Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2015/2016


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to wyglądało według Griffina. Generalnie jeśli ktoś jeszcze przeżywa sytuację związaną z Jordanem, to może sobie przeczytać, bo Blake nawet spoko to napisał, ale jakichś breaking news to tutaj nie uświadczycie. Kilka razy się uśmiechnąłem, przyjemne dla oka, na plus.

Skrajnie zajebiste. Takie czysto ludzkie. Bez pompek, barykad i gówien latających w koło macieju.

Kurak i fryty zawsze spoko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ale moze prawo dziala inaczej w USA i nie sa oni przywiazani do deklaracji slownych. Takze byc moze to dla nas jest wielkie halo, a byc moze dla nich to nie jest nic nadzwyczajnego.

 

Mimo wszystko, z tego wszystkiego to NBA samo jest sobie troche winne, jak dla mnie to jesli jest zakaz podpisywania umow, to powinien byc tez zakaz deklaracji przed 10 lipca.

 

wszędzie Borys jest podobnie.... prawo rzymskie przeniknęło do krajów romańskich, potem z Normanami na Wyspy a z Wysp do USA...

 

deklaracje słownę są świetne własnie dla pismaków....w świetle prawa znaczą mniej jeżeli przedmiot jest sporej wartości... w Polsce chyba był próg pisemnego uduwodnienia kwot 2000PLN pożyczki  

przecież nie kupujesz mieszkania bez notariusza a z całym szacunkiem dla naszej ciężko zarobionej kasy kontrakt DAJ jest na ciut wyższą kwotę..../ w urzędzie stanu cywilnego też Pani raczej da Tobie papier do podpisania...

 

meczy mnie ten temat już troszeczkę i niepotrzebnie jeszcze teraz nadrobiłem zaległości chcąc poczytać gdzie poszedł Jamaal...

 

taka strzelba to w spurs jak znalazł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglądało według Griffina. Generalnie jeśli ktoś jeszcze przeżywa sytuację związaną z Jordanem, to może sobie przeczytać, bo Blake nawet spoko to napisał, ale jakichś breaking news to tutaj nie uświadczycie. Kilka razy się uśmiechnąłem, przyjemne dla oka, na plus.

 

 

w sumie chyba najbardziej z tego wszystkiego podoba mi sie to, ze kolesie mieli karte kredytowo Ballmera z limitem tryliona dolarow i zamawiajo sobie kurczaka z frytkami. Extra sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że taktyka Clippers jest taka, jeśli nie możesz kogoś pokonać przyłącz go do siebie.

 

Wydaje mi się, że Ballmer (albo jego ludzie) trochę pomagają Doc, bo całość ruchów w Clips od poprzedniego sezonu sprawia wrażenie bardzo spójnych i relatywnie bezbłędnych.

 

W końcu facet był CEO Microsoftu i co drugi system był niewypałem, a mimo to firma szła do góry. Starzy Clips nie wypalili robimy rebranding dajemy nowe logo i jedziemy z "nowym" koksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że co drugi nieudany.

 

98, ME, XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

 

Trochę naciągane, że zacząłem od 98 (SE było zajebiste, nie wiem co Elwood chcesz) i uwzględniłem 8.1, ale przynajmniej pasuje do teorii :smile:

 

Trochę naciągane, ale ogólnie zgadzam się z tymi dobrymi - 98 na pewno! XP spoko, Win7 nie zżerał tyle pamięci co vista, a oferował podobne funkcje, 8 albo 8.1 też mi siedzi.

 

Największą tragedią jest Millenium i Vista, dziurawe, braki kompatybilności, wolne, albo zżerające całe zasoby PC.

 

Do zestawienia zabrakło Ci 2000, który był spoko i bardzo stabilny, chyba nawet do teraz jest rozwijany w wersji dla serwerów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwerowe celowo pominąłem, żeby ludziom głowy nie eksplodowały. A z Vistą do tej pory ludzie do mnie przychodzą. Przynoszą kaprawe, zaśmiecone lapki i mówią: "zrób pan coś z tym, bo się Internet (Explorer - dop. mój) otwiera 15 minut".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że co drugi nieudany.

 

98, ME, XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

 

Trochę naciągane, że zacząłem od 98 (SE było zajebiste, nie wiem co Elwood chcesz) i uwzględniłem 8.1, ale przynajmniej pasuje do teorii :smile:

98 wywalał niebieski ekran tak często, że czułem jakbym w smerfowym lesie żył. Gry niestabilne + emule zamulał system na potęgę. + miał słabe zabezpieczenia wirowe przez co formaty były nader częste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98 wywalał niebieski ekran tak często, że czułem jakbym w smerfowym lesie żył. Gry niestabilne + emule zamulał system na potęgę. + miał słabe zabezpieczenia wirowe przez co formaty były nader częste

 

Chyba ktoś Ci sprzedał pirata ME w pakowaniu 98. Tak z opisu wynika :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mogą zaoferować Spurs za Jamala ?

 

Cokolwiek zaoferują to będzie dobrze. Graczem jest takim sobie nie chcąc go obrażać, po tym co od pewnego czasu wyprawia na Twitterze nie sądzę też, by chciał u nas zostać. Pewnie za daleko się posunę mówiąc, że gość psuje szatnie, bo kiedy oczami wyobraźni widzę Jamala w wersji 'THANK YOU GOOD LORD' wypowiedziane tym jego niezgrabnym głosem, to ciężko mi w to uwierzyć, ale on ma mentalność gimbusa, więc może być w tym stwierdzeniu trochę prawdy.

 

Mnie natomiast bardziej ciekawi co robimy z Davisem. Osobiście go lubię. Coś tam umie - czasem zaliczy jakiś rzut z midrange, zbiórki też mu względnie idą, defenderem jest kiepskim. Tak na papierze to nie są to cechy, które sprawią, że chciałbym go zatrzymać, ale przekonuje mnie to, że gość czasem wydawał się być jedynym graczem z ławki, któremu zależy. Taki grubasek, który obok zdystansowanych, fajnych kolegów na wf-ie musi się bardziej starać, by nie dostać pały za to, że nie potrafi przeskoczyć przez skrzynie. Ta postawa jakoś przekładała się na wyniki, chociaż patrząc na to z innej strony to bycie w lepszej części ławki w ubiegłym sezonie nie było zbyt wielkim wyczynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.