Skocz do zawartości

LAKERS-PISTONS final NBA


Przem

Jaki bedzie wynik finalu?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki bedzie wynik finalu?

    • Pistons wygraja
    • Lakers przegraja


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie chlopaki ze sie Wam podoba :D A Ty Maxec czemu sie nie skusisz? 8) Moze jakis z Karlem wymodzic? :P

A wiesz co Karczusiu BIG THX 8) ale mam nowego Andrija od wczoraj. Może prosty ale mój własny, ooo :D Ale jeszcze raz dzięki piękne, choć z drugiej strony jakiś Matt czy Bell, hmm pomyślę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... dawno mnie nie bylo bo ostatnio troche nauki mam ;/ ... wakacje sie zblizaja ale ocenki trza poprawic ;). No ale nie o tym.... Super, ze Pistons dostali sie do finalu... szkoda, ze musza grac przeciw Lakers. Obiektywnie patrzac LA maja wieszke szanse. No ale zawsze jest jakis cien nadziei na jakas niespodzianke ;). O ile sie nie myle to kazdy mecz obejrzymy w C+ :D.... hm.... GO PISTONS !

 

P.S. Pistons staraj sie nie pisac dwoch postow pod rzad w ciagu 3 minut... staraj sie pisac w jednym poscie (ewentualnie mozesz przeciez edytowac i dopisac cosik....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doluj sie Pistons. Nie jest tak zle w mediach. Moze w tych wazniejszych akurat trafili sie realisci (sory, nie moglem sobie odmowic), ale jak czytam grupe lakersowska, to bylo tam duzo puszczonych tekstow z roznych stron gazet w USA. I tam wcale nie tak rzadko pisza o Detroit. Wprawdzie dominuja nuta "nie lekcewazcie...", "Dawid i Goliat..." czy "Obrona, obrona, obrona...", ale jednak czesc pismakow kombinuje, czy nie bedzie niespodzianki.

 

Oczywiscie jest czesto tak, ze atmosfera jest podgrzewana na zapas, bo jak jest widowisko tej rangi co NBA, to nikt nie bedzie nikogo deprecjonowal, bo musi byc show. Ale Detroit faktycznie wyglada jak najmocniejszy reprezentant Wschodu od czasu gdy moze Pacers w 2000 roku tam awansowali. Ja tam z wiadomych wzgledow nie wierze w ich sukces, ale jednak w sporcie wszystko jest mozliwe.

 

A z ciekawostek widzialem cos takiego. Mianowicie zawsze jak Shaq wygrywa mistrzostwo w finale, to wskaznik Dow Jones doluje. W tym roku jest z nim cienko, wiec... :D Podobno w 1995 jak Houston gromilo Orlando to wskaznik byl najwyzszy w 20-leciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pistons sa zasady ze nie powinno sie 2 postow post po poscie pisac...Jakbys mial 4 sprawy to zrobilbys 4 osobne posty..Co by ci sie stalo gdybys napisal 2 sprawy w jednym poscie..

Dobra tyle jeszcze raz sie ciesze ze Pistons sie dostali do finalu i ciesze se ze wygrali mistrza :) :) :)

 

GO PISTONS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak czesc pismakow kombinuje, czy nie bedzie niespodzianki.

 

niespodzianki nie będzie juz moge teraz zaksięgować , Lakers wygrają 4:0 4:1 4:2 lub 4:3 i nikt ani nic nie uchroni pistons od klęski kazdy o tym wie wogole po co są play offy skoro przed sezonem kazdy wiedział ze Lakers będa mistrzami ..

 

ps. fajna sonda teraz ją zauwazyłem nawet sie usmiechnałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do M_a_R_o:

Napisalem celowo dwa rozne posty - jeden byl wogole niezwiazany z tematem (do Karczusia) a drugi wrecz przeciwnie. Jesli Ci to przeszkadza - to nastepnym razem napisze do Karczusia PM ;)

hehe...spoko looz. IMO nawet jesli to mialobyc do Karczusia i calkowicie inny watek to mozna bylo w jednym poscie napisac. No ale juz sie nie czepiam ;) ....

