Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Zdziwię się mocno jak Mike Conley zostanie z 5 letnim kontraktem w memphis. To jest niezła drużyna ale jasne jest już powoli, że miśka tam nie zdobędzie. Za rok będzie dużo wolnych pg latem i prawdopodobnie większość drużyn załata na ten rok - dwa dziury na rozegraniu więc o wymianę wtedy może być ciężko. Dla Conleya knicks i zmiana konfy ogólnie może być dobrą opcją na kontynuację kariery.#ŁotyszMVP + Melo + Conley + rolsi mogą dać dosyć ciekawą ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo prosta. Teraz mnie olśniło: Phil Jackson czeka z podpisaniem trenera do końca serii Atlanty i w lato podpisuje Mike'a Budenholzera  :rolleyes-new:

 

już! lepiej niech dzwoni! 

 

A to Knicks wiedzą co robić ;) ? Jasne, że Grizz mają duże problemy (poważna kontuzja Marca, dla centra bardzo niepokojąca, casus Conleya etc), ale to jednak jest kontrkandydat dla NYK jak najbardziej.

 

No wiedzą, spokojnie obudowują Porzignisa i albo dokładają do tego Melo albo go spuszczają za jakies picki lub spoko rolsów (co powoduje że przebudowa się wydłuża wiec licze na pierwsza opcje)

 

Zdziwię się mocno jak Mike Conley zostanie z 5 letnim kontraktem w memphis. To jest niezła drużyna ale jasne jest już powoli, że miśka tam nie zdobędzie. Za rok będzie dużo wolnych pg latem i prawdopodobnie większość drużyn załata na ten rok - dwa dziury na rozegraniu więc o wymianę wtedy może być ciężko. Dla Conleya knicks i zmiana konfy ogólnie może być dobrą opcją na kontynuację kariery.#ŁotyszMVP + Melo + Conley + rolsi mogą dać dosyć ciekawą ekipę.

 

w sumie to na to licze, że może Conley przychylnym okiem spojrzy na Wielkie Jabłko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie opisałeś dwie dość skrajne opcje - pozostania/oddania Melo.

Dodatkowo również na górze w NYK jest pewien zamęt związany z niewiadomą czy Phil zostanie czy nie. Tak więc nie napisałbym, że Knicks wiedzą co zrobią. Bo można rozwijać Porzingisa w przebudowującej się ekipie lub w walczącej o PO.

Nie skrajne tylko jedyne dwie możliwe.

Ten zamęt to media rozdmuchaly, ja nie czytałem nic o tym by Phil miał wracać do La. Oczywiście z sensownych źródeł, więc nie ma co się tym póki co przejmować.

 

To czy będzie ekipa walcząca o PO zależy głównie od Fa. Czy ktoś wzmocni, jak nie to dalej w loterii będą szukać kolejnych klocków układanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie opisałeś dwie dość skrajne opcje - pozostania/oddania Melo.

Dodatkowo również na górze w NYK jest pewien zamęt związany z niewiadomą czy Phil zostanie czy nie. Tak więc nie napisałbym, że Knicks wiedzą co zrobią. Bo można rozwijać Porzingisa w przebudowującej się ekipie lub w walczącej o PO.

To czy Melo zostanie bądź odejdzie, to spekulacje dziennikarzy i kibiców. Skąd masz info, że Phil nie wie co robić? Dzwoniłeś do niego? To, że Kristaps może się rozwijać w różnego rodzaju drużynach, to oczywiście fakt, ale nie znaczy, że wszyscy w klubie wyglądają jak Vincent Vega na gifie. Po prostu są plany A, B, C, itd. To, że Knicks nie wrzucili na swoją oficjalną stronę swojego planu na offseason, nie znaczy, że takiego nie mają.

 

Generalnie za dużo chyba czytasz hopsiupów i rildżiemów, że tak wierzysz w te wszystkie doniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kontaktowałem się z nikim ze sztabu Grizzlies, więc nie mam informacji o tym, czy w Memphis wiedzą co mają robić czy nie.

 

A sytuacja Grizzlies i Knicks różni się tym, że Conley jeśli zechce odejść, to Memphis nie będą mieć nic do powiedzenia, natomiast Carmelo nie może się spakować z dnia na dzień i wyjechać w siną dal bez zgody Jaxa.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kontaktowałem się z nikim ze sztabu Grizzlies, więc nie mam informacji o tym, czy w Memphis wiedzą co mają robić czy nie.

 

A sytuacja Grizzlies i Knicks różni się tym, że Conley jeśli zechce odejść, to Memphis nie będą mieć nic do powiedzenia, natomiast Carmelo nie może się spakować z dnia na dzień i wyjechać w siną dal bez zgody Jaxa.

 

Raczej Jax nie może go wysłać w siną dal bez zgody Melo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.