Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2015/2016


kore

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz VV, nikt nie wejdzie w zakład z osobą, która zarejestrowała się kilka minut wcześniej na forum. 

Nie tutaj. 

 

Witamy w naszej małej społeczności. 

Jak widać można być na forum ponad 10 lat, mieć 3000 postow a i tak się z zakładu nie rozliczyć i uciekać z forum.

BTW.  Czy Ty jako moderator i osoba która prawdopodobnie ma lub miała kontakt z Vanem mógłbyś jakkolwiek zainterweniowac w sprawie tego zakładu, nie wiem chociażby wiadomością do niego czy po prostu nie jest to zadaniem moda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. 

 

Mieszanie się w prywatne zakłady użytkowników nie jest zadaniem moda. Nie muszę też jako moderator nikogo upominać lub poganiać w takich sprawach, jak niedotrzymywanie warunków zakładów. Nawet ostrzeżenie czy ban za coś takiego się nie należy. To sprawa między stronami zakładu. Możesz to gdzieś zgłosić, jeśli chcesz, ale na bank nie do moderatorów lub administratora. 

 

Nie zajmuję się windykacją. 

 

A mojego wpisu, który zacytowałeś, chyba do końca nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. 

 

Mieszanie się w prywatne zakłady użytkowników nie jest zadaniem moda. Nie muszę też jako moderator nikogo upominać lub poganiać w takich sprawach, jak niedotrzymywanie warunków zakładów. Nawet ostrzeżenie czy ban za coś takiego się nie należy. To sprawa między stronami zakładu. Możesz to gdzieś zgłosić, jeśli chcesz, ale na bank nie do moderatorów lub administratora. 

 

Nie zajmuję się windykacją. 

 

A mojego wpisu, który zacytowałeś, chyba do końca nie rozumiesz.

Napisałem jako mod lub jako znajomy, zawsze można wykazać się dobra wola i bezinteresowna pomocą.  Co takiego było trudnego do zrozumienia w zdaniu ze nikt nie chce się założyć z kimś kto ma 3 posty? Chodzi o to ze reputacja na forum nie ma znaczenia, jak widac każdy może w huja przywalic nawet 10 letni użytkownik forum.

@LBS racja, Jendras tak na mnie najechał , w ogóle jak śmiałem sugerować ze Van uciekł z forum i nie przeleje siana jak widać miałem racje ale z jego strony bym się pomocy nie spodziewał. 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawa między stronami zakładu. Możesz to gdzieś zgłosić, jeśli chcesz, ale na bank nie do moderatorów lub administratora. 

 

Nie zajmuję się windykacją. 

 

A mojego wpisu, który zacytowałeś, chyba do końca nie rozumiesz.

 

Nikt tutaj nie pomoże, bo sprawa jest taka, że łamane jest prawo i kasa przelewana między osobami nie jest opodatkowana. Trzeba mieć szczęście i trafiać na osoby, które mają honor. Van najwyraźniej takiego nie ma i wolał zostawić 500 złotych dla siebie i zakończyć przygodę z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jako mod lub jako znajomy, zawsze można wykazać się dobra wola i bezinteresowna pomocą.  Co takiego było trudnego do zrozumienia w zdaniu ze nikt nie chce się założyć z kimś kto ma 3 posty? Chodzi o to ze reputacja na forum nie ma znaczenia, jak widac każdy może w huja przywalic nawet 10 letni użytkownik forum.

@LBS racja, Jendras tak na mnie najechał , w ogóle jak śmiałem sugerować ze Van uciekł z forum i nie przeleje siana jak widać miałem racje ale z jego strony bym się pomocy nie spodziewał. 

 

Zwróciłem Ci uwagę, bo zacząłeś to sugerować kiedy zakład nie był jeszcze rozstrzygnięty a do terminu zapłaty było jeszcze daleko, więc nie pisz, że miałeś rację, bo wtedy nijak nie można było tego przewidzieć. To że ostatecznie wyszło jak wyszło to już zupełnie inna sprawa. A jeśli ktoś myśli, że skoro bronię danego użytkownika, to znaczy, że na pewno go lepiej znam, to tylko sobie świadectwo wystawia.

 

No i powiedz mi, dlaczego miałbym pomóc komuś, kto wypowiada się na mój temat tak jak Ty, w ogóle mnie nie znając?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem Ci uwagę, bo zacząłeś to sugerować kiedy zakład nie był jeszcze rozstrzygnięty a do terminu zapłaty było jeszcze daleko, więc nie pisz, że miałeś rację, bo wtedy nijak nie można było tego przewidzieć. 

Nijak? Proszę cię, LAL musieliby zrobić 14 winów z rzędu, a SAC przegrać prawie wszystko... 12 winów straty na 14 meczy do końca, a dla Ciebie to był zakład nie rozstrzygnięty, a termin zapłaty był daleko, czyli tydzień później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijak? Proszę cię, LAL musieliby zrobić 14 winów z rzędu, a SAC przegrać prawie wszystko... 12 winów straty na 14 meczy do końca, a dla Ciebie to był zakład nie rozstrzygnięty, a termin zapłaty był daleko, czyli tydzień później :smile:

To żeby było to nierealne jest zupełnie nieistotne. Van nie miał obowiązku płacić przed terminem, a Steve nie miał podstaw, żeby go wtedy oczerniać. Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, moze odda po wyplacie ;]

 

swoja droga po co sie z obca kompletnie osoba o takie kwoty zakladac. 100 czy 200 to tam c***, 500 to juz jest lux weekend w karpaczu z dziewczyna..van pewnie woli na to przeznaczyc niz jakiemus lepkowi co go nie zna oddac..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.