Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2015/16


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie mecz w którym siedziały trójki, była obrona przechwyty, bloki zaangażowanie (może poza Drummondem - ale On w b2b zawsz)e gra słabiej)

 

Swietny mecz skrzydłowych: 16 pkt Mook (7-13) i 20 pkt Ilysasova (9-13), do tego obaj wspólnie z KCP utrudniali życie Georgowi (4-16 z  gry), KCP kolejny świetny mecz w obronie, 18 pkt a także 8zb 7as 4stl, 

 

Reggie grał swoje 21 pkt 9as, swietnie go zastępował Blake (rzadkość w jego wydaniu).

 

W sumie 13 trójek trafionych na 44% a wiemy że jesteśmy najsłabsi w tym elemencie w całej NBA.

 

Generalnie chyba najlepszy mecz w sezonie

 

teraz przed nami całą seria trudnych spotkań zobaczymy czy to jednorazowy wyskok czy drużyna rośnie w oczekiwaniu na kontuzjowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippersi nas dogonili Boston nie dał rady...

 

Generalnie wreszczcie wygrany mecz, w którym średniawo grali Drummnond i Reggie (ożywił w 4Q), kolejny siódmy mecz KCP, w którym oprócz genialnej obrony daje wsparcie w ataku, dziś najlepiej w sezonie 31 pkt, Reggie nie podawał ale swoje uskładał 23pkt, 

 

Z Bostonu wymienić należy Isiaha Thomasa (nie Lorda III), który nie wiem jak innych ale mnie wkurwia…. w przeciwieńtwie do swego imiennika z przeszłości.

 

Ps. wracali do Detroit byli gracze - Josh był boooooczany niemiłosiernie darmozjad jeden, natomiast jak wchodził na parkiet Jerebko były oklaski - Viking zawsze dawał "instant support" z ławki czego nam brakuje.

 

No i najważniejsze wraca Jennings, najpierw zagra w GR Drive, a 29.12. z Knicksami ma wrócić, póki co będzie się rozgrzewał D-league.

 

Szału nie ma w naszej grze, ale i nędzy widzianej przez ostatnie lata też brak, jest dobrze a będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippersi nas dogonili Boston nie dał rady...

 

Generalnie wreszczcie wygrany mecz, w którym średniawo grali Drummnond i Reggie (ożywił w 4Q), kolejny siódmy mecz KCP, w którym oprócz genialnej obrony daje wsparcie w ataku, dziś najlepiej w sezonie 31 pkt, Reggie nie podawał ale swoje uskładał 23pkt, 

 

Z Bostonu wymienić należy Isiaha Thomasa (nie Lorda III), który nie wiem jak innych ale mnie wkurwia…. w przeciwieńtwie do swego imiennika z przeszłości.

 

Ps. wracali do Detroit byli gracze - Josh był boooooczany niemiłosiernie darmozjad jeden, natomiast jak wchodził na parkiet Jerebko były oklaski - Viking zawsze dawał "instant support" z ławki czego nam brakuje.

 

No i najważniejsze wraca Jennings, najpierw zagra w GR Drive, a 29.12. z Knicksami ma wrócić, póki co będzie się rozgrzewał D-league.

 

Szału nie ma w naszej grze, ale i nędzy widzianej przez ostatnie lata też brak, jest dobrze a będzie lepiej

 

mnie też wnerwia Isiah, nie wiem czemu ale mnie wnerwia 

 

ja myślę, że kibice Detroit raczej powinni być bardzo zadowoleni i dawać jescze wiekszy kresy zaufania SVG bo jest coraz lepiej, a powinno być jeszcze lepiej 

kolejn sezon będzie brdzo ważny by Pistons nie stali w miejscu a zmienili coś na plus, orpócz ognia z ławki to moze jakiś skrzydłowy z wyższej pólki by się nadał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff co za mecz, warty tych 3 godz. 40 min

 

co to była za walka (niestety sędziowie zbyt często ją przerywali), super mecz, który nie musiał trwać tak długo, takie zwycięstwa budują morale i cementują drużynę, potrzebowaliśmy winu jak powietrza po porażkach z Grizzlies i Clippers 

 

co do występów indywidualnych:

 

Reggie w dogrywkach przypominał tego Reggiego z 4Q z Portland, 31 pkt, 13 as. 

Drummond 33 pkt, 21 zb, 2 blk (jedno podwojenie zawalił w dogrywce)

Stanley wymienony jako trzeci, dał na siłę w 3Q, 16 pkt, 7 zb

KCP - przez pewne części meczu niewidoczny - ale trójka doprowadzająca do dogr. wielka 17 pkt 7 zb

Mook 20 pkt, 7 zb, no i trójka w dogrywce

i Ilyasova zdecydowanie najsłabszy z s5, głupio faulował, słaba skuteczność

kolejny spoko mecz Blake'a

 

co do Bulls, niezły mecz Butlera i Gasola, częsciowo Rose (razem rzucili 107 pkt.)

 

Deeeeetroit Basketball !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Morris nie pobił czasem rekordu Pistons w minutach na boisku? Nie wiem jaki jest ale na pewno blisko <br />

te cztery dogrywki to rekord organizacji, zatem logika wskazuje iż 57 min Mooka jest też najdłużej grającym zawodnikiem Pistons w jednym meczu (notabene grałby dłużej ale wyleciał za 6 fauli)

 

to także chyba jedyny mecz tłoków, gdzie w minutę usiadło 3 naszych graczy za 6 fauli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.