Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2015/2016


kore

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

deal

powiedz mi tylko jeszcze co robimy jak skończą z takim samym bilansem ? stosujemy te same zasady tie breakerów co w nba czyli najpierw bezpośrednie starcia, potem bilans przeciwko zespołom w dywizji i potem konferencji ?

 

aha no i oczywiście jaki termin płatności ustanawiamy ?  :smile:

 

ma ktos z modow albo userow kontakt z Vanem i moglby mu przekazac ze ma 500 zl do uregulowania?

bo dziwnym trafem nie ma go na forum od 2 miesiecy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prosilem o Twoj komentarz do sprawy tylko o ewentualne poinformowanie Vana mozliwe ze zapomnial czy wylecialo mu to z glowy.

 

btw. parcia nie mam ale termin nie byl do konca sezonu tylko do zapewnienia sobie wyzszej lokaty. w przypadku Sacto powinno to nastapic w przyszlym tygodniu. 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos z modow albo userow kontakt z Vanem i moglby mu przekazac ze ma 500 zl do uregulowania?

bo dziwnym trafem nie ma go na forum od 2 miesiecy...

nie bój się o niczym nie zapomniałem i nie zniknąłem, po prostu brak czasu i zniechęcenie do lakers ze względu na scotta, gadki o loterii sprawiły, że odpuściłem sobie forum

 

umawialismy się, że regulujemy do tygodnia po zapewnieniu sobie przez jeden zespół wyższej lokaty. Zapewnienie sobie takowej przez sacto jeszcze nie nastąpiło (nawet jeśli nastąpi ) więc się tak nie spinaj, dostaniesz przelew w uzgodnionym terminie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zapewnienie sobie takowej przez sacto jeszcze nie nastąpiło (nawet jeśli nastąpi ) więc się tak nie spinaj, dostaniesz przelew w uzgodnionym terminie.

 

pozdro

Lakers musieliby zrobić 13-1 przy założeniu, że Sacto zrobi 0-15, więc to nawet jeśli wygląda komicznie :D

Ale w sumie taki rozwój wydarzeń(szczególnie jeśli chodzi o Sacto) szczerze by mnie ucieszył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

umawialismy się, że regulujemy do tygodnia po zapewnieniu sobie przez jeden zespół wyższej lokaty. Zapewnienie sobie takowej przez sacto jeszcze nie nastąpiło (nawet jeśli nastąpi ) więc się tak nie spinaj, dostaniesz przelew w uzgodnionym terminie.

 

pozdro

no Van mineły juz dobre 2 tygodnie po rozliczeniu zakladu a przelewu dalej nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.