Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Brałbym tego c***ka Dellavedovę.

Też mi chodzi po głowie, ale jest zastrzeżony. Cavs go wyrównają. 

 

Najkrótsza droga do zdobycia jedynki to chyba handlowanie RoLo. Porzingis powinien być już gotowy na granie na centrze w przyszłym sezonie, dorzucić do niego jakąś mobilną czwórkę z obroną i powinno to się lepiej sprawdzać,

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o teraz niż po sezonie. Kogoś ze zwolnionych, albo kogoś z Chin. A nie ma nikogo takiego więc Hiszpan dla wszystkich...

 

Po sezonie wolni będą tak:

 

Conley
Rondo

Clarkson

Deron Williams

Jennings

Lin 

Mo WIllimas

Chalmers

Delly 

Vasquez

 

Szał pał normalnie. Pierwszy oczywiście najlepszy, ale chciałbym go na kontrakcie podobnym do Afflalo: przyjdź i zobacz, jak nie to po sezonie powiemy sobie do widzenia. Później Delly, ale faktycznie jest zastrzeżony i krul go nie puści.

 

Będzie wyprzedaż w Atlancie? Bo nawet jeżeli tak, to i tak nie mamy z czym wyjść do ludzi...

 

Nie wiem dlaczego nie rozumiesz czasu gry sashy.

Obaj trenerzy lubią dupeczki?

Sashy zapewne....

Sasha kręcił lody z sharapova potem z aktoreczka Kethy.

Ma chłopak co opowiadać. Jest w temacie.
Listę zebrał długa to i nawet trener z sympatii go wstawia.

To dla fish a zawsze była okazja.

Wstawię sashy
Może jego jakąś nową laska przyjdzie na mecz
Podkrece mu licznik minut
Będzie musiał iść na rehabilitację
Mam swoje 30 minut
Hey baby

 

To nie prościej było im dziwki do szatni zamówić, niż grać tym kołkiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi chodzi po głowie, ale jest zastrzeżony. Cavs go wyrównają.

Ale rzucić jakąś dobrą ofertę można. Najwyżej Krul i jego poddani zapłacą wyższy podatek.

 

Zobaczymy przede wszystkim czy Melo nie zażąda trejdu, tak jak pisałem przed sezonem, tak i teraz - wyszłoby to wszystkim na dobre. Jakby co, to za rok mamy pick, więc nie musimy być nie wiadomo jak mocni (czyt. można tankować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy przede wszystkim czy Melo nie zażąda trejdu, tak jak pisałem przed sezonem, tak i teraz - wyszłoby to wszystkim na dobre. Jakby co, to za rok mamy pick, więc nie musimy być nie wiadomo jak mocni (czyt. można tankować).

Od naszej ostatniej dyskusji moje nastawienie się zmieniło i teraz jestem mocnym orędownikiem tej koncepcji.

Tylko dalej nie wierzę zbytnio w jego odejście, choć ostatni miesiąc dostarczył małych nadziei.

Pytanie dokąd?

Clippers to chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz. Dziś Begley puścił info o zainteresowaniu Bostonu. Dajcie mi pick Nets lub Smarta i ucałuje.

A na większe dyskusje na ten temat myślę, że przyjdzie czas po sezonie.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa, ryli?

Akcja nr 1: bodaj Paul rzuca za 3, pod koszem RoLo, Jose i Turner chyba. Piłka od obręczy, obaj knix zastawiają Turnera którego już tam nie ma - widział, że rzut jest za krótki i ruszył do miejsca gdzie piłka spadnie. Efekt = Turner łapie piłkę, oddaje Mahiniminimiemu, 2+1 Pacers

Akcja nr 2: podanie z boku, carmelo do aflalallo (allah akbar koncentrat pomidorowy), za AA stoi jakiś Pacer, zero komunikacji. Efekt - pilka ponownie w aut

Akcja nr 3: Ellis na łuku, switch, RoLo przed nim. ellis kozioł, 5 metrów od kosza, RoLo wyciąga rękę do góry i zaczyna biec w mopalowane miast być przy Monte. Efekt. 2 punkty Pacers.

 

3 akcje na przestrzeni 5 minut, Knicksom języki i jaja poucinało, że każdy sobie? Z miesiąc temu ich widziałem, wyglądało to bardziej zorganizowanie. I jeszcze Rambo pokazują, a Rambo jak to Rambo gdy prowadził Lakers - nie skrzywi się, nie nakrzyczy, czyjejś byłej nie wyrucha z mimo przeszczepionych włosów...

 

FC Indiany kozak, zarówno cichy top5 ligi jak i debiutant. Nawet Ian Mahiniminimi(eee makarena) wygląda jak starter na PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie.

 

Może przejadly im się płatne dajki?

 

Lepiej tak za darmoszke z odrobina dreszczyku aby się nie wydało bo to kolegi

Akurat Indy, (PG) to odpowiednie miejsce, by zażyć takowych nauk....

Od naszej ostatniej dyskusji moje nastawienie się zmieniło i teraz jestem mocnym orędownikiem tej koncepcji.

Tylko dalej nie wierzę zbytnio w jego odejście, choć ostatni miesiąc dostarczył małych nadziei.

Pytanie dokąd?

Clippers to chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz. Dziś Begley puścił info o zainteresowaniu Bostonu. Dajcie mi pick Nets lub Smarta i ucałuje.

A na większe dyskusje na ten temat myślę, że przyjdzie czas po sezonie.

