Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2015/2016


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioskuję o karę dla Bryanta bo od kilku lat miał grać na Plutonie, należało by też ukarać Lakers bo jednak go przekonali do pozostania :playful:

 

 

A to był po słowie z kimś z Plutona?

 

 

Ogólnie to śmieszna sytuacja i jeszcze śmieszniejsza reakcja całego środowiska NBA.

 

DAJ potwierdził tylko to co podejrzewali wszyscy. Że jest wielkim dzieciakiem, który chyba nie do końca wie czego chce. Według mnie gdyby miał wystarczająco duże cojones to skontaktowałby się z Cubanem i na spokojnie wytłumaczył swoją decyzję. Zamiast tego wolał zabarykadować się w swoim domu i grać w karty z Clipsiakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz napisalem wczesniej co o tym sadze, jednak ja nie widze tu żadnej winy Clippers. Dostali informacje od DAJ, ze jednak chce z nimi podpisac, a ze to byl juz wczesniej ich priorytet to wykorzystali to, a ze robili to w pospiechu i jak na westernie, to tylko dlatego, ze oni najlepiej wiedza, jakim debilem jest DeAndre i jak wydymal Mavs to rownie dobrze, ze pare godzin mogl wydymac ich poraz drugi. Widocznie wiedza, ze jak sie go nie przytrzyma za reke to jak zobaczy wieksze "zlote gory" w Dallas to znowu zmieni decyzje.

 

Jedyne co dla mnie jest nielogiczne, to ze jesli nie mozna podpisywac kontraktow do 10 lipca to nie powinno sie pozwalac na dawanie jasnych deklaracji medialnych, poniewaz one rowniez powinny byc wiazace, ale moze prawo dziala inaczej w USA i nie sa oni przywiazani do deklaracji slownych. Takze byc moze to dla nas jest wielkie halo, a byc moze dla nich to nie jest nic nadzwyczajnego.

 

Mimo wszystko, z tego wszystkiego to NBA samo jest sobie troche winne, jak dla mnie to jesli jest zakaz podpisywania umow, to powinien byc tez zakaz deklaracji przed 10 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara finansowa.

Spurs zaplacili 300 kafli kary za wystawienie rezerw na mecz z Heat, to czemu Clippers/daj mialoby to ujsc na sucho?

Jesli teraz nikt nie poniesie konsekwencji za takie zachowanie to takie przypadki beda sie zdarzac czesciej

 

Za co?

dzieciak deandre zabrał starej telefon i zadzwonił do Marca 

Doc zobaczył ze synek dzwoni na 0700 i skarcił synka -tyle.

 

ja pi****le za co tu karać, przecież typ sam na siebie wydał wyrok. Po kontrakcie będzie miał koło 30 i nadal bedzie c***owy.

Żaden to franczejs pelejer, żadna opcja w ataku, tylko wyskakany kołek na dodatek powiem iż cippers bedo nim chcieli trejdowac pewnie za dwa sezony, kiedy to nie bedzie widać sukcesów 

 

niech guwniak ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. A ja sie dziwie czemu w tym kraju tak jest, skoro sytuacja z robieniem sobie z mordy gowna jest traktowana jako jak najbardziej ok, jesli przynosi korzysc. Brawo chlopcy! I gratulacje, macie lepsze predyspozycje ode mnie by radzic sobie chocby w poliszambietyce. Podobnie z Clipps, ktorzy do tego jawnie naklaniali, wystawiajac swiadectwo sobie.

Oczywiscie jakis cymbal juz pisal, ze Lakers sie to nie podova - wrecz przeciwnie, wlasnie zwolnilo sie miejsce i jest tylki 7 'pewniakow' do PO .

Nie podoba sie z powodow, ktore dla wielu widac traca znaczenie.

Czy ktoś napisał że otoczka tej decyzji była ok?Ty za to dostałeś sraczki zupełnie nieproporcjonalnej do zaistniałego wydarzenia

 

Pewnie Clippers mieli położyć laskę na to że Jordan jednak chce wrócić i szukać dalej centra za minimum i bać się o awans do PO?

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy rezerwowego C , Glen Davis by się nadał oraz dobrego zmiennika dla CP3.

 

Niech zostanie ten Austin, jak na moje, warto na niego postawić i będzie dobrym zmiennikiem Paula.

 

Dodatkowo chodzą jakieś plotki o tym, że Cole Aldrich chce z nami podpisać, więc będzie fajny zmiennik dla DAJ. Jak nie on to McGee na pewno będzie chętny i też jest fajnie. Generalnie olbrzymi upgrade ławki względem poprzedniego sezonu, może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

 

Wiesz współczuje Ci. To musi być ciężka sprawa kibicowanie Lakersom i obserwowanie jak lokalny "rywal" potrafi przyciągnąć i zatrzymać FA i wykazuje determinację, której brakuje w klubie któremu kibicujesz. 2 lata temu Lakersi próbowali zatrzymać Dwighta plakatami "Stay" Clippersi by zatrzymać odchodzącego FA zrobili road trip: właściciel, GM/trener i gracze pojechali do domu DJ. Wstyd i hańba bo potrafią zatrzymać swojego gracza.

