Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2015/2016


kore

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tu ktoś wisi 100 za Lakers i nie robię z tego gównoburzy na forum

Co mnie obchodzi że jakis X leży hajs Y

W dupie to mam

 

Po prostu chyba się już z nikim stąd więcej nie założę

 

Stivie dostsniesz 500+ od rządu to ci się wyrowna a teraz idź grzecznie spać

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego zakładasz, że znamy go osobiście? 

Nie wiem czy znasz go osobiście czy nie na pewno lepiej niż ja.Kilkukrotnie pisałem prośby o jakikolwiek kontakt z Van em w szczególności dotyczyło to fanów Lakers bo tak jak Ignazz mówił wydaje się że trzymacie się razem i ze cześć z Was zna się osobiście.  Ja pisałem dwukrotnie bez skutku.  Ryzykowałem spora jak dla mnie kase (to Van chciał taka stawkę) żeby nie dostać nic z wygranej. na koniec jeszcze słyszę krytykę splywajaca na mnieze w ogóle upominam się o kasę. dodam tylko ze nikogo nie oczernilem tak jak pisał Jendras choć po takim czymś miałem prawo. Jest to w huj nie fair zachowanie a prosba o wiadomość do Vana , niekoniecznie na forum chyba nie jest to aż tak dużo?  tylko tyle

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym jest zalosnego że mi wisi to iż ktoś Ci kasy nie przesłał?

Ja ci jej nie przesłałem?

Płaczesz już trzecia stronę

Już każdy zainteresowany przeczytał, zrozumiał i najpewniej olał twoje posty, bo nikogo z nas to nie dotyczy

Myślisz że coś tym zmienisz?

 

Odpalisz komuś dole jeśli Ci pomoże skontsktosie z Vanem?

Przelejesz na cele charytatywne?

Dasz ubogim?

 

 

Na wszystkie powyższe odpowiedzi ja mam jedną

Gówno mnie to obchodzi, po męsku się z tym pogodzić trzeba a nie płakać jak Lebron na konferencji

 

https://twitter.com/Mospeights16/status/742114131302486020?s=09

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu ktoś wisi 100 za Lakers i nie robię z tego gównoburzy na forum

Co mnie obchodzi że jakis X leży hajs Y

W dupie to mam

 

Po prostu chyba się już z nikim stąd więcej nie założę

 

Stivie dostsniesz 500+ od rządu to ci się wyrowna a teraz idź grzecznie spać

No żałosne po prostu jeśli masz to w dupie to nie czytaj lub nie pisz lub ignoruj. Sam to ostatnio komuś doradzałes nie bądź hipokryta. Jak widać większość forum ma inne zdanie niż Ty. 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te większość forum lecacą tobie na pomoc i zalewajaca skrzynke vana PMami!

Tak skuteczne jak karmienie głodnych dzieci w Afryce lajkami na fejsie

Ogarnij sie

 

 

Jak ch esz to o 1k się z tobą założę że kasy nie dostaniesz

Wchodzisz?

 

https://i.ytimg.com/vi/DW8EZLQJi0k/hqdefault.jpg

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skrobne jedenasty

Na forum pisze od jakiś 15 już lat więc wkurwiam ludzi ciut dłużej niż miesiąc

 

A poważnie to naprawdę mnke wali kto co jest komu winien

Ten topick ma sluzyc zakładaniu się a nje dochodzeniu swoich racji. Wszelkie problemy/ustalenia iść powinny droga pmow, a nie tutaj. Stevie nspisal raz ze mu van nie przelał kasy więc inni mają już świadomość żeby się z nim nie zakładać, to powinien być koniec!

Ale nie, najlepsze jest, że Stevie oczekiwał od modów ingerencji, a potem od fanow Lakers (bo się trzymają razem) a potem od ludzi, którzy może vana znają

 

Ale to ja jestem wkurwiajacy i żałosny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** oczekiwalem jednej jebanej wiadomości może ktoś kto go zna przemowi mu do rozumu. Czego ty się człowieku czepiasz.? Weź mnie na ignora problem z głowy.  Sam to komuś parę dni temu doradzałes a teraz nie możesz tego zrobić?  Masz to w dupie i znowu o tym piszesz?  No to jest żałosne .

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale to ja jestem wkurwiajacy i żałosny?

 

Tak :D

 

k**** oczekiwalem jednej jebanej wiadomości może ktoś kto go zna przemowi mu do rozumu. Czego ty się człowieku czepiasz.? 

 

I to mi się podoba :) Teraz mogę spokojnie iść spać.

A co to by zmieniło gdyby inny user napisał pma?

 

 

Bo może też wyjście na c***a w oczach dziwki ma inne znaczenie niśli wyjście na c***a w oczach żony ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to by zmieniło gdyby inny user napisał pma?

 

Nie wezmę Cie na ignora bo mnie nie wkurzasz, ot trochę smieszy mnie twoja zacietosc w przegrsnej sprawie

Jesteś forumowym don kichotem

Coś w stylu "stary nie zachowuj sie jak frajer ,przegrałes to ponies konsekwencję i spłac ten hajs ,  Od kumpla może przemówiłoby mu do rozumu może nie , nie wiem nie znam go

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie to naprawdę mnke wali kto co jest komu winien

Ten topick ma sluzyc zakładaniu się a nje dochodzeniu swoich racji. Wszelkie problemy/ustalenia iść powinny droga pmow, a nie tutaj. Stevie nspisal raz ze mu van nie przelał kasy więc inni mają już świadomość żeby się z nim nie zakładać, to powinien być koniec!

Ale nie, najlepsze jest, że Stevie oczekiwał od modów ingerencji, a potem od fanow Lakers (bo się trzymają razem) a potem od ludzi, którzy może vana znają

 

 

Teraz się z tego nabijasz, ale pewnie w podobnej sytuacji również płakałabyś, bo jednak suma 500 złotych ileś tam w Polsce znaczy i zawsze szkoda takiej kasy, kiedy ją wygrałeś. Van okazał się pałą i cwaniakiem - u mnie stracił szacunek. Z drugiej strony w jakimś tam łatwy sposób mógł zarobić 500 złotych bez jakiekolwiek wysiłku fizycznego i wychodzenia z domu. Pewnie rozmawiając w realu ze znajomymi jeszcze jest chwalony, że w tak łatwy sposób zgarnąłby pięć stów.

 

Trzeba trochę też myśleć i wyciągać wnioski. Po tym, co się wyprawia w tym temacie, to ja na pewno nie wejdę z nikim w zakład nawet o sto złotych, a wyższe sumy w ogóle już nie mają sensu, bo oszukują nawet najbardziej znani userzy i wolą uciekać z forum, aby zaoszczędzić sto złotych, a szansę, że ktoś zapłaci po przegranym zakładzie są 50-50%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I twoim zdaniem na kogokolwiek bardziej działa prywatna wiadomość niż publiczne napietnowanie?

 

Poza tym skąd przypuszczenie że ktoś się z Vanem zna lepiej niż tylko z forum?

Chłopie napisałeś że van nie przelał kasy, ok. Dzięki za info, reszta to niepotrzebny placz

 

Wyparlo- jak już wspominałem ktoś mi też kasy nie przelał, ale nie płaczę, zdarza się

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.