Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2015/2016


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam więc tych trzech.

 

Czuję się zaproszony, ale przejrzałem po łebkach i nic za bardzo mnie nie zaciekawiło, ale pewnie zerknę jak Ci to tam idzie od czasu do czasu.

 

Sporo beki z Riversa, taki trochę Brandon Knight pod tym względem, ale jak na moje będzie przyzwoitym zmiennikiem Paula. W poprzednim sezonie jeśli chodzi o ławkę, wszystko było na barkach jego, Crawforda i Davisa (rany boskie, przecież to brzmi gorzej niż worst case scenario jakiejkolwiek innej drużyny), w tym natomiast głębia składu jest nieco większa, więc i Austin nie musi wchodzić w hero mode i próbować rzeczy, których nie umie. A to, że czasem przerasta go kozioł to już inna kwestia. A co z Crawfordem to nie wiem, bankowo dostanie mniej minut, bo jak piszesz nie ma dla niego miejsca w rotacji. Może ta mniejsza ilość minut przełoży się na poziom gry, jego wartość nieznacznie skoczy, a ja zaś zostanę jego fanem. Fajnie by było, ale na ten moment wystarczy mi to, że siedzi cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zaproszony, ale przejrzałem po łebkach i nic za bardzo mnie nie zaciekawiło, ale pewnie zerknę jak Ci to tam idzie od czasu do czasu.

 

Sporo beki z Riversa, taki trochę Brandon Knight pod tym względem, ale jak na moje będzie przyzwoitym zmiennikiem Paula. W poprzednim sezonie jeśli chodzi o ławkę, wszystko było na barkach jego, Crawforda i Davisa (rany boskie, przecież to brzmi gorzej niż worst case scenario jakiejkolwiek innej drużyny), w tym natomiast głębia składu jest nieco większa, więc i Austin nie musi wchodzić w hero mode i próbować rzeczy, których nie umie. A to, że czasem przerasta go kozioł to już inna kwestia. A co z Crawfordem to nie wiem, bankowo dostanie mniej minut, bo jak piszesz nie ma dla niego miejsca w rotacji. Może ta mniejsza ilość minut przełoży się na poziom gry, jego wartość nieznacznie skoczy, a ja zaś zostanę jego fanem. Fajnie by było, ale na ten moment wystarczy mi to, że siedzi cicho.

Wraz z początkiem sezonu zacznie pojawiać się więcej artykułów. Stronę prowadzę sam, a mam też inne obowiązki, więc często brakuje czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Matt Barnes o Docu i 'he couldn't wait to get rid of me' 

 

I guess I shouldn't be surprised anymore when my interviews or events in my life are taken & twisted up to make me look like an asshole!
So this recent article about me "hating Doc Rivers" is no different... I did say "Doc & I never saw eye to eye",witch was this truth & I also said "he couldn't wait to get me outa there" witch was the truth.. But I also said there is "No Hard Feelings" this is a BUSINESS & Doc did wat he felt he felt was necessary to better his team! Not one time did I say "I hate Doc or the Clippers organization"..It's actually the opposite!! I have nothing but graduation & appreciation for the franchise that I had a "small part" in help turning around! I did say "I can't wait to play the Clippers & Doc Rivers" because I am a competitor & even tho I love my former clip teammates, when that ball goes up Nov 9th for that next 48mins we are enemies!! It's just funny how EVERYTHING that comes out about me is half the truth or $h!t none of the truth..! The few people in the media that try & paint this negative picture of me are doing a good job, "hats off to you" but my friends family & teammates know me & the truth & I guess that'll have to do! "Just like I drove 95miles from Santa Barbra to LA" lol smh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 pomysły jak ulepszyć contendera wg. Doca Riversa:

 

1. Pokonał cię hustle Prigioniego i playmaking Josha Smitha? - "KUPUJEMY ICH!!!!!"

2. Brakowało ci kogoś, kto nie spęka żeby rzucić w crunch? - "chyba mam jeszcze numer do Paula Pierce'a...c*** z tym, że jest stary, nie biega a mój zespół przecież gra szybko"

 

(swoją drogą - jak bardzo "Clippers" jest to, że zespół składający się z dwóch sure bet top10 graczy NBA, ponoć DPOTY caliber centra i - ponoć - top5 NBA coacha czeka jak na zbawienie na 38 (słownie: TRZYDZIESTOOŚMIOLETNIEGO) Paula Pierce'a, żeby nie przegrywać końcówek i mieć komu rzucić piłkę w crunch?)

 

3. Okazało się że JJ Redick nie potrafi odbić piłki kozłem? -  "Lance Stephenson za Matta Barnesa darmo?!?!"

 

 

 

tak, to będzie świetny sezon na obserwowanie Chrisa Paula.

 

 

kolejny sezon z Chris Paul Live Experience!!!!!!

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sprawa z tymi clippers, bo trzeba pamietac tak jak przy rockets ze to nie jest organizacja jak spurs, albo druzyna jak warriors, crawford, reddick, lance raczej nie beda zadowoleni z gry po 5 minut co jakis czas w meczu, gdzie dla nich wszystkich miejsce, lance bedzie chyba zmienial cp3 w grze z pilka w 2 unicie, ale ogolnie tego nie widze

 

poza tym po tej wtopie jaka zaliczyli w zeszlym sezonie po tym jak pokonali spurs wygladajac jak sure contender, to juz nie wiem czy mozna w nich wierzyc jak nagle wdaja sie w wesola koszykowke z rockets dajac sobie rzucac 119 albo 124 punkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.complex.com/sports/2015/11/clippers-didnt-lose-by-50-warriors-grizzlies-twitter-mentions?utm_campaign=complexmag&utm_source=facebook&utm_medium=social&sr_share=facebook

 

jak dodamy do tego żenujące zachowanie Jordana w meczu z Mavs to jedyne czego wam życzę Clippers nation(xDD) to takie same sukcesy w przyszłości jak dotychczas. Zasługujecie na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jedyne czego wam życzę Clippers nation(xDD) to takie same sukcesy w przyszłości jak dotychczas. Zasługujecie na nie

 

Ale masz ból dupy ,bo jakiś nieodpowiedzialny człowiek od social media wrzucił głupiego hashtaga. Powinien zostać ukarany i tyle. Mam nadzieję ,że Lakers uda się wygrać pierwszy mecz w sezonie przeciwko Nets ,a to dlatego ,że źle życzyć drugiemu jest bardzo nieładnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę mecz z Houston bez Krzyśka , całkiem blisko wygranej.  Kontrowersje  na koniec , gdyby sędziowie się nie pomylili byłoby ciekawie. Dalej nie mogę przekonać się do młodego Riversa.  Widać , że nie można  na niego liczyć w trudnych chwilach. Szkoda , że nie ma jakiegoś Collisona albo innego Bledsoe . Cieszy poprawa formy u Smitha i Jonsona.  Powoli ogrywa się Lance. Powinno być dobrze , tak w granicach pierwszej trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.