Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2015/2016


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem mam wrażenie, że pewne osoby wchodzą do tego tematu tylko po to, żeby się do czegoś dojebać i z pewnych względów myślą, że będą mieli ułatwione zadanie.

 

Tak swoją drogą, co do dojrzałości Stephensona - całkiem spoko się tutaj wypowiada. Kilka odpowiedzi mi się serio podoba, zwłaszcza o jego rolę w drużynie. Oczywiście wiem, że to może być tylko takie gadanie, ale wydaje się, że to, że Hornets pozbyli się go po roku w pewien sposób go zabolało i coś do niego dotarło.

 

Nie wiem co z tym Smithem jest nie tak, nie wiem jak bardzo psuje szatnie, ale jeśli chodzi o to, co robi na boisku to widziałem jak się czasem zachowuje, ale Crawford nie jest lepszy w zasadzie. Swoim forsowaniem 4 points play w PO jest najgorszy, bo i tak zazwyczaj przynosi to efekt w postaci 1/6. Ma niezłego p&r ale i tak rzadko kozłuje, bo po co, jak można sobie spróbować rzucić głęboką trójkę z rekami na japie kiedy jest 8 sekund na rozegranie akcji - będzie widowiskowo i to się przecież liczy.

 

Jeśli chodzi o dojrzałość Jamala poza boiskiem - gość nie chce być w tym teamie, jasno się określa i wie to w zasadzie każdy - a na wypadek, gdyby ktoś zapomniał, regularnie o tym przypomina i samo to już jest bardzo niefajne. On jakiś czas temu przestał być tym sympatycznym murzynem, który przynosił więcej korzyści niż strat. Durne twitty, które zazwyczaj usuwa po chwili, więc nie ma medialnego zamieszania, czy chociażby sam komentarz 'Ha ha ha' (jak dobrze pamiętam, ambitny cytat), który zbiegł się ze sprowadzeniem Prigioniego jednak sprawiają, że miałbym problem z wybraniem najbardziej dojrzałego z nich. Nie mam jednak problemu z wybraniem tego, którego najmniej chciałbym widzieć w Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jednak problemu z wybraniem tego, którego najmniej chciałbym widzieć w Clippers.

 

Zgoda. Mnie tam twittery zawodników średnio interesują, ale w dryżunie są JJ i Lance, więc Crawford stał się całkowicie zbędny. Jego cegły w PO doprowadzały mnie do szału i mam nadzieję, że ktoś go weźmie za cokolwiek. Może być 2nd round pick albo beczka Gatorade'a nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to Spurs mogą się przejechać w tym roku po lidze jak w 2014. Jeśli tylko będą zdrowi.

 

Nie sądzę aby RS to był ich cel. Spokojnie będzie szafował siłami aby mieć te +55. Tylko play-offy się liczą. 

 

Bardziej prawdopodobny scenariusz to ostra napier***anka pomiędzy OKC i SAS o mega bilans, SAS trzecie a później w PO Pop im pokaże ile RS jest wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wchodzę sobie na stronę rosters Clipersów a tu , patrzę zdjęcie niejakiego Pablo Prigioni ukazuje się mym oczętom. W poprzednim sezonie nachodziły mnie myśli , że przydałby się taki grajek , znający swoje miejsce w szeregu, grający głównie dla dobra drużyny. A tu proszę , me nieśmiałe marzenie się spełniło. Chyba skład już kompletny . Ziarno zostało zasiane.  Czekam z niecierpliwością na żniwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

According to Shams Charania of Yahoo Sports, former Nuggets #5 draft pick in 2002, Nikoloz Tskitishviii has been signed to a one year, non-guaranteed contract with the Los Angeles Clippers. [...] Skita hasn't played in the NBA since 2006.

Pamiętając tę bestię bym zmienił powyższe na "Skita hasn't played in the NBA since 2002".

 

Sakaszwili wraca... dla przypomnienia jego łiki-łiki talenty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.