 

Spójrz na to inaczej, jest spora szansa na 3-peat - nieobecności w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no january czekam na odpowiedź .

Wiemy, że masz 13 lat i nie ogarniasz pewnych rzeczy żyjąc w idealistycznym świecie, ale naprawdę nikt nie ma pretensji do Clappers ani DeAndre za sam fakt osiągnięcia porozumienia, tylko za całą gównianą szopkę, która temu towarzyszyła. Żenujące tweety, te emotki, barykadowanie się w domu, odliczanie do północy, zapewne namawianie od nieodbierania telefonów, a potem wrzucanie idiotycznych zdjęć i robienie z całej sytuacji żartu świadczy tylko i wyłącznie o tym, jak zgniłą moralnie organizacją są clappers, jej gracze, trener i właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby już nie offtopić w IRMCMANTK (heh)

 

 

Czy naprawdę w każdym temacie trzeba tłumaczyć to samo i że tu nie chodzi o hejt dlatego, że Clippers ściągnęli tego swojego przygłupa z powrotem tylko o otoczkę jaka temu towarzyszyła?

 

 

A jaka otoczka by Ciebie zadowoliła? I czego w ogóle oczekiwałeś po tego typu akcji gdzie głównym aktorem jest DeAndrzej? Widocznie taki jest stosunek Clippers (i pewnie wielu innych drużyn) do Cubana. Takie mamy czasy, że z pozoru poważne rzeczy często wyglądają na farsę, tak jest w Stanach, tak jest u nas i w innych krajach. Ty natomiast samozwańczo stanąłeś na czele krzykaczy, którzy jedyne co potrafią napisać to debil, kretyn, idiota. No i carrier ending mu. Może Tobie się wydaje, że jak przyprawisz wypowiedź stekiem bluzgów to będzie ona bardziej przekonująca, ale uwierz mi, że tak nie jest. Na daremnie też próbujesz coś tłumaczyć bo każdy już swoje zdanie na ten temat posiada i te Twoje tłumaczenie nic nie da zwłaszcza, że styl w jakim to próbujesz sprzedać budzi odruch politowania i już zostało Ci to zakomunikowane przez inne osoby. Zluzuj trochę bo z tego co widzę los każdej z zainteresowanych drużyn nie jest Ci za bardzo bliski, a produkujesz się jakby od tego miało zależeć Bóg wie co.

 

nie chcę prowokować żadnej kłótni, więc postaraj się zrozumieć mój punkt widzenia bez większej napinki

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby już nie offtopić w IRMCMANTK (heh)

 

 
 

 

A jaka otoczka by Ciebie zadowoliła? I czego w ogóle oczekiwałeś po tego typu akcji gdzie głównym aktorem jest DeAndrzej? Widocznie taki jest stosunek Clippers (i pewnie wielu innych drużyn) do Cubana. Takie mamy czasy, że z pozoru poważne rzeczy często wyglądają na farsę, tak jest w Stanach, tak jest u nas i w innych krajach. Ty natomiast samozwańczo stanąłeś na czele krzykaczy, którzy jedyne co potrafią napisać to debil, kretyn, idiota. No i carrier ending mu. Może Tobie się wydaje, że jak przyprawisz wypowiedź stekiem bluzgów to będzie ona bardziej przekonująca, ale uwierz mi, że tak nie jest. Na daremnie też próbujesz coś tłumaczyć bo każdy już swoje zdanie na ten temat posiada i te Twoje tłumaczenie nic nie da zwłaszcza, że styl w jakim to próbujesz sprzedać budzi odruch politowania i już zostało Ci to zakomunikowane przez inne osoby. Zluzuj trochę bo z tego co widzę los każdej z zainteresowanych drużyn nie jest Ci za bardzo bliski, a produkujesz się jakby od tego miało zależeć Bóg wie co.

 

nie chcę prowokować żadnej kłótni, więc postaraj się zrozumieć mój punkt widzenia bez większej napinki

 

pozdro

Nie ma problemu, wyraziłeś swoje zdanie w jasny i klarowny sposób, więc nie odbieram tego jak napinkę, więc luz w tym temacie. Nie jestem poza tym typem napinacza, ale miło że dodałeś te parę zdań :)

 

A co do samego DAJ i LAC to ok, padło z mojej strony parę razy tępak czy przygłup, ale nie jest to fundament moich postów. Nikogo też nie przekonuję na siłe do swojego zdania i do stawania w pozycji "hejtujcie clippers i ch*j", tłumaczę jedynie że nie chodzi o sam fakt nakłaniania gracza do podpisania kontraktu, bo sam nie widzę w takich praktykach niczego złego. Jest jednak różnica pomiędzy takimi Spurs, którzy profesjonalnie i z klasą ściągnęli do siebie LaMarcusa, a Clippers, którzy tej klasy nie mieli za grosz.