 

P.S. Juz jutro w nocy pierwszy mecz Pistons - Lakers .... fajnie by bylo jakby byla mala niespodzianeczka i Detroit wygralo :D.... moze jeszcze jakas dogryweczka... ehm..... miodzioby bylo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niespodzianki nie będzie juz moge teraz zaksięgować , Lakers wygrają 4:0 4:1 4:2 lub 4:3 i nikt ani nic nie uchroni pistons od klęski kazdy o tym wie wogole po co są play offy skoro przed sezonem kazdy wiedział ze Lakers będa mistrzami ..

No KANO aleś wytypował wyniki, ja też tak umiem :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już dzisiaj a ja juz nie mogę się doczekać .Sposób jaki przyjmowałem przez cały sezon(szedłem spać i wstawałem na dana godzine) nie bardzo sie spraewdzał-czasem przysypiałem :| .Dzis nie idę spać wogóle,od godziny 00:00 zapodaje mocna kawusię i tak co pół godzinki :D .

Oby tylko mecz stał na wysokim poziomie,ale w sumie jak może być inacze;Kobe vs Rip,Shaq vs Big Ben-oj będzie się działo,już odliczam godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już dzisiaj a ja juz nie mogę się doczekać .Sposób jaki przyjmowałem przez cały sezon(szedłem spać i wstawałem na dana godzine) nie bardzo sie spraewdzał-czasem przysypiałem :| .Dzis nie idę spać wogóle,od godziny 00:00 zapodaje mocna kawusię i tak co pół godzinki :D .

Oby tylko mecz stał na wysokim poziomie,ale w sumie jak może być inacze;Kobe vs Rip,Shaq vs Big Ben-oj będzie się działo,już odliczam godziny...

O ILE JA PAMIĘTAM TO NIGDY KAWA MNIE NIE TRZYMAŁA

 

ZAWSZE ADRENALINA

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit górą!Przyznaje szczerze,że wierzyłem w drużyne wielkiego Bena i nie zawiodłem sie,natomiast na pewno zawiedzeni moga sie czuc kibice Lakers.Payton i Malone zagrali mecz słaby nie wspomagali w żadnym stopniu Shaqa(swietny mecz)oraz Kobego,który takze tego dnia nie był do konca sobą.Pistons zagrali koszykówke zespołową,która tego dnia okazała sie najlepsza bronia przeciwko drużynie z miasta aniołów,tym razem to nie R.Hamilton był motorem napedowym tłoków,ale Chauncey Billups,który w koncu zagrał mecz na miare swoich nietuzinkowych mozliwości.

Mimo wszystko w II meczu więcej szans na zwycięstwo daje Lakersom,którzy ten mecz muszą wygrać,mając na uwadze 3 kolejne spotkania w Detroit.Ide spać-dobranoc :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurraaa!! Detroit Win, mam nadzieje że 2 mecz na wyjeździe pójdzie im równie dobrze. Siła w grze zespołowej, cała drużyna grała bardzo dobrze, a w szczególności należy wyróżnić Billupsa który żucił aż 22 oczka. LAL przegrało tylko dlatego że ich 2 gwiazdy nie miały wsparcia wśród innych graczy i jak dla mnie dobrze :D No to czekam na następny mecz Go Pistons Go Pistons Go !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech właśnie przegrałem wszystkie pieniądze w typowaniach, ale gdzieś tam w umyśle mi zaświtało - pewnie jak postawię wszystko na Lakerów to ci zrobią mi niespodziankę i przegrają (jak ktoś oglądał "Dumę kibica" to wie o czym mówię ;) ). No i udało się - Lakersi przegrali :). 75 punktów we własnej hali jest jak na nich wynikiem bardzo słabym. O dziwo zatrzymanie Shaqa nie było kluczem do zwycięstwa (chociaż miał 6 strat). Inni jedak zagrali tragicznie.

 

Seria zaczęła się piękne. SWEEP LAKERS :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak czesc pismakow kombinuje, czy nie bedzie niespodzianki.

 

niespodzianki nie będzie juz moge teraz zaksięgować , Lakers wygrają 4:0 4:1 4:2 lub 4:3 i nikt ani nic nie uchroni pistons od klęski kazdy o tym wie wogole po co są play offy skoro przed sezonem kazdy wiedział ze Lakers będa mistrzami ..

 

ps. fajna sonda teraz ją zauwazyłem nawet sie usmiechnałem :D

 

HAHAHAHHAHA BAZYLA WAM ZAPOSCIŁEM O TO CHODZIŁO :lol::lol::lol::lol:

 

Wszystko byle nie Lakers :wink:

 

go Pistons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.