minut dla Jenningsa braknie (18 min to mało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jennings niech prowadzi lepiej ten 2 unit, bo jak  ma się zabierać do tego Blake czy Dinwiddie to nic dobrego z tego nie wyniknie. Parę minut można mu dać z RJ, na próbę, z tym, że musieliby sobie wcześniej ustalić role, bo będzie zamieszanie. Talentem BJ pewnie nie ustępuje Reggiemu, kluczem wydaje się głowa. Baynes dobrze obsłużony też jest bardzo pożyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mecz z Celtami, Reggie jako wychowanek Boston College ma do tej pory w Bostonie bilans 4:0, mam nadzieje że będzie zmoblizowany, a jak się zmęczy to da wsparcie Jennings, no i mam nadzieje że Thomas nie poszaleje  no i ponoć Bradley dzisiaj out, a w ostanim meczu z Nami dał ognia bo obu stronach, anyway liczę na równą walkę zakończoną sukcesem Pistons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.