Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2015/2016


kore

Rekomendowane odpowiedzi

Sto czy pięćset owszem różnica

Ale nie przelana kasa i nie przelana kasa to już jednak to samo

 

Zachowaj się lepiej od Vana i po męsku odpuść

Masz nauczkę, my mamy przestroge i tyle w temacie

 

Nikt tutaj nie ma obowiązku wtrącać się w takie sprawy, mało tego uważam za skrajnie nieodpowiednie proszenie innych (również anonimowych) userow o pomoc

 

 

Z tego płynie jedna dobra lekcja

Licznik na forum to tylko licznik, nikt tutaj nie jest osobą publiczną i zakładający się powinni to zrozumieć, to jest tylko zaklad- zawsze jest szansa że cię ktoś wyrucha

Więc slbo przyjmujesz to ryzyko do wiadomości albo się nie zakladsj, bo to nie dla ciebie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucio ja mu prawa do wkurwu nie odbieram, rozumiem go

Ale szukanie ludzi, którzy go wspomoga, mieszanie w to modów czy innych osób uważam za coś nie na miejscu

Jak pisałem wczesniej- to jest zakład w internecie z anonimowa osobą. Zawsze trzeba brać pod uwagę że tej kasy nie było i nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph. 99 procent wpisów od tych 15 lat lubiłem czytać od Ciebie.

 

Ale rzeczywiście ostatni miesiąc jest tym 1 procentem "in qurwa mega" minus...

 

Ostatnie dwa wpisy potraktuje jako niebyłe ze względu na nerwy związane z debiutem Polskiej Kadry na Euro. Dobrze ze Ciebie znam osobiście (podpowiedź dla tych co by Ciebie ścigali jakby co) bo wiem ze złych intencji nie miałeś tylko ci Paluchy wykrzywiło przy klawiaturze jak była duszna pogoda na dworze.

 

Jak dla mnie sprawa jest prosta i dalej się pytam "nikt nie zna osobiście tak znanego uczestnika i TWÓRCE forum?"

Ja dalej wierze ze Van nie ma złych intencji.

 

Kończmy temat.

 

Poproszę o dwie rzeczy.

Kto zna Vana osobiście ładnie proszę aby z Nim porozmawiał.

A Van jak to czyta proszę o kontakt z wygranym zakładu na PM co dalej.

 

Zostawmy to już teraz bez odnośników i kontynuacji. Jedyny wpis jaki chciałbym przeczytać na Forum o tym : Ze jest OK, sprawa załatwiana, lub powód dlaczego nie wypłaci się kasy. I tyle. Bez cd... Kto może pomóc niech pomoże. Kto nie niech nie pisze.

 

A postawa upominającego się o kasę była OK i jednak spełnia moja definicje cierpliwości. (względnej)

 

 

 

Typer oczywiście jest niewzruszalny wiec kasa wyjdzie ode mnie od razu. ( a dziś w nocy może będą już dane aby obliczyć co komu wysłać)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, ze najezdzacie na steva. Ziome poprostu pomyslal, ze ktos go zna itp byly przeciez jakies zloty itp.

 

Van jesli nie ma kasy powinien do niego na priv napisac "sorry ciezko mi naraz pzeslac 5 stow moze byc 100 miesiecznie np"? Co steve by na to nie poszedl? wyjscia by nie mial ten po trochu by mu oddal i sumasumarum raczej wszyscy byliby zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam na forum że te zakłady są nielegalne i że w sumie nie można tego egzekwować.

 

To jakieś inne zabawy też nie.

 

A ja jestem skarbnikiem który akurat wydał kasę z zakładu głównego.

 

Martwię się jak to wypłacić a tu czytam że nie muszę bo to tylko moja dobra wola.

Ignazz chodziło ewidentnie piles z tym do mojego posta a mi chodziło o to ze zakład jest zobowiązaniem naturalnym. Edytowane przez lepos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz chodziło ewidentnie piles z tym do mojego posta a mi chodziło o to ze zakład jest to zobowiązaniem naturalnym.

 

pisałem ogólnie... a słowo piłeś nie łączę ze słowem post a raczej z trunkami i to na pewno w nadmiarze ;-)

 

sam mam zobowiązanie 100 PLN za GSW i się zobowiązałem że wypłacać będę je razem z rozstrzygnięciem typera ale fakt że przegraną uznałem ( mimo że w ogóle z lipca 2015  nie pamiętałem tego zakładu ni cholerę ) potwierdziłem od razu po przypomnieniu wygranego  ... trochę kultury nie zaszkodzi...

 

sam mam ze 2 zaległe 50 PLN wygrane ale już tego nie odtworzę bo to przed 2014 roku było więc wchodzi przedawnienie....

więc jak ktoś się ukrywa przede mną z wypłatą to już nie musi bo zapomniałem a satysfakcja wygranej pozostała

 

martwię się że po tej tu sytuacji jak szybko nie wyjdziemy z impasu to temat zakładów umrze a i relacje między nami się pogorszą...

 

wszystko w rękach (palcach) Vana ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal uważam że jak zluzujesz to van na pewno wypłaci mógł o tym po prostu zapomnieć zacytuj jakiss jego post wyskoczy mu powiadomienie

Cytowalem juz kilka jego postów,  oprócz tego wysłałem mu 2 wiadomości na pm,  z tego co widzę nawet nie odczytał a regularnie wchodzi na forum. Co jeszcze więcej mam zrobić? 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jazdy. dlatego lepiej unikać wiązania się finansowo w takie zabawy z wirtualnymi ludźmi. joseph dobrze was wszystkich trolluje od jakiegoś czasu widać czerpie z Przema

 

Mimo wszystko przyzwyczaiłem się, że jak robię tu zakłady, to ręczę za nie swoim hajsem. Jak przegram, to się z nimi żegnam. Jestem pewien, że jakby Van wygrał, to by pierwszy wyciągał ręce. 

Cóż, fan Lakers.

no pierwsza część spoko i się zgadzam ale w drugiej złe demony powróciły i dałeś swój popis z tym szufladkowaniem wszystkich

 

Ale spina Van 2 czy 3 tygodnie nie odedzwal się w sprawie zakładu odrazu jest niewyplacalnym oszustem

unika odpowiedzialności za zakład a nie że jest oszustem. nie ma tu co bronić jak bywa na forum a nie czyta wiadomości i nie odezwie się nawet w temacie. dziecinne zachowanie które trzeba tutaj tępić albo zabronić zakładów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.