Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Poszła plotka, że sam Bóg zejdzie z 7 rzędu by poprowadzić ten jarmark w meczach domowych, a dzielny Rambo jak na komandosa przystało będzie działał z ukrycia na terytorium wroga. 

 

Szum wielki, nadzieje już rozbudzone i niech ten sezon się kończy, dajcie mistrza SAS i czekamy na 2016/2017. 

 

Tylko nurtuje mnie jedno pytanie: co jeśli będzie tak samo jak za czasów rządów na ławce trenerskiej Maxi Kaza i wspomnianego Rambo - pogromcy nieletnich Azjatek? Bo wtedy to tylko sznur albo skok z 9 piętra...

Na razie Phil mówi, że Rambis jest spoko i być może zostanie na następny sezon. Phil głupi nie jest. Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem dla mnie jest to, że ma plan pozbycia się naszego frenczajz pleja. Jak znowu przyjdzie do nas latem horda Derricków Williamsów, to nie chcę mi się wierzyć, że Carmelo się nie wkurwi. Jeśli tylko Dolan to wytrzyma nerwowo, to dla mnie jest to najlepszy możliwy plan. Oddać drużynę Kristapsowi i zobaczyć czy można na nim budować w przyszłości atak, ewentualnymi porażkami się zbytnio nie przejmować, bo pick jest i się nigdzie nie wybiera. Zachować spokój w trakcie najbliższych offseasons i poczekać aż rynek się nasyci i znormalnieje. Wtedy dopiero wydawać kasę, wyjątkiem może być sytuacja, kiedy któryś z topowych graczy rzeczywiście wart kwot, które będą się pojawiać zechce tu przyjść. Jednak nie czarujmy się, nie jest to zbyt realny scenariusz.

Phil nieraz powtarzał, że nie mamy assetów, żeby robić korzystne dla nas trejdy. Tak więc mam nadzieję, że on o tym pamięta i wie, że teraz jest najlepszy okres, żeby je pozbierać. Nawet za wkurwionego Melo można będzie jeszcze coś dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna teoria.

 

Zamiast gnoić klub aby melo chciał odejść można przecież bezboleśnie z nim o tym porozmawiać.

 

Wskazać opcje nie biorąc ogórków aby mu coś wymusić.

 

Logika nawet nakazuje poprosić go o zgodę na trade w konfiguracji dobrej gry zespołu niż takiego celowego zasyfienia.

 

Idąc tym tokiem wszyscy tracą.

 

O taką przewrotnosc nie podejrzewam fila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna teoria.

 

Zamiast gnoić klub aby melo chciał odejść można przecież bezboleśnie z nim o tym porozmawiać.

Chcesz powiedzieć człowiekowi za 125 mln z klauzulą no trade, że go tu nie chcesz?

Nie mówię, żeby nie próbować podpisać latem Duranta, ale jak już się nie uda (bo przecież się nie uda), jak nie podpiszemy również żadnego Conleyo-Horfordo-DeRozana, to zostaną ogórki i wolne miejsca w rosterze. Phil przyjdzie do Carmelo i powie, że się starał i robił co mógł i udało mu się podpisać roczny kontrakt z Jeffem Greenem. Dopiero wtedy można usiąść i zastanowić się czy nie lepiej się rozejść. I o żadnym gnojeniu klubu nie ma mowy, bo to najlepsza możliwa droga jaką klub może obrać.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła plotka, że sam Bóg zejdzie z 7 rzędu by poprowadzić ten jarmark w meczach domowych, a dzielny Rambo jak na komandosa przystało będzie działał z ukrycia na terytorium wroga. 

 

Szum wielki, nadzieje już rozbudzone i niech ten sezon się kończy, dajcie mistrza SAS i czekamy na 2016/2017. 

 

Tylko nurtuje mnie jedno pytanie: co jeśli będzie tak samo jak za czasów rządów na ławce trenerskiej Maxi Kaza i wspomnianego Rambo - pogromcy nieletnich Azjatek? Bo wtedy to tylko sznur albo skok z 9 piętra...

 

To by było ciekawe, może trochę rozrusza chłopaków i da jakies większe nadzieje na:

- następny sezon

- pozostanei Phila w NYk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chętni będą, bo salary rośnie a kilka drużyn chce przestać być średniakiem i ruszyć do przodu. Pytanie co za Melo można dostać. Jako, że ma ntc to nie można się za wiele spodziewać bo może wymiany wetować. Coś się mówiło o Melo w Clippers i Griffinie wtedy w Denver lub Bostonie. Może jednak coś w tym kierunku? Może po prostu Melo za BG pod warunkiem, że ten zagrozi, że tak czy tak odejdzie po następnym sezonie. Nie upieram się, tak gdybam po prostu.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Melo wraca jak bumerang. 

 

Nie bardzo łapie dlaczego. Koleś odejść może tylko w jedno miejsce. Jest nim Los Angeles. Chociaż to i tak jest to bardzo wątpliwe. Przynajmniej do końca swojego kontraktu

Może dlatego, że Melo gra tam gdzie gra i umówmy się, że nie gra zbytnio porywającego sezonu. Dodatkowo nie zaprzecza, że będzie myślał o odejściu w niedalekiej przyszłości. Co do tego gdzie i kiedy, to myślę, że użytkownik kucio z e-nba.pl to niezbyt mocne "souces".

 

Melo zapewnia to świetna strzelba na 3-4. Nie jego wina, że ma trenerów debili, którzy nie do końca wykorzystują jego umiejętności.

Co rozumiesz poprzez niewykorzystywanie umiejętności? Naprawdę uważasz, że wszystko można zwalić na trenerów?

 

Prawda jest taka, że w NYK potrzeba kogoś, kto będzie punktem centralnym całego ataku. Melo jako wolny elektron jako 2 opcja w zespole to piekny fit.

Skąd wiadomo, że Melo to super 2. opcja skoro przez całą karierę atak jego drużyn był budowany wokół niego?

 

Mam wrażenie, że duet Melo - WB > WB - Durant.

 

Dobrze, że to tylko wrażenie.

 

Szczególnie, że Anthony pokazał w tym sezonie, że nawet takiemu Łotyszowi jest w stanie zwolnic miejsce i oddać "pałkie lidera".

Ja tego nie zauważyłem. To znaczy nie mam nic do jego zachowania w tym sezonie, w sumie się stara, nie narzeka itd., ale Knicks prawie nie grają na Łotysza, więc o jakim oddawaniu pałki tu mowa? ;]

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo to po prostu bardzo słaby superstar. Słaby obrońca, gruba dupa, wiecznie narzeka, słabo gra drużynowo, a strzelcem też wybornym nie jest. Nie rozumiem takiego uwielbienia go przez niektórych. On nic ekipie nie zapewnia, a zrobienie z niego drugiej opcji to zaraz się popłacze.. On ma takiego ego, że ustąpić to może LeBronowi czy CP3, ale nie debiutantowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.