 

Jakiej otoczki się spodziewałem? Na pewno tej pozbawionej idiotycznych wpisów na tweeterze, robienia sobie głupich żartów, wstawiania kretyńskich emotek no i przede wszystkim sabotowania kontaktów zawodnika z innym GM. Jak śledzę tę ligę ponad 20 lat (ok, lata 90. to zero social media itd., więc wszystko wyglądało inaczej), tak nie pamiętam podobnego karygodnego podejścia do tematu. Możemy sobie mówić "biznes is biznes", ale nawet tenże biznes ma swoje granice dobrego smaku i zachowań, które nie przystoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, wyraziłeś swoje zdanie w jasny i klarowny sposób, więc nie odbieram tego jak napinkę, więc luz w tym temacie. Nie jestem poza tym typem napinacza, ale miło że dodałeś te parę zdań :smile:

 

A co do samego DAJ i LAC to ok, padło z mojej strony parę razy tępak czy przygłup, ale nie jest to fundament moich postów. Nikogo też nie przekonuję na siłe do swojego zdania i do stawania w pozycji "hejtujcie clippers i ch*j", tłumaczę jedynie że nie chodzi o sam fakt nakłaniania gracza do podpisania kontraktu, bo sam nie widzę w takich praktykach niczego złego. Jest jednak różnica pomiędzy takimi Spurs, którzy profesjonalnie i z klasą ściągnęli do siebie LaMarcusa, a Clippers, którzy tej klasy nie mieli za grosz.

 

Jakiej otoczki się spodziewałem? Na pewno tej pozbawionej idiotycznych wpisów na tweeterze, robienia sobie głupich żartów, wstawiania kretyńskich emotek no i przede wszystkim sabotowania kontaktów zawodnika z innym GM. Jak śledzę tę ligę ponad 20 lat (ok, lata 90. to zero social media itd., więc wszystko wyglądało inaczej), tak nie pamiętam podobnego karygodnego podejścia do tematu. Możemy sobie mówić "biznes is biznes", ale nawet tenże biznes ma swoje granice dobrego smaku i zachowań, które nie przystoją.

 

No i okej, ja tego nie neguję, że cała ta akcja była jedna wielką dziecinadą. Z drugiej strony tak sobie pomyślałem, że Clippers w momencie gdy wiedzieli, że jest duża szansa namówić Jordana do zmiany zdania - położyli laskę na konwenanse. Wiadomo, że z Cubanem już nawet muchy w kiblu nie obiją? Wiadomo. No to po co silić się na jakieś szlachetne rozwiązania gdy celem sprawy jest pospolity ćwierćmózg? Dajemy infantylne wpisy na twittera, to mu się spodoba, zobaczy, że jest naszym ziomem i że go jakoś doceniamy. Tak to widzę bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić by PP świadomie z własnej nieprzymuszonej woli odpierdalał takie cyrki! To była po prostu (z dużą dozą prawdopodobieństwa) sprawnie przeprowadzona akcja pod konkretny target, idealna PRowa zagrywka, która świetnie zadziałała. Cel uświęca środki i nie widzę powodu dlaczego miałbym teraz uważać Doca czy Paula za kompletnych debili, a na takich niektórzy ich tutaj kreują. LAC mieli za dużo do stracenia bo ile DAJ nie jest wart takich pieniędzy (mało kto jest wart tak naprawdę) to robi z nich automatycznie drużynę na 2-3 seed zamiast na 6-10. Trzeba to wziąść pod uwagę myślę bo to jest najistotniejsze w tej historii. Przynajmniej ja tak to odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i okej, ja tego nie neguję, że cała ta akcja była jedna wielką dziecinadą. Z drugiej strony tak sobie pomyślałem, że Clippers w momencie gdy wiedzieli, że jest duża szansa namówić Jordana do zmiany zdania - położyli laskę na konwenanse. Wiadomo, że z Cubanem już nawet muchy w kiblu nie obiją? Wiadomo. No to po co silić się na jakieś szlachetne rozwiązania gdy celem sprawy jest pospolity ćwierćmózg? Dajemy infantylne wpisy na twittera, to mu się spodoba, zobaczy, że jest naszym ziomem i że go jakoś doceniamy. Tak to widzę bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić by PP świadomie z własnej nieprzymuszonej woli odpierdalał takie cyrki! (...) Cel uświęca środki

No i to mi się w całej sprawie rozchodzi. Smutne to i bez kitu przykro się patrzy na fakt, że tego typu standardy dotarły do NBA. Wszyscy wiedzą, że fani Lakers kogo jak kogo ale Cubana i Mavs darzą wyjątkowo dużą dozą antypatii z wielu względów, ale w tym przypadku gościa mi po prostu szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.