 

 

Jest jeszcze inna opcja - Jax & co mogą zwinąć żagle do LA po szykujących się zmianach właścicielskich. G...wniana gra może dać im szybszy bilet do Kalifornii i bez zbędnych tłumaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie opcje,

 

- Melo mocno rekrutuje wsrod FA i faktycznie sciaga kogos do NY, reszte tradujemy za jakiegos all stara i jedziemy czyms w stylu conley melo durant porzingis i wterani za min w poscigu za pierscieniem, na dedline przychodza Ron Harper, Fisher i Horry, Jax przejmuje druzyne  prowadzi ich do mistrzostwa  niczym Riley Heat w 2006....

 

- Melo mocno rekrutuje wsrod FA, wszyscy maja go w dupie, chce tradu ktory dostaje zaraz po przekroczeniu progu gabinetu Jaxa.

Dostajemy mlodego zawodnika / pick, ogrywamy go razem z porzim trenerem jest Shaw bo nikt inny nie bedzie tego firmowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie opcje,

 

- Melo mocno rekrutuje wsrod FA i faktycznie sciaga kogos do NY, reszte tradujemy za jakiegos all stara i jedziemy czyms w stylu conley melo durant porzingis i wterani za min w poscigu za pierscieniem, na dedline przychodza Ron Harper, Fisher i Horry, Jax przejmuje druzyne  prowadzi ich do mistrzostwa  niczym Riley Heat w 2006....

 

- Melo mocno rekrutuje wsrod FA, wszyscy maja go w dupie, chce tradu ktory dostaje zaraz po przekroczeniu progu gabinetu Jaxa.

Dostajemy mlodego zawodnika / pick, ogrywamy go razem z porzim trenerem jest Shaw bo nikt inny nie bedzie tego firmowal.

Kwiaty nie wyrosną na pustyni. Za duże ryzyko dla ring-chaserów. Brak stabilności HC, Melo post-prime, KP daleko przed prime, ciężko mi uwierzyć, że któryś z ambitniejszych all -starów chwyci taki wątpliwy lep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kanadzie już powoli otwierają szampana. Jak Rambis przejmowała ekipę to Raptors mieli dostać 12-13 pick dziś mają 7 w kieszeni i pewnie tak to zostanie ( no chyba że Brooklyn zacznie grać lepiej) ale w sumie Denver też powinno ciut podskoczyć

 

I to wszystko za Bargnianiego ----- Jak Masai do Ciebie dzwoni i proponuje deal to trzeba natychmiast zmienić numer bo z nim dealu się nie wygrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie będzie elaboratu. Dziś będzie krótko: Zagrał Grant. nie zagrał Sasza, pomimo, że sezon już zasypany wapnem to takie zwycięstwa cieszą tak jak klepie wino Komandos: jak sk****syn!.

 

Porzingis  :love_heart:  :love_heart:  :love_heart: 

 

Cieszmy się i chwilo trwaj!

 

Z racji, że wczoraj był piątek w MSG, a to oznacza:

 

"Knicks on Friday Night

MSG is the place to be
Whatever it takes to get to you
I'd do it all again

Hey I gotta get theeeeeeeeeere
As fast as I can
I gotta get theeeeeeeeeere
Friday Night Knicks I'm a fan"

 

Oraz to, że wczoraj w przerwie meczu nie było barbarzyńskich wyścigów dzieci w czołganiu się, (serio to jest pojebane, jeszcze rodzice się z tego cieszą) czy innych tam akrobatów, tylko muzyka na żywo. Grał jakiś cover band i na pierwszy ognień poleciało Led Zeppelin. Ok tego ludzie mogą nie znać jak nie jest podpięty do tego "Puff Daddy", ale jak zagrali "Hey Jude" i całe MSG było ciche jak kościół w sprawie pedofilii to aż mnie c*** jasny strzelił i krew nagła zalała. Pokolenie iPhonów i Kardaszianów w dupę jebane pasożyty.

 

Nie bądź warzywem! Śpiewaj z nami w ten piękny poranek: na, na, na, na, na  :onthego: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, ale idąc tropem Probasketowych znawców, spojrzałem w boxscore i widzę, że Sasza na parkiecie, a O'Quinn już poza rotacją. 

 

Ktoś oglądał ten mecz może coś napisać? Bo nie wiem czy go obejrzeć, czy odpalić nowy sezon Warshaw Shore. Tak do tego doszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, ale idąc tropem Probasketowych znawców, spojrzałem w boxscore i widzę, że Sasza na parkiecie, a O'Quinn już poza rotacją. 

 

Ktoś oglądał ten mecz może coś napisać? Bo nie wiem czy go obejrzeć, czy odpalić nowy sezon Warshaw Shore. Tak do tego doszło...

Niczym to spotkanie nie różniło się od pozostałych za kadencji rambo, więc już chyba znasz odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, ale idąc tropem Probasketowych znawców, spojrzałem w boxscore i widzę, że Sasza na parkiecie, a O'Quinn już poza rotacją. 

 

Ktoś oglądał ten mecz może coś napisać? Bo nie wiem czy go obejrzeć, czy odpalić nowy sezon Warshaw Shore. Tak do tego doszło...

Kristaps miał fajne bloki, ale to se można na jutubie obejrzeć.

 

Poza tym, to sezon się skończył, w drafcie wygląda na to, że nie bierzemy udziału. Pozostaje więc czekać aż Melo podejmie w końcu męską decyzję i zaśpiewa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.